PDA

View Full Version : Разваля ли чалгата младото поколение(моля не заклювайте)



06-02-2007, 22:21
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?

vikipf
06-02-2007, 22:23
Абе и чалгата е музика... Има хора които я слушат, има хора които не я слушат... Избираш от кои си и готово.. Тая тема най добре да се заключи защото пак ше стане караница... :lol:

Radeto_
06-02-2007, 22:46
Абе че не съм чалгарка - не съм ама тоя стил се е наложил и обхваща солидна част от народа.
Ама има и хубави песни - 1на 1000 си струва.

Adwokat
06-02-2007, 22:49
Ot vreme na vreme slusham chalga.. , no avtora ti kvo slushash e durvar metal li? na masa metul li slushash? da te eba v zadrusteniq xui./.

P.S. Qvno kato sednete na masa neznaite kak da se zabavlqvate.

Iv4eTy
06-02-2007, 23:15
Тъй като слушам почти всякаква музика включително и чалга, мога само да кажа, че има песни, които наистина са отвратителни-има такива от които напрао ми се гади, но има и такива, които наистина си струват.

Mo6no3
06-03-2007, 05:17
Има го. От една страна тъпите слушат чалга, а от друга страна има хора, които се развалят именно заради нея. Има и малка част изключения, които не са станали тъпи и пропаднали (все още).

бтв не е важно каква музика са ти пуснали на масата, а кой е на масата, ама някои още не са го разбрали.

Muse_of_Madness
06-03-2007, 06:04
На маса се пускат Korpiklaani.

quench
06-03-2007, 07:14
чалгата не е дори фаткор, определящ "развалата", тя е само съпровождащ признак!

Disrespect
06-03-2007, 07:35
Ot vreme na vreme slusham chalga.. , no avtora ti kvo slushash e durvar metal li? na masa metul li slushash? da te e** v zadrusteniq xui./.

P.S. Qvno kato sednete na masa neznaite kak da se zabavlqvate.

чалгата не е музика за маса...има друга по-специална дето вие не я знаете 8)

Blacklisted
06-03-2007, 07:53
^добре го каза :twisted:

`Death`Whore``
06-03-2007, 08:31
Все ми е едно. И да го разваля, няма как да спра това.

Не знам как да се забавлявам? С чалга най-много да повърна още преди да съм пила.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-03-2007, 09:28
Ot vreme na vreme slusham chalga.. , no avtora ti kvo slushash e durvar metal li? na masa metul li slushash? da te e** v zadrusteniq xui./.

P.S. Qvno kato sednete na masa neznaite kak da se zabavlqvate.

чалгата не е музика за маса...има друга по-специална дето вие не я знаете 8)

xixixi tva e mnoooooogo pravilno kazano :smt016 :smt016 a otnosno tva dali razvalq .. mislq 4e da.. shtoto mi pravi vpe4atlenie 4e momi4etata koitio slu6at takava muzika sa zlobni imitatorki na 4algarkite (tiq det q peqt taq "muzika" ) mn`smeshno mi stava.. edna fr dala 1ca v edin sait na nqkvo 4algar4e i taq shtqla da q bie shtot onq i dala 1 :smt005 :smt005 :smt005 smeeeeeeeeeeh

rowzz
06-03-2007, 09:36
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?
метала по добра музика ли е ве..
ше ви еба и металите прости, навсякъде животни като вас..
просто не ми се говори..

dazzle
06-03-2007, 09:47
ок чалгата е музика, но не такава която може да възпитава по какъвто и да е начин. кво им харесват на чалгарките? изкуствените коси, гърди и устни? или може би това че никога(или веднъж на 50 концерта) не пеят на живо?
във всички песни се пее за едно и също и всички "певици" се копират.е как може да харесвате тая помия бе хора... :cry: (не се обиждайте!)
а относно метала - и тва е музика, и за нея си има хора, въпроса е че металисти и чалгари не могат да се понасят...но аз лично имам много повече против чалгата, защото от метала си падам само по нео

слушах чалга до преди 3 години, но като се сетя каква съм била тогава...СРАМММММ ](*,) ](*,)

Disrespect
06-03-2007, 09:48
f0r3v3r]
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?
метала по добра музика ли е ве..
ше ви е** и металите прости, навсякъде животни като вас..
просто не ми се говори..

е ся ке те издът с парцалята :-({|=

`Death`Whore``
06-03-2007, 09:52
ок чалгата е музика, но не такава която може да възпитава по какъвто и да е начин. кво им харесват на чалгарките? изкуствените коси, гърди и устни? или може би това че никога(или веднъж на 50 концерта) не пеят на живо?
във всички песни се пее за едно и също и всички "певици" се копират.е как може да харесвате тая помия бе хора... :cry: (не се обиждайте!)
а относно метала - и тва е музика, и за нея си има хора, въпроса е че металисти и чалгари не могат да се понасят...но аз лично имам много повече против чалгата, защото от метала си падам само по нео

слушах чалга до преди 3 години, но като се сетя каква съм била тогава...СРАМММММ ](*,) ](*,)
Не е въпросът в това как изглеждат хората, които я изпълняват. Аз даже не се интересувам особено как изглеждат хората, правещи музиката, която слушам. Това въздейства само на концерт и то реално не самата визия въздейства. Тъпото е, че чалгата не се слуша, а се гледа. А музиката се СЛУША. Другото е без значение.

Blacklisted
06-03-2007, 09:54
В метъла поне има разнообразие и се пее за смислени и дълбоки неща в повечето случаи, пък и повечето хора си правят асоциации с блек и дет, които са ЕКСТРИЙМ! и са по - трудни за възприемане.. Nothing Else Matters (а.к.а Тя вече не ти е майка :lol: ) всички слушате нали бе? Металика к'во са? Со фък оф.

`Death`Whore``
06-03-2007, 09:59
Но те не са слушали други песни на Металика. :)

Swinkenhoffer
06-03-2007, 10:02
На маса се пускат Korpiklaani.

Let's drink and enjoy! :-D

Blacklisted
06-03-2007, 10:07
Но те не са слушали други песни на Металика. :)Е то т'ва музика ли е?... :-D

06-03-2007, 12:07
Ето ме!Аз съм човека който пунса тази дема и да дам някои разяснения.Очевидно тези които ме напсуваха са чалгари.ТОВА НЕ ПОКАЗВА ЛИ ТОТАЛНА ДЕГРАДАЦИЯ И ЛИПСА НА КУЛТУРА?
Второ:ЗАЩО ГОВОРИТЕ С ТАКОВА НЕВЕЖЕСТВО ЗА МЕТЪЛА?
ТРето:Аз мразя грима.ИСкам всичко да е естествено.Пластичната херургия може и да замаже полужението до някъде но къде отива душевноста?Ами ценностите?Нима те не са важни?
Четвърто:Незнам явно съм в по-различна компания,но винаги "като седна на маса" се пуска рок.От рока кръвта купва =D> .Просто е прекрасно.Но чалгата-не.Един приятел беше казал следното:Като съм пиян не ме интересува какво пускат.Да Може и да се съглася ,но донякъде.Аз живея в едно малко градче.И постоянно,всяка вечер някой олигофрен надува чалгия и ме буди късно вечер.Не само мен,разбира се!УЖАСНО Е!А момичетата преди като бях по-млад разбирах коя на колко години е по облеклото й.Но сега това е невъзможно!ЧОВЕК НЕЗНАЕ КОЯ Е КУРВА И КОЯ НЕ Е!УЖЪС!Много е неловко като стане така грешка :roll:
Не че ходя по курви де ;-)
Но друго е важното-заради чалгата младите невинни момичета пропиляват невинноста си.Не е ли това тъжно и жалко?
Аз съм леко консервативен,може би сте забелязали.Но въпроса в края на крайщата е друг.

`Death`Whore``
06-03-2007, 12:09
Мен пък ме интересува какво ми пускат, дори да съм пияна. Не ме интересува единствено ако съм припаднала.

Shadow_Walker
06-03-2007, 12:37
Но те не са слушали други песни на Металика. :)Мхм, мхм, мхм...
Ама поне са чували Найтуиш и Уидин Темптейшън - те са си симфоник метъл 8)
А относно чалгата-като искат да си я слушат.На мен не ми харесва.Текстовете и са глупави, музиката-просташка.
Въпреки че някои чалгари имат по някоя и друга поп песен...ама това е друг въпрос.

`Death`Whore``
06-03-2007, 12:40
Чували са 1 песен на Within Temptation и 2-3 на Nightwish - тези, които са пускани много по MTV - това не е слушане на музика, това е "слушане на всичко, което ми пуснат" и изобщо няма да се заинтересоват дали съответните групи имат други хубави песни. Стига им, че тези са известни.

Shadow_Walker
06-03-2007, 13:07
Чували са 1 песен на Within Temptation и 2-3 на Nightwish - тези, които са пускани много по MTV - това не е слушане на музика, това е "слушане на всичко, което ми пуснат" и изобщо няма да се заинтересоват дали съответните групи имат други хубави песни. Стига им, че тези са известни.Ем права си, да...и на тях не са чували много...ама пък са им големите фенове, нищо че знаят една песен... :roll:

Mo6no3
06-03-2007, 19:06
f0r3v3r]
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?
метала по добра музика ли е ве..
ше ви е** и металите прости, навсякъде животни като вас..
просто не ми се говори..
Ей виж как любимеца ти Мишо Шамара се прави на "метъл" - http://vbox7.com/play:7becfa55 :lol: Виж метълчетата с дългите коси зад него. :lol:


Иначе какво е общото между чалгата и метъла?
Тези песни (Electricity (http://www.youtube.com/watch?v=Wuwsd59cWxc),Опиум (http://vbox7.com/play:72711d7a), Me And You (http://vbox7.com/play:d7922b39) (метъл) и тази - Take It From Me (http://vbox7.com/play:df7b2be0) (чалга) са правени от един и съща група. :lol:

`BItCH`
06-03-2007, 19:24
Не може да обвинявате един стил музика за деградацията на обществото! И според мене чалгата не разваля , тя е само предтекст.

ProstoAz
06-03-2007, 20:08
Наистина полУжението е много лошо! Чувствам се ужЪсно пропаднала, защото слушам чалга! :roll: Дай ми един пистолет и да ходя да се гръмна, а? Следващия път, когато те осени такова прозрение - спести ни го. :wink:

Mo6no3
06-03-2007, 20:37
^npocTo^a3^f^ - Ами не мога да знам точно каква си, но всяко правило си има изключения. Това обаче не значи, че 80% от чалгарите са абсолютни кухилейки.


бтв емотата и метълките си режат вените, чалгарките се гръмват с патлак, електричките се самоубиват чрез свръх доза; Как ли обаче се самоубиват останалите като рапъри, класици, попъри и т.н.? :-k

ProstoAz
06-03-2007, 20:45
Човек не трябва да се съди и категоризира по това каква музика слуша, а по редица други фактори, които обаче нямат нищо общо с музикалните предпочитания.
А да говорим за процен от ... е безсмислено.

quench
06-04-2007, 06:43
а какво определя принадлежността ти към дадена група?
да не мислите, че само 14-годишните се разделят на групи? :)

ако искаш да си уонаби метъл/рапер/чалгар и т.н. - респ. смяташ,че имаш общи черти с групата - ще имаш определен стил

идеята е,че съдържанието определя понятието и обратното :)

Mo6no3
06-04-2007, 08:50
^npocTo^a3^f^ - Има нещо общо. Ако слушаш музика с просташки текст и ти харесва простащината и е много вероятно и ти да си простак. Не е задължително, но е много голяма вероятността.

Sevt
06-04-2007, 09:44
Всъщност далеч няма нищо общо. А чалгата от доста години вече не е "просташка музика" , а се превръща в денс/баладичен фолк ;)

Mo6no3
06-04-2007, 10:08
Всъщност далеч няма нищо общо. А чалгата от доста години вече не е "просташка музика" , а се превръща в денс/баладичен фолк ;)
Аз пък съм на мнение, че постепенно се превръща в лигав поп, което е далеч по-добре от сега, което се надявам да стане до 5-6 години. :)

quench
06-04-2007, 10:28
много е готина чалгата,да

всяка нова певица задължитено почва с цигански хит със заглавие "ела да ма ебнеш", в което по неповторим начин се загатва колко е лесна за сваляне певицата

после следва нежна балада, в която "звездата" се въргаля на креват със сатенени чаршафи, показвайки задника и циците си и оплаквайки нещастната си съдба
"ооо, ти си отиди и си взи беемвето и парити..."

не получавате ли непоносимо чувство за Дежа вю?

lelel
06-04-2007, 21:43
auuu kude sum popadnala bee?tuka samo metali i 4algari li ste?qq se stegnete malko ima tolkova mn dr vidove muzika za6to trqq da se ograni4avame samo s dva ot tqh??da 4algata e tupa- i to mnogo,metala ne e lo6 ,no ne bih go slu6ala za udovolstvie.i v dvata stila ,horata se obli4at po absoliutno absurden i neponosim na4in,kato vidq takiiq hora mi se gadi ,ide mi da sko4a na boi....llelellelele,cccccc

`Death`Whore``
06-04-2007, 21:45
auuu kude sum popadnala bee?tuka samo metali i 4algari li ste?qq se stegnete malko ima tolkova mn dr vidove muzika za6to trqq da se ograni4avame samo s dva ot tqh??da 4algata e tupa- i to mnogo,metala ne e lo6 ,no ne bih go slu6ala za udovolstvie.i v dvata stila ,horata se obli4at po absoliutno absurden i neponosim na4in,kato vidq takiiq hora mi se gadi ,ide mi da sko4a na boi....llelellelele,cccccc
Действай! Но сигурно дори не смееш да ги гледаш повече от 5 секунди.


много е готина чалгата,да

всяка нова певица задължитено почва с цигански хит със заглавие "ела да ма ебнеш", в което по неповторим начин се загатва колко е лесна за сваляне певицата

после следва нежна балада, в която "звездата" се въргаля на креват със сатенени чаршафи, показвайки задника и циците си и оплаквайки нещастната си съдба
"ооо, ти си отиди и си взи беемвето и парити..."

не получавате ли непоносимо чувство за Дежа вю?
Кефиш мъ! Кога ша са видим!

lelel
06-04-2007, 21:47
auuu kude sum popadnala bee?tuka samo metali i 4algari li ste?qq se stegnete malko ima tolkova mn dr vidove muzika za6to trqq da se ograni4avame samo s dva ot tqh??da 4algata e tupa- i to mnogo,metala ne e lo6 ,no ne bih go slu6ala za udovolstvie.i v dvata stila ,horata se obli4at po absoliutno absurden i neponosim na4in,kato vidq takiiq hora mi se gadi ,ide mi da sko4a na boi....llelellelele,cccccc Muzikata ne e suzdadena za da sluji kato na4in za ocenqvane na horata,tq e za slu6ane deeba,ne prosto za 'masa' ,muzikata e za slu6ane za svirene za ppeeene,biva li da e tolko izprostql naroda naistina....

`Death`Whore``
06-04-2007, 21:48
Я си подреди мислите и тогава пиши. Нищо не ти се разбира.

lelel
06-04-2007, 21:52
koe po to4no ne razbra da ti go obqsnq ,za6toto smqtam 4e problema ne e v men??

`Death`Whore``
06-04-2007, 21:55
Не разбрах какво общо има оценяването на музиката със слушането и простеенето на маса...все едно всъщност.

lelel
06-04-2007, 21:59
imam predvid 4e tiq sporove koito vodite 4alga vs metal,sa gupavi i nepristoini,za6toto v kraq na krai6tata tova e muzika.a muzikata poprincip sluji za mnogo pove4e ne6ta,ot prosto povod za karanici,sega razbra li me?ili da ti obqsna kato na 4 godi6en?

Lestat357
06-04-2007, 22:04
Според мен на младото поколение чалгата му е най-малкият проблем! Ако е проблем изобщо. Други въпроси? :)

`Death`Whore``
06-04-2007, 22:12
Разбрах те. Няма нужда да се държиш толкова високомерно. По-глупаво е да не кажа, че не разбирам.

06-05-2007, 11:25
КОМЕНТИРАЙТЕ ТОВА!
ЗАЩО ОТКАКТО СЕП ОЯВИ ЧАЛГАТА МОМИЧЕТАТА ПОЧНАХА ДА СЕ ОБЛИЧАТ КАТО КУРВИ?(на по 12-13 а излгеждат като курви)???????????????

Disrespect
06-05-2007, 11:26
ти как мислиш?

Reed
06-05-2007, 11:29
f0r3v3r]
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?
метала по добра музика ли е ве..
ше ви е** и металите прости, навсякъде животни като вас..
просто не ми се говори..
За какво винаги някой като каже,че не обича чалга казвате,че е метъл.Не може ли да слушаш нещо друго различно от метъл и да не харесваш чалга?Или не...всички сме метъли и чалгари.Само такива хора има...

Disrespect
06-05-2007, 11:31
за кво наливаш ум в главата на цесекар? :-D

die_die_my_darling_
06-05-2007, 13:03
всеки да слуша каквото му харесва....

06-05-2007, 13:38
Ами да, разваля морала на младото поколение... рзваля дори способностите им за определяне на стойностна музика. Пък и за мен чалгата и метъла са горе долу на едно ниво - просто две крайности... единте мразят чалгари, другите метъли и за двете групи съществуват само 2 стила и така :lol: .
Чалгата е измислена за забавление и купони и пиянски вечери. Когато не е имало бг чалга, таксиметровите шофьори и автобусните са слушали сръбска музика... останалите - или поп или рок (говоря преди 20-30 години.. каквото баща ми ми е разказвал). И бих ви казала, че светът си е бил много по-добре без чалгата.
Сега като чуя как някой ми казава "чуй тая песен.. просто е върховна" или "охх тая песен направо ме разплаква" и ми пусне нещо от сорта на Азис и просто ми идва да се разсмея (но това същевременно е и жалко). Чалга да докосне сърцето ти... хаха да направо... имат си една тема(любов) и само за това пеят певачките.... ама то поне да бяха смислени текстовете ха хах не ми говори :lol: :lol: :lol: според мен интелигентен човек не би харсвал чалгата (а съвсем друг е въпроса, че като се напиеш не си интелигентен - тогава е времето, когато и аз слушам чалга :lol: )

06-05-2007, 14:03
[CSKA]f0r3v3r e 6iban cskar
LEWSKI ZAWINAGI!!!!!!!!!!

Ellie
06-05-2007, 17:13
Темата започва да се превръща в спор. :-k

Чалгата и метъла не са единствените стилове.Всеки си има мнение, а то си е негова работа.Съществуват различни хора-различни вкусове, и всеки слуша това, което му е приятно.

Моето мнение е, че чалгата е прекалено еднообразна-пее се за едно и също, певиците си приличат ужасно много.Като цяло-стилът не ми е приятен.

RoyTheReaper
06-05-2007, 18:54
Без да съм чел темата правя предположение какво има в нея: същите аргументи-резачки и на двете страни. Чалгата развращавала и затъпявала хората. На маса можело да се слуша само чалга. Който не слушал чалга, не можел да се забавлява.

Много насериозно взимате въпроса с музикалните вкусове, а не бива. Това какво му харесва на човек и какво го забавлява е въпрос на предпочитание, както много други неща в живота. Но не, вие избирате да се захващате точно с това.

06-05-2007, 19:27
Предпочитам кючеците. Поне не се правят на интелигентни с разни романтични текстчета и без проблем си заявяват открито, че са прости..

Бунтар`кога излязох, бе?
06-05-2007, 19:57
Предпочитам кючеците. Поне не се правят на интелигентни с разни романтични текстчета и без проблем си заявяват открито, че са прости..

Подкрепям с две ръце и три крака.

teenkopele
06-06-2007, 08:16
Разваля ли чалгата младото поколение?

Не.

Child_In_Time
06-06-2007, 08:59
Защо мислите че има само два стила ако не слуша чалга значи е метъл и обратното
не слушам чалга ма всеки да си слуша квото си иска

mysi
06-06-2007, 09:05
Лично аз ..слушам АБСОЛЮтно всякаква музика! Незнам дали разваля чалгата,но съм забелязала хората,които слушат СаМО члага..нещо се държат под нивото на нормланите хора...Пак казвам Не наападам..чалгарите..НЕ и аз слушам чалга...но след това слушам и ретро,и реге,и денс,и метъл и хард и опера дори...ВСИЧКО Казвам като гледач..смешни са ми тези,които са ЗАПЛАНЕИТЕ чалгари :lol: Но са ми смешни и тези "метълчета"от новото поколение :lol: :lol: :lol: Друг е въпроса(не намесвам Вечните групи:като металика,мейдън,гънс,..и прочие)
Бе накратко исках да кжа,Че когато човек слуша ВСИЧКО...не се оставя простотията да го завлече в едната посокоа :wink:
В крайна сметка всеки слуша КАКВОТО ИСКА :-({|= :smt005 :qko:

06-06-2007, 09:16
Лично аз ..слушам АБСОЛЮтно всякаква музика! Незнам дали разваля чалгата,но съм забелязала хората,които слушат СаМО члага..нещо се държат под нивото на нормланите хора...Пак казвам Не наападам..чалгарите..НЕ и аз слушам чалга...но след това слушам и ретро,и реге,и денс,и метъл и хард и опера дори...ВСИЧКО Казвам като гледач..смешни са ми тези,които са ЗАПЛАНЕИТЕ чалгари :lol: Но са ми смешни и тези "метълчета"от новото поколение :lol: :lol: :lol: Друг е въпроса(не намесвам Вечните групи:като металика,мейдън,гънс,..и прочие)
Бе накратко исках да кжа,Че когато човек слуша ВСИЧКО...не се оставя простотията да го завлече в едната посокоа :wink:
В крайна сметка всеки слуша КАКВОТО ИСКА :-({|= :smt005 :qko:
На мен пък са ми интересни тия тъпанари,които слушат всичко

Blacklisted
06-06-2007, 09:34
Shithead му се вика на това :lol: пък и чалгата не разваля, те са си развалени от преди това :twisted:

mysi
06-06-2007, 09:36
Лично аз ..слушам АБСОЛЮтно всякаква музика! Незнам дали разваля чалгата,но съм забелязала хората,които слушат СаМО члага..нещо се държат под нивото на нормланите хора...Пак казвам Не наападам..чалгарите..НЕ и аз слушам чалга...но след това слушам и ретро,и реге,и денс,и метъл и хард и опера дори...ВСИЧКО Казвам като гледач..смешни са ми тези,които са ЗАПЛАНЕИТЕ чалгари :lol: Но са ми смешни и тези "метълчета"от новото поколение :lol: :lol: :lol: Друг е въпроса(не намесвам Вечните групи:като металика,мейдън,гънс,..и прочие)
Бе накратко исках да кжа,Че когато човек слуша ВСИЧКО...не се оставя простотията да го завлече в едната посокоа :wink:
В крайна сметка всеки слуша КАКВОТО ИСКА :-({|= :smt005 :qko:
На мен пък са ми интересни тия тъпанари,които слушат всичко
Нали много съм интересна :smt019 :smt019 :lol: :lol:

AnGeL_oF_dArKnEs
06-06-2007, 13:52
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?

Значи сега чалгата разваля а? Как ще го докажеш? А метъла той не разваля ли? Чалгата радва и очите :-D това да не е някаква хипноза? :lol: Пък метала са някви миризливи дългокоси човекоподобни косите им са мазни вярват в сатаната режат си вените оскверняват гробове горят църкви!

Edit: Забавно ми е.

Muse_of_Madness
06-06-2007, 14:47
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?

Значи сега чалгата разваля а? Как ще го докажеш? А метъла той не разваля ли? Чалгата радва и очите :-D това да не е някаква хипноза? :lol: Пък метала са някви миризливи дългокоси човекоподобни косите им са мазни вярват в сатаната режат си вените оскверняват гробове горят църкви!

Edit: Забавно ми е.
Нека се окаже, че си достатъчно тъп, за да вярваш в това, което си написал...Моля те, окажи се ограничено чалгарче, щото Амайо взе да ми липсва!

quench
06-06-2007, 14:55
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?

Значи сега чалгата разваля а? Как ще го докажеш? А метъла той не разваля ли? Чалгата радва и очите :-D това да не е някаква хипноза? :lol: Пък метала са някви миризливи дългокоси човекоподобни косите им са мазни вярват в сатаната режат си вените оскверняват гробове горят църкви!

Edit: Забавно ми е.

всъщност е прав, защото сега метъла е повече нещо, с което хората изкарват пари - подобно на чалгата - а не е вече спонтанно изразената енергия на хората с различно мислене

значи, щом е 90% комерс, тогава също оказва манипулативно влияние върху мисленето на мнозинството

AnGeL_oF_dArKnEs
06-07-2007, 05:01
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?

Значи сега чалгата разваля а? Как ще го докажеш? А метъла той не разваля ли? Чалгата радва и очите :-D това да не е някаква хипноза? :lol: Пък метала са някви миризливи дългокоси човекоподобни косите им са мазни вярват в сатаната режат си вените оскверняват гробове горят църкви!

Edit: Забавно ми е.
Нека се окаже, че си достатъчно тъп, за да вярваш в това, което си написал...Моля те, окажи се ограничено чалгарче, щото Амайо взе да ми липсва!

А ти забеляза ли че доло пише Edit: Забавно ми е? Така че това са неговите мисли! А като гледам подписа ти той сам говори! :-D

VerkaSerduchka
06-07-2007, 05:33
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?

Значи сега чалгата разваля а? Как ще го докажеш? А метъла той не разваля ли? Чалгата радва и очите :-D това да не е някаква хипноза? :lol: Пък метала са някви миризливи дългокоси човекоподобни косите им са мазни вярват в сатаната режат си вените оскверняват гробове горят църкви!

Edit: Забавно ми е.

Пълна глупост каза. Ти да не живееш в 80-те?!
Нито чалгата, нито метъла развалят. Ти ако си си кретен по рождение, и оперна музика да слушаш, пак ще си останеш кретен. Въпросът всъщност е какво имаш на втория етаж. Ако се кефиш на метъл, не е задължително косата ти да е дълга и мазна и да я мяташ насам-натам.
Ако пък се кефиш на Преслава, може и да не си обличаш деколтета до под пъпа... Въпрос на култура... за съжаление...
Музиката няма нищо общо, всичко останало са глупави инсинуации...

06-07-2007, 13:18
SMURT ZA CIGANITE I 4ALGARITE!WOLEN PREZIDENT!WOLEN!WOLEN!WOLEN! :smt019

06-08-2007, 10:00
SMURT ZA CIGANITE I 4ALGARITE!WOLEN PREZIDENT!WOLEN!WOLEN!WOLEN! :smt019
[-X

Mo6no3
06-08-2007, 10:19
AnGeL_oF_dArKnEs - Пак се прави на интересен и пише от чуждо име. Като са мои мисли защо не ги написа от моя акаунт, бе? + това се държиш супер неадекватно по форумите.

06-11-2007, 13:26
Dobre de pusnah tazi tema za da widq seir a tq na 3ta stranica.Puuu trite i zaklju4waite!

young_rich_famous
06-12-2007, 13:34
чалгата не е дори фаткор, определящ "развалата", тя е само съпровождащ признак!


Мн добре казано ... чалга не слушам, освен ако не съм пиян !!! Не мога примерно да си карам колата и да си пусна примерно Алисия - Съблечи ме ... не върви ... циганско е ! Иначе човека е мн прав ... това е само като Wallpaper на случващото се ! =D>

06-12-2007, 14:04
мн ясно,селска е не може да не разваля

06-12-2007, 15:42
f0r3v3r]
Да определено.Чалгата не е музика но не намерих по добро място да пусна тази тема.КОЙ Е С МЕН?
метала по добра музика ли е ве..
ше ви е** и металите прости, навсякъде животни като вас..
просто не ми се говори..

maldini
06-12-2007, 15:48
един душевно обогатен човек с морал не би седнал да ми слуша чалга. А един простак не би разбрал стойностната музика.
Тва ви е оправданието на сички кухи чалгари - ''ама тва, че слушам чалга не означава, че съм тъп, музиката не определя човека''
Е, приемете фактите такива, каквито са. Музиката определя човека..

Sam90
06-12-2007, 15:54
един душевно обогатен човек с морал не би седнал да ми слуша чалга. А един простак не би разбрал стойностната музика.
Тва ви е оправданието на сички кухи чалгари - ''ама тва, че слушам чалга не означава, че съм тъп, музиката не определя човека''
Е, приемете фактите такива, каквито са. Музиката определя човека..
напротив - човека определя музиката ;)
Не знам коя музика имаш предвид под "стойностна", но трябва да ти кажа, че няма жанр, който не слушам - айде сега ми кажи дали съм тъп или не, щом музиката определя??????

maldini
06-12-2007, 15:59
Всичко слушаш ти...
Аз пък мога да се обзаложа ,че от доста стилове си нямаш и понятие

Sam90
06-12-2007, 16:02
Всичко слушаш ти...
Аз пък мога да се обзаложа ,че от доста стилове си нямаш и понятие
еми може и да има такива, но не съм казал за нито един стил "това не го слушам", защото въпроса не е в стила, а в песента - аз пък мога да ти гарантирам, че мога да ти пусна поп-фолк песен, която даже да не разбереш, че е такава и току виж оооооо не! да я харесаш!!?!??!?!?!?!! Що не погледнеш не толкова тесногръдо на нещата ;)

~MiSs KaUlItZ~
06-14-2007, 16:25
Чалгата ОПРЕДЕЛЕНО разваля хората [-X

lady_bird
06-14-2007, 17:38
tova e muzikata,koqto vinagi sum mrazila i vinagi 6te mrazq! da,spored men tazi muzika razvalq mladite hora ili pone tazi 4ast ot tqh(za sujalenie e dosta golqma),koito q slu6at!!!ogledaite se!tazi muzika se slu6a samo na balkanite!!!pulna prostotiq!!!prevurna momi4etata v kurvi,a vs diskoteki v publi4ni domove!!!hora,osuznaite se!!! :roll:

Blacklisted
06-14-2007, 17:47
Да, слушайте Имо, то изгражда характера! :twisted:

vikipf
06-14-2007, 17:48
Много ги поврежда.. Щото слушаш чалга като пиеш => Пиеш като слушаш чалга :lol:

ProstoAz
06-14-2007, 19:19
lady_bird, глупости. Чалгата не се слуша само на Балканите, а и в много други европейски страни - Франция, Испания, Белгия, Швеция и т.н. АКО щеш вярвай. Влез в last.fm и ще се увериш.
v!k!tYyY, аз не пия?!? :shock:

Ulety
06-14-2007, 19:31
Iii kvo iskate da me ubedite , che chalgata ne e hubava...poprincip slusham predimno hip hop .. ama i chalgata ne e za podcenqvane .. chalgata ne razvalq horata .. horata sami se razvalqt ... po edin ili drug povod ... ami sled kato tazi muzika e suzdadena po edin ili drug nachin znachi ima koi da q slusha ... i se haresva...

P.S.:nqmam nishto protiv metalite,rokadjiite,pynkarite i t.n.

vikipf
06-14-2007, 19:32
v!k!tYyY, аз не пия?!? :shock:
Само се шегувах.. :-D :lol: :smt005

machoka
06-15-2007, 08:59
МОля, без подобни теми. Вече се изчерпаха.