PDA

View Full Version : Key Code for Windows?!



Vikitooo
06-03-2007, 06:11
Bez da iskah nastroeh pc-to mi da updeitva avtomati4no vsi4ki novi promeni v windows. I zapochna da mi updeitva nqkav nov Windows-Copy of windows...I sega kato si pusnah pc-to i mi pishe che do 5 dneven srok trqbva sum instalirala noviq windows,zadaljitelno! 8-[ A za da go instaliram mi tarsi nqkakav Key Code za Windows. A poneje az sum s Nelicenziran softuer, nqmam takav kod...Takav kod mai go imat horata koito sa si kupili softuera..ohh neznam. I sega sled 5 dni pc-to ste blokira zashtot trqbva da instaliram noviq windos.. :smt012 A az nqmam coda.. :smt010
Kajete kak moga da spra tazi instalaciq ili ot kade da vzema takav kod za Windows?! :smt017

Forslor
06-03-2007, 12:44
Toва не ми прилича много работа на M$ или по-точно WGA. Kakви са тези срокове тука :) Виж сега спри си автоматичните ъпдейти след което сканираи с антивирусната , после със Spybot - Search & Destroy .
Ако не се открие нещо ... пишеш в www.google.bg How to remove WGA и следваш инструкцийте.

Vikitooo
06-03-2007, 18:12
Dobre li e komputara da updeitva avtomatichno ili vse pak si ima nqkakav risk? :roll: A az ne sum mnogo zapoznata , kakvo znachi Spybot - Search & Destroy ? :-k

Forslor
06-03-2007, 20:46
Разбира се ,че е добре да се ъпдейтва . Но ако както ти казваш ключа за активацията на Windows-a ти не е оригинален или поне не го смениш със някой който не е в черната листа на Microsoft по-добре автоматичните ъпдейти да бъдат изключени .
Сканирай засега с антивирусната.

Spybot - Search & Destroy За да не си играя да пиша :
http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=47 <<< ИНФО

Vikitooo
06-04-2007, 04:28
Mnogo blagodarq za pomoshta...Az izteglih tazi programa Spybot, vapreki che imam dobra AntiVirusna programa..Skanirah s i dvete, no NE nameri nikakvi Bad Products ili virusi. Programata Spybot e neshto kato AntiVirusna taka li? No mai ima po golqmo deistvie otkolkoto AntiVirusnata, t.e moje da otkrie i virusi koito antivirusnata Ne moje. Ili se barkam? :-k Obshto vzeto, nishto ne napravih! A pc-to mi ste blokira sled sled broeni dni i napravo ste otkacha! :smt011 A drugata vazmojnost beshe WGA , tova pak kakvo e sega? :smt017 Ste potarsq v google...A tazi Spybot da q triq ili e polezna za PC-to vapreki che imam AntiVirusna? :-k

Eagle_13
06-04-2007, 21:19
Имам един въпрос :)
Как така ауто ъпдейта да е добър за компа и за Wina :)
Аз лично никога не правя тези глупости.Според мен трябва да го преинсталираш и да махнеш тъпият ауто ъпдейт.То попринцип шибаният вин си е скапан а ако му качваш и ъпдейти бозата става още по резлива.Аз лично никога не го пускам даже и антивирусна не качвам.Карам с Вин който след 60 дни иска код и го краквам на 59-тия :) Иначе несъм мързелив.Та мисълта ми е преди да ти изтече срока преинстал и махаш ауто ъпдейта.

Forslor
06-04-2007, 21:23
За момента не деинсталирай нищо .

Я виж ей тези картинки тук и ми кажи това ли ти показва и на теб.

http://www.winsupersite.com/images/showcase/wga_05.jpg
http://i.i.com.com/cnwk.1d/i/z/200608/wga/eb_not_genuine_01.PNG

Относно останалото ... тази прогарама на която ти дадох името не е антивирусна и не се бори срещу вируси . Както и да не мога да се обяснявам в момента. Виж картинките !

Ако знаеш как се правят скрийншотове ми направи един за да видя какво точно ти показва. ( натискаш бутона Print Screen от клавиатурата ,след това стартираш PAINT и даваш paste ...после ъплоудваш картинката някъде в нета и даваш линк).

Vikitooo
06-05-2007, 20:31
lele Sled dva dni ostavam bez pc!!! :smt011 Mi tochno kato vtorata kartinka mi ilziza...ama to4no sashtoto! I seg akakvo da pravq? Da chakam da se skape li? :smt013 Inache edna fr naskoro si kupi Windows, i mi dade koda na neiniq windows..ama neshto ne go priema, kazva che ima greshka a e tochen! ufff :smt013

Forslor
06-05-2007, 20:57
Явно няма да можеш да се справиш сама със WGA ,затова помоли някой който разбира да ти помогне.

Vikitooo
06-07-2007, 05:43
A nelicenziraniq Windows ima li si kod(t.e piratskiq Windows)? Key code for windows? :roll: Dali moga da popitam choveka koito mi instalira Windowsa da mi dade nomera ili sled kato e piratski i nqma kod a? :-k :-k

BlueDevil
06-07-2007, 06:42
Даже и пиратския си има код, все пак е копие на оригинален. Питай го за кода, може да ти свърши работа. Този на приятелката ти не става, защото е от друг диск. Сега като за начало спри ъпдейтите, после от Add/Remove Programs се опитай да разкараш това, което са свалили ъпдейтите, мисля, че не всичко може, но поне някои неща. После ако пак продъжли да иска код и да ти дава expire период, вземи диска на приятелката ти и преинсталирай бозата.

06-08-2007, 05:44
Krai! :smt011 Dneska beshe posledniq den, utre kato si pusna PC-to ste pishe-Put your Key Code for windows.. :smt011 OMG! :smt013 Veche e kasno ste trqbva se preinstalira sigurno..mnogo blagodarq za dadenite saveti :smt012