PDA

View Full Version : Moderated:Заедно сме 1г. и половина и той вече иска секс



Martini`girl
06-03-2007, 07:17
Zdraveite.
Zna4i s priqtelq mi sme zaedno ot mn dulgo vreme - godina i polovina.Obache vse oshte ne sme pravili sex.Az sum na 15,a toi shte stava na 17 noemvri mesec. Toi mn iska da go napravim i naposledak 4esto mi govori za tova. Na men sushto mi se iska, oba4e znam 4e ne sum gotova vse oshte.A toi gorkiq ot koga me 4aka..!OK, ama mislq 4e toi ne e tolkova zrql za tova.Zashtoto se durji kato sedmoklasnik,4e i ponqkoga po-zle,ne e s mnogo guvkavo povedenie,a iska sex..Znam 4e trqbwa da go napravq togava,kogato sum gotova.. no taka ili inu4e nqmame teren:) kofti rabota..Kak bihte postupili, zashtoto i bez tova vruzkata ni si e malko ednoobrazna..


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

girl_in_black
06-03-2007, 07:34
След като толкова време сте заедно е нормално да правите секс, а и това би разнообразило връзката ви.А при добро желание терен винаги се намира

Seducti0n
06-03-2007, 07:39
Здравей,мила.Това,че стане заедно вече година и половина не означава непремено,че трябва да се чувстваш готова.Не съжалявай приятеля си,че се е измъчил и т.н.Ако те обича истински ще чака колкото вречме е необходимо.Сексът е изключително интимна част от живота на всеки човек,а също така голяма отговорност,която не всеки от нас е способен да поеме още докато е тийнейджър.Важното е ти да се чувстваш комфортно,а не само да задоволяваш нечии желания пренебрегвайки своите.Секса би могъл да разнообрази по някакъв начин връзката ви,но за кратко.Опитай се да направиш така,че да внесеш малко свежест и нещо ново във взаимоотношенията ви.Ще ти дойде и на теб времето за първия път,а дотогава не се чувствай виновна за това,че нямаш готовноста да поемеш тази важна крачка с любимия човек,въпреки че сте заедно от сравнително дълго време.Успех. :wink:

dajdostih
06-03-2007, 07:45
Ako e ednoobrazna sas sex vruzkata vi ne e garantirano da stne po interesna,no puk moje i o6te da se vlo6at ne6tata,nai-hubavo my obqsni na 4oveka,4e ne my e do6lo ote vremeto za takiva raboti,a ako vse pak durjite na po-blizkata intimnost,no bez sex moje da probvate razni oralni ydovolstviq- toi na teb i ti na nego,stimylirane s prusti ,takiva po-bezobidni ne6ta,za koito oba4e se iziskva i malko pove4e vnimanie i natrupvane na suvmesten opit!

MaRiQnKa
06-03-2007, 10:03
Хм..да ще се разнообрази и ще се скрепи още повече връзката ви, но при положение, че не се чустваш готова и му нямаш доверие...недей.
Това, че сте заедно от година и половина НЕ те задължава, да правиш нещо, което не искаш [-( За всичко си има време, не бързаш за никъде :P :wink:

:P
06-03-2007, 10:41
U4udena sam mn malko dvoiki koito sa zaedno ot tolkova vreme o6te ne sa pravili sex!Po dobre go napravi za6toto toi vse pak e na 17 dori i da se dyrji kato po malak ima nujda ot tva i ako ne mu go dade6 moje da e mnogo kofti za vryzkata vi.Az li4no go napravih za purvi pat s edno mom4e s koeto ne hodehme dori,taka4e....

cacegka_3a_cekc
06-03-2007, 12:13
Zdraveite.
Zna4i s priqtelq mi sme zaedno ot mn dulgo vreme - godina i polovina.Obache vse oshte ne sme pravili sex.Az sum na 15,a toi shte stava na 17 noemvri mesec. Toi mn iska da go napravim i naposledak 4esto mi govori za tova. Na men sushto mi se iska, oba4e znam 4e ne sum gotova vse oshte.A toi gorkiq ot koga me 4aka..!OK, ama mislq 4e toi ne e tolkova zrql za tova.Zashtoto se durji kato sedmoklasnik,4e i ponqkoga po-zle,ne e s mnogo guvkavo povedenie,a iska sex..Znam 4e trqbwa da go napravq togava,kogato sum gotova.. no taka ili inu4e nqmame teren:) kofti rabota..Kak bihte postupili, zashtoto i bez tova vruzkata ni si e malko ednoobrazna..


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:



emi sled kato ste tolkova vreme zaedno a i toi 6tom e o6te s teb zna4i te boi4a i ne e s teb samo zadari sexa...ako si sigurna i go iska6 go napravi..ti sama re6ava6..nie tyk nemojem da ti kajem kakvo da pravi6 s jivota si v kraina smetka... :-s

`Death`Whore``
06-03-2007, 12:18
Виж сега. Не че си на възраст за секс, но си тръгнала с 2 години по-голямо момче - би трябвало да ти е било ясно, че ще се стигне до секс. Гадно е, защото ти явно не го искаш, а той най-вероятно държи на теб, но има нужди и му се иска да прави секс.

Илона Смит
06-03-2007, 12:21
Нормално е да ти и иска секс, особено след такава дълга връзка! Ти си на 15!!! Все пак възрастта ти предполага, а и ти е време да се нае6еш, за кога чакаш? Да станеш на 18 като леля ти през 63-та? :shock: Не се излагай момиче, а действай, е6и се, сега ти е времето!! Няма за кога да отлагаш!

krem4et0
06-03-2007, 13:34
Като не искаш-не прави. Ще чака. И защо мъжете все да се ощетени като не са правили секс? Моя каза, че преди да почнем да правим не е искал, защото не е знаел какво е и му е било все тая! как може да искаш синьо сирене като не си го опитал поне 1 път!

06-03-2007, 13:37
Като не искаш-не прави. Ще чака. И защо мъжете все да се ощетени като не са правили секс? Моя каза, че преди да почнем да правим не е искал, защото не е знаел какво е и му е било все тая! как може да искаш синьо сирене като не си го опитал поне 1 път!

Вия с твоя не се давайте за пример, щото си ви знаем, че сте нещо сбъркани :twisted:

:arrow: По темата

след 1.5 г. връзка си е в реда на нещата да иска :-)

krem4et0
06-03-2007, 13:53
Като е проблем-не чети. тук всеки пита нещо и дава мнание на база собствения си опит. Аз имам същото право. Ако нарушавам правилата на форума с това-нека да бъда санкционирана. но 1 гост не е човекът, който ще го направи!

06-03-2007, 13:56
Като е проблем-не чети. тук всеки пита нещо и дава мнание на база собствения си опит. Аз имам същото право. Ако нарушавам правилата на форума с това-нека да бъда санкционирана. но 1 гост не е човекът, който ще го направи!

не съм обикновен гост...
аз съм твой вманиачен почитател :smt007

jsean
06-03-2007, 18:07
Нормално е да ти и иска секс, особено след такава дълга връзка! Ти си на 15!!! Все пак възрастта ти предполага, а и ти е време да се нае6еш, за кога чакаш? Да станеш на 18 като леля ти през 63-та? :shock: Не се излагай момиче, а действай, е6и се, сега ти е времето!! Няма за кога да отлагаш!
много куха лейка си ма....
моя съвет към момичето- на 15 си още малка да бързаш за квотот и да било! Аз съм момче на 19 сега, имам приятелка на 22- заедно сме от 4 години, и аз съм и първият! това че не избързахме със секса я накара да се отпусне максимално и заздрави връзката ни. И между другото - това че е адски красива мацка и въпреки това не беше се наебала с 1000 мъже ме накара да съм луд по нея!!!
колкото по 0бързо му пуснеш толкова по-бързо ще станеш безинтересна!

06-03-2007, 18:10
Нормално е да ти и иска секс, особено след такава дълга връзка! Ти си на 15!!! Все пак възрастта ти предполага, а и ти е време да се нае6еш, за кога чакаш? Да станеш на 18 като леля ти през 63-та? :shock: Не се излагай момиче, а действай, е6и се, сега ти е времето!! Няма за кога да отлагаш!
много куха лейка си ма....
моя съвет към момичето- на 15 си още малка да бързаш за квотот и да било! Аз съм момче на 19 сега, имам приятелка на 22- заедно сме от 4 години, и аз съм и първият! това че не избързахме със секса я накара да се отпусне максимално и заздрави връзката ни. И между другото - това че е адски красива мацка и въпреки това не беше се наебала с 1000 мъже ме накара да съм луд по нея!!!
колкото по 0бързо му пуснеш толкова по-бързо ще станеш безинтересна!

:smt005 :smt005 :smt005

Това изказване ме разби!!! Мухахахахахха

Била адски красива мацката му, пък по-голяма от него с 3 години и от горе на това той и бил първия муахахахахаха ЦИРК!

Такива траги-комедии ако наистина са реалност просто нямам думи :lol: :lol: :lol: