PDA

View Full Version : Здравей!



seksi_boy
06-03-2007, 10:31
Аз се казвам seksi_boy и съм на 19.Днес прочетох в сайтът ,,teenproblem" една история на едно момче,което е на 18 години.Той разказва че момичетата не що вече не са му симпатични.Обаче в тяхното училище е имало някакъв педераст,който всички ученици са го знаели и обиждали (включително и той).Обаче наскоро му станал симпатичен.Обаче го бил срам да се запознае с даденият човек,защото всички от неговия клас го знаели как вървял след момичетатара сега ако е с мъж ще си кажатрче е обърнал резбата!
Какво ти пука какво ще кажат другите! Бъди себе СИ и не обръщай внимание,какво ще викак останалите за теб.[/b]

Cvetito_master
06-03-2007, 10:38
pls kopni linka s problema na onova mom4e

Poredniq
06-03-2007, 13:13
е що го не пусна тоя отговор у неговия топик ми пусна нов :-s

seksi_boy
06-04-2007, 05:50
Аз се казвам seksi_boy и съм на 19.Днес прочетох в сайтът ,,teenproblem" една история на едно момче,което е на 18 години.Той разказва че момичетата вече не са му симпатични.Обаче в тяхното училище е имало някакъв гей,който всички ученици са го знаели и обиждали (включително и той).Обаче наскоро му станал симпатичен.Обаче го бил срам да се запознае с даденият човек,защото всички от неговият клас го знаели как вървял след момичетата и сега ако е с мъж ще си кажа че е обърнал резбата!
Какво ти пука какво ще кажат другите! Бъди себе СИ и не обръщай внимание,какво ще викат останалите за теб.[/b]

koalka
06-04-2007, 07:51
Хубаво е това, което си написал, но има ЛС за тази цел.А и още по-малко, че си регистриран.