PDA

View Full Version : Помощ!Какво да правя



pisanka87
06-03-2007, 10:33
Не знам дали някой може да ми каже какво да правя но имам проблем.От 1 месец взимам противозачатъчни таблетки Линдинет 30.Обаче снощи с приятеля ми правихме секс и той свърши върху мен, като част от спермата попадна върху влагалището ми.Днес ми се налага да зема последната таблетка за месеца и да ми доиде, но се притеснявам да не би таблетките да не подействат евентуално и да стане нещо мн лошо. Да се притеснявам ли какво да правя.... много ме е страх..

gabrielka@a
06-03-2007, 13:18
Направи си тест за бременност и занапред приятеля ти да използва презерватив!

Seducti0n
06-03-2007, 15:41
Направи си тест за бременност и занапред приятеля ти да използва презерватив! Нещо си се заблудила скъпа.Никъде не пише,че приятелят на авторката не е използвай презерватив.Свършил е извън нея дори,но в близост до входа на влагалището,ето защо тя се притиснява.Според мен,шанса да забременееш в този случай е минимален,но не знам със сигурност де.Приниципно,нищо не ти пречи да си направиш едно тестче,но нека то да бъде една седмица след половия контакт в противен случай няма да отчете верен резултат.Успех и дано всичко е наред. :wink:

Cherlotte
06-03-2007, 16:29
Че нали затова се казват "противозачатъчни" таблетките, от какво се притесняваш? :-s

sladoled
06-03-2007, 16:33
Нали затова вземаш противозачатъчни таблетки? Или и презерватив и таблетки :roll: :roll: :roll: ? Това за удвоена гаранция ли?
Стига! Разбира се, че не си бремменна! :wink:

06-04-2007, 05:30
9mm v glavata!