PDA

View Full Version : "Срам"



р
06-03-2007, 11:08
здр.имам мн странен проблем. на 14 от сф момче
попринзип мога да говоря с почти всеки и нямазаекване и т.н.
с каквото и да е момиче също мога да говоря без задръжки
забавен съм и не ми пречи да поддържам дадена тема
докато не почна да мисля за момиче (без значение как изглежда) си говоря нормално приятелско с нея
като почна да мисля за нея(да почна да си я харесвам) нищо не правя и не тръгваме

ето това се е случвало много пъти и никога не съм имал гадже(не се оплаквам и така ми е добре но като някоя мацка ме кефи и характер и външност ....)

проблема е нещо като "незнам как да направя първата крачка" и не мога да разбера дали тя ме харесва или не.Не мога да разбера дали ме харесва щото повечето момичето говорят едно,мислят 2ро,искат 3то и правят 4то .....

и като допълнение не съм се целувал и тва ме притеснява ако я гушна и почна да я целувам да не осерЪ работата

Cvetito_master
06-03-2007, 12:03
eiii spoki we,na4i tfa e problema na mn mom4eta,4e ne predpriemat purvata kra4ka,6tot se strahyvat da ne budat othvurleni i posle da ne im se podigravata,no az mislq 4e ne trqq da budete tolko sramejlivi i da budete po nahakani i togaa 6te imate poe4e yspehi.trqq da riskyva6 poe4e,vse pak ili pe4eli6 ili gybi6,ima mn macki taka,4e 6te ima i mn opiti.a 6to se odnasq do purvata kiss spox ne e bolka za ymirane,vseki preminava prez tozi period,prosto trqq da se spokoen i da deistva6,i da se naslajdava6 na hybavite migove,ae yspehcheta ot mene :P

Fucking_Bitch
06-03-2007, 12:08
Просто трябва да се опиташ да бъдеш себе си,както в другите ситуации.И не трябва да му мислиш много,първичните инстинкти са най-ползотворни,жалко че малко мъже ги практикуват.. (е не говоря да и се нахвърляш на момичето все пак..) :lol:

Dead`Paladin
06-03-2007, 12:24
tfa e problem i na dvata pola... az imah takuf no go preodolqh.... veche ne trepera i ne de pritesnqvam pred momiche ... a moje bi ti prekaleno mnogo se vulnuvash ot tova.. i v tova ti e problema... prosto go preodolei ... Yspeh :wink:

suantito
06-03-2007, 12:27
един съвет от мене като тръгнеш да сваляш някое момиче винаго трябва да тръгвашс мисалта че може да ти откаже , а ако не можеш да се отпуснеш пийни малко ,като казвам малко значи малко не да се нафиркаш и да не можеш да приказваш успех от мне

AleX`
06-03-2007, 14:07
Както ти казаха и други, разчитай повече на първичните си инстинкти. Започни от най-малкото - примерно да я държиш за ръка, прегръдки и накрая като виждаш, че и тя е готова и ти просто я целуни :) пък като не си го правил нали знаеш, че за всичко си има първи път. Просто се отпусни и се наслаждавай :wink: Никой не е роден научен 8)

FunkyFresh
06-03-2007, 14:16
Mi druj se norm i ako mn haresva6 nqkoe momi4e i si sig 4e ako ti otkaje 6e q zabravi6 ili pone sled vreme 6e preglutne6 bolkata nqma lo6o da se probva6! :wink:

Uptown_soldier
06-03-2007, 18:21
здр.имам мн странен проблем. на 14 от сф момче
попринзип мога да говоря с почти всеки и нямазаекване и т.н.
с каквото и да е момиче също мога да говоря без задръжки
забавен съм и не ми пречи да поддържам дадена тема
докато не почна да мисля за момиче (без значение как изглежда) си говоря нормално приятелско с нея
като почна да мисля за нея(да почна да си я харесвам) нищо не правя и не тръгваме

ето това се е случвало много пъти и никога не съм имал гадже(не се оплаквам и така ми е добре но като някоя мацка ме кефи и характер и външност ....)

проблема е нещо като "незнам как да направя първата крачка" и не мога да разбера дали тя ме харесва или не.Не мога да разбера дали ме харесва щото повечето момичето говорят едно,мислят 2ро,искат 3то и правят 4то .....

и като допълнение не съм се целувал и тва ме притеснява ако я гушна и почна да я целувам да не осерЪ работата

Не трябва да се притесняваш. Има много хора, които имат този проблем и при това по-големи от теб. Аз мисля, че нещата ще дойдат по естествен начин, а ти имаш досатъчно време да натрупаш опит.

lovers
06-03-2007, 21:08
Dam...Toq problem e pochti pri vsichi momcheta.Stegni se!Kato q svalqsh ako podava znachi te haresva ako se durpa zabravi q!Kolkoto do celuvaneto to si idva ot vutre :wink: nqma da se oseresh...edin suvet ako ti hrumne ne burzai da q hvashtash za intimnite chasti greshka e!

anet
06-03-2007, 21:31
Страхуваш се да направиш първата крачка и евентуално да не бъдеш отхвърлен,но в крайна сметка може по скоро да спечелиш,а когато не опитваш е сигурно,че губиш.Тоест не се плаши от фалове,а мисли като победител за победа.Относно целуването,мисля,че ще ти дойде отвътре и ще се справиш.Ти да не мислиш от първия ден да се нахвърляш с целувки.Може и така ,ама не е задължително.Успех :o

06-03-2007, 22:05
10кс на вс.Изобщо мноу странно тъп проблем.С 1 дума ако не мисля се "справям" перфектно с квото и да е момиче ( да стигна до момента в който тряа да "осъществя физ контакт" ).И аз съм си естествен винаги.Не съм се стряскал от тва че не съм ходил с момиче.Но се уверих че никой не може да ми помогне да натрупам опит освен ако не пробвам.Първия път никога няма да е перфе но другия път по-добре и т.н.


Страхуваш се да направиш първата крачка и евентуално да не бъдеш отхвърлен,но в крайна сметка може по скоро да спечелиш,а когато не опитваш е сигурно,че губиш.Тоест не се плаши от фалове,а мисли като победител за победа.Относно целуването,мисля,че ще ти дойде отвътре и ще се справиш.Ти да не мислиш от първия ден да се нахвърляш с целувки.Може и така ,ама не е задължително.Успех :o

е тоа цитат събира целия ми проблЪм

tedinci_
06-04-2007, 14:41
[/b]ПРИЗОВАВАМ всички момичета ние да предлагаме на момочетата,ще им спестим толкова болки и терзания.........нямам думи :smt005

06-04-2007, 19:58
[/b]ПРИЗОВАВАМ всички момичета ние да предлагаме на момочетата,ще им спестим толкова болки и терзания.........нямам думи :smt005

DA
MI
QDESH
KURA

GaNgStAz
06-04-2007, 21:29
Страхуваш се да направиш първата крачка и евентуално да не бъдеш отхвърлен,но в крайна сметка може по скоро да спечелиш,а когато не опитваш е сигурно,че губиш.Тоест не се плаши от фалове,а мисли като победител за победа.Относно целуването,мисля,че ще ти дойде отвътре и ще се справиш.Ти да не мислиш от първия ден да се нахвърляш с целувки.Може и така ,ама не е задължително.Успех :o

е тоа цитат събира целия ми проблЪм[/quote]

според мен.. като си харесаш некое момиче нали знаеш лек флирт а-у постепенно почфаш по така.. за да вииш дали ше отвърне.. ако не - знаеш си раутата, но ако поддаде :) .. тряа просто, нз как да ти го обесна.. моа ти дам пример.. преди бая фреме вече.. имах една подобна случка с един фр.. той беше на 16 и беше мноо.. как да го каа.. срамежлиф или по точно неуверен ф себе си.. допускаше приятелки и такиа раути, ама стигне ли се до нещу поече и спичаше - незнаеше кфо да праи.. пък аз още от както се сприятелихме така.. си го бях харесала.. и като го опознах по дууре и вече големи симпатий изпитфах.. и после така го предразположих некак си, че той почна да се отпуска супер мноо и нз и аз как стана :D и мноо дууре се получи (дори като си лафехме за тфа и той ми беше казал, че е нещу необяснимо) :D таа.. мисълта ми беше такаа, че се пак и момичетата праат нещу, дори и да не го покаат супер мноо, ама вие се пак схфащате намеци дори и леки така че ;) .. нз дали ти го обесних дууре.. дано да си ме разбрал кфо искам да ти каа.. :wink: на приятел може да се разчита за сичко се пак ;)

Sevt
06-04-2007, 21:37
Споко пич, в един момент без и ти да се усетиш как всичко ще стане от самосебе си. И аз бях така доста отдавна ама изведнъж всичко се обърна на 180 градуса без да правя нещо особено :)

oziato
06-05-2007, 12:17
Тоя проблем го има всеки.Правси че е трудно да разбересх какво искат момичетата,но да не забряваме , че те съзряват по-бързо.Трябва винаги да си готов да ти откаже,но не забряваи също ,че и момичетата имат чувства ,че и на тях им е трудно понякога.

p
06-05-2007, 18:47
еми кво да кажа освен 10кс ;).колкото до оновя момиче-да дууууре :mrgreen: те разбрах

GaNgStAz
06-05-2007, 20:25
еми кво да кажа освен 10кс ;).колкото до оновя момиче-да дууууре :mrgreen: те разбрах

радфам се :-D