PDA

View Full Version : Da "izluja" organizma si???



sladkot0_barbie
06-03-2007, 11:15
Emi az imam edno zapitvane kum kompetentnite po tozi vapros
Zna4i Qnuari mesec zapo4nah dieta(ili po-to4no zdravoslovno hranene) i nqkude do April mesec svalih okolo 8 kilograma i ottogava ne moga da svalqm nikakvi kg :? :cry:
Visoka sum 1.55 i teja 45 kg i iskam da svalq o6te nai-mnogo 3-4 kg ama nz kak. Problema e 4e makar da produljavam da spazvam rejima si ne svalqm nito gram - ne kazvaite 4e stava bavno 6toto ne e vqrno - procesa na slabeene s sprql i az ne znam za6to :?
Za da dobiete po-qsna predstava za rejima mi 6te obqsnq nakratko:
Sutrin ne zakusvam 6toto nqmam vreme ili si vzimam qbulka. Na obqd si hapvam kakvoto ima prigotveno( samo izbqgvam purjeno) i qm bez hlqb. Ponqkoga kum 17:00 4asa dopuskam sladoled. Ve4erqm pak nqkakva mandja kum 19:30 i si lqgam kusno( taka 4e spored men ima vreme da se izgori prietata energia ot ve4erqta makar 4e ne e v 18:00 4asa)!
Mejdu hraneniqta hapvam ponqkoga i ne6to sladi4ko ama vinagi sled tova se staraq da se dvija za da izgorq kcal koito sum priela. Molq vi kajete kak da nakaram organizma si otnovo da otslabne makar i s malko. Kak da go izluja? Prosto neznam kakvo o6te moga da ograni4a ot hraneneto si - o6te malko 6te zapo4na da fotosinteziram :)
Pomo6t!!! MOLQ!!! :|

06-03-2007, 11:27
Ами СПРИ сладкото,прави някакви упражнения или спортувай нещо!

little-wild-lady
06-03-2007, 11:35
Pri men stana su6toto ne6to.Sega 2 dni mese4no qm samo plodove i sled tezi dni sum svalila 1 kg. i posle si go zapazvam sus zdravoslovnoto hranene.No trqbva mnogo da se sportuva i ako qde6 do kum 6 nai-kusno 7 6te e po-dobre.I pii mnogo voda nai-mako 2l.

hforce
06-03-2007, 11:43
ima edna lunna dieta koqto moje6 da q pravi6, ne q pomna to4no, no moje6 da si q nameri6 ot nqkade i da si q spazva6, dietata e kato ne qde6 4 dena ot meseca(moje6 da pie6 samo voda), no trqbva da si nameri6 raspisanieto koga to4no ne trqbva da qde6
4uval sum 4e mnogo pomagala

Presley
06-03-2007, 13:12
Теглото ти е перфектно эа ръста ти!

sladko`eFche
06-03-2007, 13:25
ohhh kvi lunni dieti be!!! ti si na ne pove4e ot 14 nali?? prez puberteta se ka4vat kilca-po4ti neizbejno e. a kogato izleze6 ot taq vuzrast kilogramite se svalqt ot samosebe si.ako prez puberteta se ograni4ava6 napulno ot produkti(kakvito i da sa te) tqloto svikva da ne gi usvoqva i pri dori minimalno koli4estvo prieto nqkoga,se "strqska"i go trupa kato maznini.
bqh na dieta 4 meseca dokato mi doide akula naskoro. bqh kato teb i se qdosvah-ne qdqh po4ti ni6to oba4e sled tretiq mesec (i desette svaleni kila) ne svalqh pove4e. organizmut za okolo 3 meseca se nagajda kum opredelen rejim.prez tova vreme ako ne qde6-svalq6. ako produljava6 sus su6tiq rejim tqloto spira da se promenq za6toto se e nagodilo kum priema na kalorii. re6enieto ili da se namalqt o6te pove4e priema na kalorii (pod 1000,koeto e smurtonosno -anemiq,bolimiq) ili uveli4avane na sporta -est ti preporu4vam vtoroto!!!
ako priema6 suveti - spri dietata kato men -sega qm vsi4ko,no po malko (ot blizo 2 meseca ve4e) i si stoq 52 kg,pri rust 162 (e iskam kg da sa po malko no ima vreme) oba4e bqgam pone 2 puti v sedmicata po 4as i otdelno hodq i na fitnes. SPRI DIETATA (qj raznoobrazna hrana,mn zelen4uci,plodove,meso,riba,mlqko,po malko hlqb,ot vreme na vreme sladko-nai dobre 4eren 6okolad,iii kakvoto ti se priiska no bez est gazirano,ne mn mazno i bez 4ipsove i beikrolsove,soletki-prosto nqma smisul ot tqh ne dostavqt ni6to dobro na organizma, ZAPO4NI nqkakuv sport koito da ti e priqten i 6te vidi6 ne samo 4e tqloto ti 6te otslabva,no i 6te se oformi,6te se stegne i t.n
ako ima6 vuprosi pi6i na li4no :-)