PDA

View Full Version : Приятелката ми не може да достигне до оргазъм???



Тоцата
06-03-2007, 12:01
Абе хора я ми помогнете почти на 17 години съм, 17см. ми е нежен съм,има около 30мин. любовна игра преди акта всичко е както трябва мога да твърдя че съм горе доло опитен но приятелкатами неможе да свършва час и половина я лашкам на бързи обороти не и не... ;( не се притеснява,не я е срам възбудена е много даже сама си казва,че и е супер и чувството се покачва и покачва и по едно време си стояло само на супер яко ама не може да достигне до оргазъм 2 часа... :( накрая достигна но като я лизах... ако някой може да ми каже нещо което ще ми помогне да пише не,че ми е кой знае какъв проблем но от общо към 15-тина пъти който сме го правили оргазъм когато члена е бил вътре е изпитвала 3,4,5-пъти максимум другите само с ектри :) ай думайте нещо???

06-03-2007, 12:22
Ами по принцип почти при всички жени е така,няма за какво да се притесняваш.Това е,защото в клитора има много повече нервни окончания,отколкото във вагината-около 8000.Затова повечето жени достигат по-лесно оргазъм при стимулация на клитора.В това няма нищо притеснително,спокойно:)

krem4et0
06-03-2007, 13:23
Аз не съм наковалня, че да ме чукат 2 часа. Определено след първите 30 минути не изпитвам такова удоволствие както в началото.
Жените трудно достигат до оргаздъм по време на акта-вече ти казаха защо. над 40% от жените НИКОГА не идпитват какъвто и да е оргазъм!

Тоцата
06-03-2007, 14:36
Е да и аз съм сагласен с това за "наковалнята" даже доста се озорих да не свърша час и половина,два с доста бързо темпо но изкам да изпитва оразъм вагинално да и харесва ужастно много защото я обичам безкраино много и изкам най-доброто за нея ето защо изкам да разбера как да и доставям угромно удоволствие,и да свърши. :cry: :cry: :cry:

06-03-2007, 17:50
1. Някои момичета просто са трудни...
2. Много малко жени са способни да изпитат вагинален оргазъм.
Разбирам, че искаш да й е добре, но просто явно ще трябва да се примириш, че това "добре" ще го постигате с допълнителни "екстри" :)
И споко, щом като казва, че се чувства супер, значи сигурно наистина е така ;) Няма много неща, които да помогнат в конкретната ситуация. Просто си разнообразявайте сексуалния живот както можете, правете каквото искате и си изкарвайте добре ;)

ultra
06-04-2007, 01:26
Аз не съм наковалня, че да ме чукат 2 часа. Определено след първите 30 минути не изпитвам такова удоволствие както в началото.
Жените трудно достигат до оргаздъм по време на акта-вече ти казаха защо. над 40% от жените НИКОГА не идпитват какъвто и да е оргазъм!
И аз съм така Кремче. :-s :-s
За 30-то минути де :-D