PDA

View Full Version : спирт



06-03-2007, 13:00
Някъде бях чела,че мога да си мажа лицето със спирт.Дали ще ми помогне против пъпките,защото вече се отчаях напълно!!Вие как мислите,идеята добра ли е?Кожата ми е мазна и затова мисля да се мажа,защото знам че спирта изсушава!!!Вашето мнение какво е??

Presley
06-03-2007, 13:05
Определено помага и пъпките эавяхват доста бърэо.Но насйтина доста иэсушава,моето лице чак эапочна да се бели!Но ако става дума эа ефект-има го.

Стефчо
06-03-2007, 14:09
Аз съм момче и се мажа със спирт и още едни хапчета които се разтварят вътре във спирта и има ефект!Ако искаш може да ти кажа как става ?

sexa_na_kompleksa
06-03-2007, 14:31
Да и аз се мажа със спирт и някви хапчета вътре.Ефекта е доста добър.Пробвай! :-)

Стефчо
06-03-2007, 14:36
Взимаш си от аптеката Салицилов спирт - 2 % и Хлорнитромицин-един блистер!
Хлорнитромицина е на таблеки - отваряш ги и изсипваш съдържанието вътре в спирта! Дано съм бил полезен :)

koi kakvo kogo
06-03-2007, 15:24
spored men tova sa pulni gluposti spirta 6te ti zasipe liceto !!

rali4ka91
06-03-2007, 17:14
spored men tova sa pulni gluposti spirta 6te ti zasipe liceto !!
Аз съм на същото мнение.Нестига че продуктите със съдържание на спирт са вредми , ми вие се мажете със чист спирт... По добре си намери продукт за махане на пупки без съдържание на спирт

Because^You^Live
06-03-2007, 18:10
Недей със спирт. Има специални продукти за акне. Наистина ще ти изчезнат пъпките, ама ако знаеш колко ще си прецакаш кожата... Ще вземе да ти се омазнява повече след като толкова се изсушава и следователно това ще предизвика още и още пъпки. Личен опит. Виждала съм как действа спирта на кожата ми. Веднага щом го спрях ми излязоха повече пъпки от обикновеното и кожата ми чувствително взе да се омазнява повече. Добре, че вече се пооправи.

neusan88
06-03-2007, 18:10
спирта премахва пъпките доста бързо и също така по бързо след това започват да се махат белезите ако сте ималли такива!иначе наистина много изсушава - но и за това си има помощ ->след спирта(след като си сигурна че се е "попил" в кожата ти - 10мин) се мажи със крем най добре хидратиращ, а може и "Здраве".

^Black_Cat^
06-04-2007, 14:08
Няма нищо лошо от почистването със спирт , поне ще си сигурна , че не е останала мръсотия по лицето ти . На шишенцето Салицилов спирт пише точно , че е за Акне. Той кара пъпките по - бързо да завяхват и предотвратява "изникването" на нови .

П.п. да кремчето е задължително ( Здраве или Nivea ) :D

06-07-2007, 13:36
Аз се мажа всеки ден и мисля че има ефект,но се чудя дали да продължа,защото наистина ще взема да си съсопя кожата,сякаш много изсъхна..нз..кажете