PDA

View Full Version : Slim,Spens,KingSize



аЗ :P
06-03-2007, 13:34
Абе знам че тая тема не е за тук ама нз каде другаде да я сложа :P .Та ето го и основният въпрос Слушате ли KingSize,Spens,Slim кфо мислите за тях и вашите правят ли ви проблемчета заради текстовите на песните им.

asi_basi
06-03-2007, 13:47
Ами понякога, не много често, ги слушам (предпочитам да слушам черно,което е на английски и наще не разбират нищо хаха) и не ми правят никакви проблеми за текстовете, но все пак аз се съобразявам колко да усиля музиката като са в къщи защото не ми е приятно да слушам някаква бг рап песен за "пички", "цвички" и "разтворете си краката" знаеики че нашите ще го чуят. Но тай или иначе не ми правят проблеми, но ако бях на 11-12г. сигурно щяха :-D .

Seducti0n
06-03-2007, 15:02
Здрасти.Аз предпочитам Ъпсурт,въпреки че някои ги имат за комерсиални.Текстовете на техните песни също не са никак приятни за ушите на наще на моменти.На тях обаче въобще не им пука и си се кефят наравно с мене на всяка нова песен на въпросната група.Също така харесва Сантра и Кристо и по специално песничката им Аз & Ти-жестока е.От чуждестраните иззпълнители се кефя на Еминем 50-cent,Akon това е в общи линии. :lol:

a3 :Р
06-03-2007, 16:14
на мене също не ми правят проблеми.Макар че намират текстовете им за идиотски и тем подобни но нямат нищо против да ги слушам!Но все пак ми беше любопитно какво мислят др. родители дали са такива кат моите да ги мисялт за идоти :D Е да аз няма да спра да си ги слуюшам щото те са ThE BeSt! Ади чакам и др мнения \:D/

Jamalska
06-03-2007, 17:05
Хаха е Спенс и Слим са си .."известни" и да искат и да не искат няа ко да кажат против текстовете им..Виж Кингсайз не бих им пуснала и не бих го надула докато са си вкъщи...мн ше им падне мнението за Бенгала.

Хах докато четях темата и на уинамп ми се пусна Незнайните-Свири свири щурче,а наще са в съседната стая (Мамка ви гадни курвиии,да го духате и после да се фукате...;)

Reed
06-03-2007, 17:07
Точно в момента слушам Кингсайз 8) кефат ме и Ъпсурт

Poredniq
06-04-2007, 03:51
Хаха е Спенс и Слим са си .."известни" и да искат и да не искат няа ко да кажат против текстовете им..Виж Кингсайз не бих им пуснала и не бих го надула докато са си вкъщи...мн ше им падне мнението за Бенгала.

Хах докато четях темата и на уинамп ми се пусна Незнайните-Свири свири щурче,а наще са в съседната стая (Мамка ви гадни курвиии,да го духате и после да се фукате...;) че те добро мнение ли иамт за музиката на бангалино

thuggg
06-04-2007, 11:31
slusham da ... no samo kogato maika mi e v nas :twisted:

BeBcHeTo
06-05-2007, 11:06
Сега слушам КинГсизе ;)..мн са яки... :P

fuckyourselff
06-05-2007, 12:27
Спенс и Слим не ги слушам...
KingSize са яки ;)

ni6to_novo
06-05-2007, 17:27
наще знаят само спенс и нямат проблеми с него :lol: ...иначе кингсайз,слим и изобщо бг рап гледам да не им надувам, щотоооо...майка ще се потресе :-k (както когато ме свари да слушам "защо с мен избиваш своите комплекси,като дори от ненадървен хуй по-мек си") O:)

qHu4Ka
06-05-2007, 19:49
afe SAMY KINGSIZE FEEEEEE!!!!!!!!!!! :smt019 :smt019 :smt019 p11k na6te ni6ty nem0at mi kajqt 60ty gi rpaq krivi!!!......

06-07-2007, 13:28
Xax az samo KingSize slu6am :smt023

Jamalska
06-07-2007, 14:32
Хаха е Спенс и Слим са си .."известни" и да искат и да не искат няа ко да кажат против текстовете им..Виж Кингсайз не бих им пуснала и не бих го надула докато са си вкъщи...мн ше им падне мнението за Бенгала.

Хах докато четях темата и на уинамп ми се пусна Незнайните-Свири свири щурче,а наще са в съседната стая (Мамка ви гадни курвиии,да го духате и после да се фукате...;) че те добро мнение ли иамт за музиката на бангалино
ми за музиката не ама за човека нямат против.още не са казвали нещо негативно срещу никой

Иначе им пускам доста бг рап основно Сайлънт Сити и Саундтрак