PDA

View Full Version : тя иска да стане маникенка и мисля, че ще ми изневерява



боби ангелов
06-03-2007, 13:52
според мен 100% ше стане к.урва ако отиде да кара курсове за модели и се срещне там с мутрите, а аз държа на нея!
как да я възпра?

cacegka_3a_cekc
06-03-2007, 15:37
kaji i da izbira m/y teb i karierata na model..ama spored men ako trqbva da bada 4esna tq 6e izbere da stane model...ama dano ne sam prava.. :-k

Adwokat
06-03-2007, 15:57
xaxa NE q karai da izbira zashtoto naistina shte izbere da stani model.. po dobre si trai i q podkrepqi zasega...;] puk ne sichki manekenki sa kurvi..

Schnitzer
06-03-2007, 15:59
Ем ако стане-стане.Зарязваш я и си намираш нова. :)

АниА
06-03-2007, 16:24
mi az su6to iskam da karam kursove za manekenka puk nqmam namerenie da stvam k*rva.I nedei da q kara6 da izbira-tupo e da q postq6 mejdu teb i karierata i.Ako durji6 na neq trqbva da i vqrva6,a ako tq durji na teb nqma da ti ineverqva.

Levane
06-03-2007, 16:27
НЕ я карай да избира хем е тъпо хем ще избере модела и ще те зареже...

06-03-2007, 16:32
Да прави каквото иска!Ако държи на теб ,няма да се забърка с мутри..Всеобщото схващане ,че всички модели са курви не е вярно.Има свесни момичета,които не се забъркват.Е ,те не преуспяват особено,но ... личен избор.Остави я.Не я притискай,защото така само ще я отблъснеш и амбицираш и може дори напук да ти прави.

06-03-2007, 17:47
Брато, всички манекенки яко лапат пишки! Твоята може и да не започне от самото начало, ама след 1-2 години вече ще е компаньнка на повикване!

love_girls
06-03-2007, 17:55
Поредното комплексарско мислене!!!
Ако й вярваше нямаше да се съмняваш че ще ти е вярно, но явно нито тя нито ти имате сиво вещество в главата, поне като стане курва я свържи с мене да работи при точни хора ;)
Успех с живота ](*,)

изгонена__от__рая
06-03-2007, 18:10
Само едно от мен...Не си налагай мнението!

bulgarche
06-03-2007, 18:18
Ако има потенциал...защо не. Всичко си зависи от нея. То и да не е моделка може пак да стане таква

Coccolino
06-07-2007, 08:09
Мойто момче с моделки съм си имал работа. Като начало не дей да я спираш. Курс за модели не означава кур за модели.
Ако започне да се занимава сериозно... :roll: тогава мн трудно ще я задържиш...Ако е хубава...ще започнат да я возят с мерцедеси и бмв-та...а ако не е чак толкова хубава ще започне да се движи с тъпи псевдо мутрички...Ест твоето момиче може да е различно...
Но аз лично познавам около 20-тина моделки ....те са толкова тъпи и курветинки на макс..че няма повече на къде....то лошо няма де.... :-D
Прави си кефа докато можеш и не се коси....само не си навличай неприятности от които не може да се забъркаш. Имай предвид че с красива жена винаги може да си отнесеш боя...ако не си с връзки и пари ....колкото и кофти да звучи ще ядеш яко бой....

roben
06-07-2007, 08:29
100% za da stane model trqbva da e s dosta hora,a pove4eto sled tova sa kato plateni kurvi na povikvane po hotelite....AKo moje6 da ponese6 razdqlata,vse pak govori s neq i i obqsni tezi ne6ta,moje6 da i kaje6 i da izbere mejdu teb i tova da stane model,no nz dali te obi4a,ako te obi4a dostaty4no nqma da stane model,ako li ne 6te trqbva da q zagubi6.

InvaiDeR
06-07-2007, 08:33
Ако държи достатачно на теб , няма да ти изневери .. с поред мен , пък ако го направи .. шута и толкос , кво се тормозиш :-D

Coccolino
06-07-2007, 08:36
Пич трънала ле е да става моделка начи е курветинка...Мойто момиче е 100 пъти по хубаво от моделките...даже са го викали да са снима и то е отказвало...защото не е тъпа курветинка...
Не ти обиждам приятелката, но стане моделка......ще видиш сам де...как ще получава подаръчета...и такива ми ти глупусти... имах една позната...сега спи със секи дето има Audi 8 ili S class ili BMW.
не се привързвай много -защото ще те боли...а аз винаги съм прав(съжалявам ако ви прозвучи много надуто:))

mysi
06-07-2007, 08:42
Абее момчета...вземете се в ръце ве....Виж ако мадамата ти държи на теб и е обичча..Това ,че ще стане модел не е от никакво значение....Айде ако не те обича ок съгланса.... Но..незнам...Не всички модели са курви..По-тази логика..всички фитнес-маняци са "Коцета" Налии :?

A_Loving_Girl
06-07-2007, 09:43
Просто се надявай да не стане к***а!Не можеш и да я накараш да избира,защото едва ли ще избере тебе!

mysi
06-07-2007, 10:07
Ей големи песимисти се извъдихте всичките бе :-D А ако се обичат...не прави ли любовта ЧУДЕСА?