PDA

View Full Version : Херпес ?!



06-03-2007, 14:18
Здравейте!
Значи излезна ми херпес на горната устна вчера,а утре имам среща с прятеля ми,с който сме заедно от много скоро.Мажа херпеса с паста за зъби,но едва ли ще се махне до утре.Та въпроса ми е дали ще мога да го целувам утре и какво да правя ?
Благодаря ви предварително!

FunkyFresh
06-03-2007, 14:22
Mi ako do utre ne ti e minal minete samo na pregrudki 6toto edva li e mn priqtno da te celuvat s herpes :roll: sledva6tiq put 6e mu se izdulji6 za sre6tata vi utre s dvoina doza celuvki :wink:

the_doc
06-03-2007, 14:45
ima edno mazilo, kazva se Tetraciklin, ne sum siguren dali se pi6e to4no taka, no e stra6no efektivno,prodava se po aptekite,kum 2-30 lv. vsi4ki pupki i herpesi minavat vednaga ili do utre 6te si bez sledi ot herpesi!

cherinka
06-03-2007, 14:46
Аз моя го мазах със спирт - сицилов 2% (така ми препоръча учителката ми по химия) и в продължение на около 10 часа непрестанно го мажеш, накрая почервеня сама и вече стана време да излизам с едно момче и не издържах и му сложий малко фондютен и отгоре гланц за устни и все едно нямах нищо на джуката и веднага като се прибрах го почистих добре с вода и продължих със спирта и в момента ми е останало само едно супер малко едва забележимо червено петънце (точица). :-D

06-03-2007, 14:52
cherinka , целува ли се с въпросното момче ? Щото аз лесно ще го прикрия,но се притиснявам при допира,че ще е някво гадно за него.

cherinka
06-03-2007, 15:06
cherinka , целува ли се с въпросното момче ? Щото аз лесно ще го прикрия,но се притиснявам при допира,че ще е някво гадно за него.
Ми не, не се целувахме. Бяхме на кино. хахх, и слава на бога, щот поне не се виждаше :-D

Ами на теб къде точно ти е излезло? Защото ако е в края на устната, нищо не ти пречи да се целуваш с него малко настрани.

ъъ, също може да му се обадиш или да му кажеш, че днес няма да можете да се видите, ако ти е толкова неудобно от херпеса.
За извинителна причина може да кажеш, че имаш някви адски болки в яйчниците и че му се извиняваш, че няма да се видите днес и му кажи, че ще му се реваншираш утре или другиден и през това време се мажи там с всичко що е против херпеси.

tedinci_
06-03-2007, 19:03
Аз знам, че е заразно, тъй че по добре без целувки!

lovers
06-03-2007, 19:22
Bez celuvki po dobre macko to e zarazno i az taka znam!

rali4ka91
06-03-2007, 19:24
Не всички хора носят в себе си вируса на Херпеса.Ако момчето носи този вирус може и да го заразиш, а ако го няма - няма шансове да му излезе и на него.Ама не се знае дали го има или не O:) Абе кажи му че имаш херпес и тва е , пък той ще си прецени дали иска да те целува.В крайна сметка не е толко страшно :) Имах един път херпес и на приятеля ми не му пукаше :) O:)

06-03-2007, 19:25
Аз знам, че е заразно, тъй че по добре без целувки!Верен отговор!

На мен почти секи месец ми излиза херпес, което е голяма гадост! За 1 или 2 дни няма да мине! Това е НЕВЪЗМОЖНО! Аз използвам едно такова като гелче. Много е ефективно. Често си навлажнявам устните с езика и усещам кога ще ми излиза херпес и го мажа със Виру Мерц. Както казах много е ефективно. За около 5-6 дена вече няма нищо!
Препоръчвам ти да не се целувате.
1. Няма да му е приятно.
2. Заразно е. Излез на среща, но без да се целувате. :-({|=