PDA

View Full Version : Искам да му напрая една маааалка промяна :)



Маглена
06-03-2007, 14:37
Така, значи след дълго и упорито търсене на идеалният ЗА МЕН, взех, че го открих. Само, че тена му е доста бял.
Кефи ме всичко в него - начин на поведение към мен, дъържание пред приятелите му, отношение към по-"тъпите", начина на мислене, целите, които си е поставил, интереса му към футбола и не чак толкова заинтересоваността му от коозметични процедури и козметика (които мен ме вълнуват) -> поне така няма да се бъркаме в хобито на другия.
Та, решила съм, нали идва лято, и да ходиме упорито на плаж (аз и без тва искам да почернея) а на него ще му препоръчам плажно мляко против изгаряне и почервеняване (защото нали казах, че е бял) но същевременно ще се опитам да намеря такова плажно мляко, дето хем да е против почервеняване, ами и хем да има потъмняващ ефект :-D
Кво ще кажете?

Иначе има тука едни момчета с хубав тен нали, обаче нещо характерите им куцат и не ме кефят, та за сега съм се ориентирала към този.

Какво ще кажете? Бива ли си я идеята?

06-03-2007, 14:56
зарежи го, той не е за теб!!!

sexa_na_kompleksa
06-03-2007, 15:01
Защо за теб има толкова голямо значение тенът му ? Тва са някви тъпи и повръхностни неща.Изобщо не му купувай никви масла!

06-03-2007, 15:07
tupa ku4ka, spored men ne si za tva mom4e- super povurhnostna si

FunkyFresh
06-03-2007, 15:14
o mila kolko ti su4uvstva tova e napravo ujasqva6to.
we ti tupa li si kak moje tva mom4e da hodi s takava umrqla pa4a kato tebe... :smt097

Seducti0n
06-03-2007, 16:07
Здравей.Явно си падаш,по по-мургави момчета.Лично на мен идеята ти не ми харесва.В край на сметка,може би въпросното момче има много други неща в характера и във визията с които е привлякъл вниманието ти.Така че,айде ще го преживееш,това че е по-светъл.Малко повърхностно и ограничено ми се струв мисленето ти,но пък дано да греша.Успехчета. :wink:

HYPE
06-03-2007, 16:12
Ти ше му подариш плажно масло, той на теб самобръсначка примерно :-D

BeBsItO
06-03-2007, 16:32
:roll: abe macko kvo ti puka tena mu be 4ovek!!! ili si s nego takav kavto e ili ne
.stiga s tiq gluposti

06-03-2007, 16:43
Божеееееееееееееееееееее :-# MAniqqqqqqq4kaaaa :mrgreen:

danny_f4e
06-03-2007, 16:56
оф боже да ти имам проблема .... какво ти пречи че е не е с тъмен тен ... просто нямам думи... БЕЗ КОМЕНТАР ! :smt017 :smt012

LilitoO
06-03-2007, 17:40
NO COMMENT!!!!!!!!! :smt009

efito_f
06-03-2007, 17:51
Хаха, ти циганин ли искаш да го направиш? Ко ти пука, че няма тен.

`BItCH`
06-03-2007, 17:53
Дано приятелят ти да разбере колко си повърхностна.

asi_basi
06-03-2007, 17:53
Ти ше му подариш плажно масло, той на теб самобръсначка примерно :-D

Хахахаха доба идея!

Абе уж ти харесва момчето незнам си какво...ама как да кажа леко тъпа темичка еи! То и ти самата изглеждаш такава. Ти да не търсиш "съвършенния принц"? Е новина - ТАКЪВ НЯМА! Но пък влюбиш ли се в някои, просто приемаш недостатаците му. Имам чувството, че искаш да моделираш това момче и да го промениш така че на теб да ти харесва а? А може би момчето иска да си е беличко хаха. Айде иди поговори с него и тогава виж какво той мисли и после прави планове как да му оправиш тена. Много тъпо да мислиш чак толкова върхо външноста на момчето
И наистина си твърде повърхноста ... дано той го усъзнае ;)

Uptown_soldier
06-03-2007, 17:54
Така, значи след дълго и упорито търсене на идеалният ЗА МЕН, взех, че го открих. Само, че тена му е доста бял.
Кефи ме всичко в него - начин на поведение към мен, дъържание пред приятелите му, отношение към по-"тъпите", начина на мислене, целите, които си е поставил, интереса му към футбола и не чак толкова заинтересоваността му от коозметични процедури и козметика (които мен ме вълнуват) -> поне така няма да се бъркаме в хобито на другия.
Та, решила съм, нали идва лято, и да ходиме упорито на плаж (аз и без тва искам да почернея) а на него ще му препоръчам плажно мляко против изгаряне и почервеняване (защото нали казах, че е бял) но същевременно ще се опитам да намеря такова плажно мляко, дето хем да е против почервеняване, ами и хем да има потъмняващ ефект :-D
Кво ще кажете?

Иначе има тука едни момчета с хубав тен нали, обаче нещо характерите им куцат и не ме кефят, та за сега съм се ориентирала към този.

Какво ще кажете? Бива ли си я идеята?

Аз лично не харесвам прекаления тен. Не смятам, че хората стват по-секси. Е, нямам нищо против лекия загар, но ако момчето не иска, не трябва да го принуждаваш и да му хленчиш.

sasha_90
06-03-2007, 19:20
Защо трябва да променяш тена му?

FunkyFresh
06-04-2007, 06:19
6toto e tupa pa4a.. :D

gangbang
06-04-2007, 06:48
Така, значи след дълго и упорито търсене на идеалният ЗА МЕН, взех, че го открих. Само, че тена му е доста бял.
Кефи ме всичко в него - начин на поведение към мен, дъържание пред приятелите му, отношение към по-"тъпите", начина на мислене, целите, които си е поставил, интереса му към футбола и не чак толкова заинтересоваността му от коозметични процедури и козметика (които мен ме вълнуват) -> поне така няма да се бъркаме в хобито на другия.
Та, решила съм, нали идва лято, и да ходиме упорито на плаж (аз и без тва искам да почернея) а на него ще му препоръчам плажно мляко против изгаряне и почервеняване (защото нали казах, че е бял) но същевременно ще се опитам да намеря такова плажно мляко, дето хем да е против почервеняване, ами и хем да има потъмняващ ефект :-D
Кво ще кажете?

Иначе има тука едни момчета с хубав тен нали, обаче нещо характерите им куцат и не ме кефят, та за сега съм се ориентирала към този.

Какво ще кажете? Бива ли си я идеята?

Добър ефект ще постигнеш и ако го заведеш на солариум :wink:

~egoistiC~sister
06-04-2007, 06:53
Ходи на плаж в АФРИКА ем ше има тен ем ше си прекарате зле опа добре :)

iliqnfenka
06-04-2007, 21:00
офффффф Боже... кво значение има тена наистина? ще си почерне от слънцето спокс и без твоите масла.. мн детско мислене имаш.. не го заслужаваш честно..

lovers
06-04-2007, 21:06
Ne e Vajno kakuv my e tena,a kakuv e samiqt toi!Izglejda se interesuvash poveche ot vunshniq vid otkolkoto ot haraktera my!Ako neiska naistina nedei da go prinyjdavash! [-X

blue_magic
06-04-2007, 21:14
Sled kato e idealniqt i po vsichko e taka perfekten kvo ti prechi tenut mu, puk i shtom taka mislish i "teglish" neshtata po toq nachin znachi neshto ne ti e nared... nishto lichno! Kakto drugite kazaha "mnogo si povurhnostna" q po-dobre kusaite, che gorkoto momche,ako produljavash v sushtiq duh go e zakusal... ne mu zavijdam

`Death`Whore``
06-04-2007, 21:16
Горкото момче.

bai_brother
06-04-2007, 21:24
Така, значи след дълго и упорито търсене на идеалният ЗА МЕН, взех, че го открих. Само, че тена му е доста бял.
Кефи ме всичко в него - начин на поведение към мен, дъържание пред приятелите му, отношение към по-"тъпите", начина на мислене, целите, които си е поставил, интереса му към футбола и не чак толкова заинтересоваността му от коозметични процедури и козметика (които мен ме вълнуват) -> поне така няма да се бъркаме в хобито на другия.
Та, решила съм, нали идва лято, и да ходиме упорито на плаж (аз и без тва искам да почернея) а на него ще му препоръчам плажно мляко против изгаряне и почервеняване (защото нали казах, че е бял) но същевременно ще се опитам да намеря такова плажно мляко, дето хем да е против почервеняване, ами и хем да има потъмняващ ефект :-D
Кво ще кажете?

Иначе има тука едни момчета с хубав тен нали, обаче нещо характерите им куцат и не ме кефят, та за сега съм се ориентирала към този.

Какво ще кажете? Бива ли си я идеята?

Бил много бял :smt017

Ми фани си някой негър тогава и готово , няма да има нужда да го водиш на плаж. :lol:

Sevt
06-04-2007, 21:29
Зарежи го ! Твърде е бял за теб, отиди във Филипето ще си изплакнеш очите ;)