PDA

View Full Version : GADNI MEKI NOKTI!!!



LoVe_Is_EvErYtHiNg
06-03-2007, 16:14
Zdraveite hora :)
Na4i imam sledniq problem: super mnogo se drazna nanoktite si: super meki i daje nqkoi rastat na krivo :( sq imam podylgi nokti, napravo ne znam kak uspqh da go napravq toq nomer, super super meki sa i mnogo 4esto se 4upqt, ujasno e. Moga sled banq da go ogyna naobratno, ne se bazikam :( osven tfa nqkoi mnogo sme6no rastat i ne znam za6to.Naprimer poazaleca: toi raste i nqkaksi sam se ogyva nadolu i zapo4va da raste nadolu. Molq vi se pomoggnete miii :( ne znam kakfo moga da napravq po vyprosa, tiq zazdraviteli sa 4ista izmama!

Seducti0n
06-03-2007, 16:17
Здрасти,мацка.Аз също имам подобен проблем.Моите нокти в момента също са дълги но ми се цепят и огъват-ужас.Използвай смес от зехтин, лимонов сок и малко мед-надявам се да ти помогне да си позаздравиш малко ноктетата.Айде успех. :wink:

pisito
06-03-2007, 16:29
moite nokti su6to neprekusnato se 4upqt i cepqt i sa mnogo meki.kazvali sa mi 4e trqbva da se potapqt v gore6to olio(kolkoto gore6to moje da izdurji6) i sled tova se ostavqt da se popie olioto.tazi procedura se pravi nai malko 2 puti sedmi4no

06-03-2007, 18:24
na men puk postoqnno sa mi na plastove + tva nikoga ne sa beli.. nqkvi prozra4ni, ponqkoga julti. ujasno e!!nqkvi idei?

sladko_f
06-03-2007, 20:00
I moite sa takiva.Qvno ne sam dinstwena.Mn se draznq i sa nqkvi takiva krivi i s razli4na daljina 6tot nqkoi kato mi se s4upi i az neizdarjam i go odrqzvam. :oops: Edna fr mi be6e kazala da si gi darja v kupi4ka s voda i nqkolko kapki limon.Taka nqkolko pati mese4no,no ne s1m ubedena 4e deistva.

vivian
06-03-2007, 20:03
ami qj mnogo sirene i mle4ni produkti. :D
izpolzvai zazdravitel za nokti.
otidi na manikiuristka da ti gi oformi.tam ima i edin gel,koito slagat,za da stavat noktite po-zdravi.
i vinagi tr da sa ti lakirani noktite,poneje s laka sa malko po-tvardi4ki.az si 4upq noktite nai-4esto kogato sa bez lak.
a za jalti nokti ne znam!na men mi se e polu4avalo ot nqkoi lakove.no naskoro vidqh 4e ima nqkakav lak specialno protiv pojaltqvane na noktite.no ne znam dali pomaga. :-s

punkrock
06-03-2007, 22:12
Не си лакирвай ноктите, щото с тоя лак само ги увреждаш повече. Слагай си заздравител за нокти и пий витамини и би трябвало да се оправят след 1-2 седмици \:D/

sWeEt_SeEd
06-04-2007, 11:27
Ами ако не ти се занимава с ноктопластика, акрилен прах, гелове и сякфи такива шитове, отиди в аптеката и си купи едно шишенце Йод.за да не ходиш с морковени нокти стрий една опаковка Аспирин и го разтвори в Йода, за да се обезцвети . Мажи се по колкото пъти имаш време, няма проблем за това.Ще се изненадаш от резултата :smt006

_[LiFe-StiLe]_F
06-05-2007, 11:28
аз си ги топя веднъж седмично в сок от лимон. режеш малко парченце и го изтискваш. не отнема много време, а наистина действа ;)