PDA

View Full Version : mn li sa kg



06-03-2007, 16:21
molq vi kajete spored vas-visoka sam 171 i sam 62 kg... mn li sa??? i vi molq da mi preporu4ate nqkakva efikasni xap4eta za otslabvane pri koito ste vijdali 4e ima efekt ot poznati ili ot vas...iskam da kaja 4e ne qm mn no malkoto mi se lepi..a naposledak izpitvam strashno chuvstvo na glad..kak da go pritupq.. ](*,) molq za otg.na 18 g sum.

Cherlotte
06-03-2007, 16:42
Според мен са ти добре килограмите, а ако искаш да свалиш няколко начинът не е с хапчета. Спортувай и се движи повечко. :wink:

Seducti0n
06-03-2007, 16:44
Повечето хапчета за отслабване имат такa наречения йо-йо ефект.Тоест,за отрицателно кратко време сваляш доста килограми,но после спреш ли приема на таблетките пък ги възвръщаш много бързо та и някой килограм отгоре даже.Аз ти препоръчвам да започнеш да спортуваш или да ходиш на фитнес поне.Съчетай физическото натоварване със здравословни храни-основно плодове и зеленчуци.На мен не ми се струват много килограмите ти,но не съм те виждала не мога така да преценя.Може би тялото ти има нужда малко да се стегне а не да заслабва.Сега да ви задам и един личен въпрос-висока съм 1.65 и тежа 51 кг как ви се струва.От догодина,от есента де тръгвам на лека атлетика малко да ми се постегнат крачетата и дупето. :oops: хихихи.

06-03-2007, 16:59
cvetito prava si i az mislq 4e tr da se stegna i to nai ve4e v oblasta na korema... xxx nzz ujanso e tam kato sam otpusnata.. a s koremni mai ne stava mn.. neshto dr.. nqkakvi uprajnenia dr za korem da znaete ili kakvo da izbqgvam da qm da ne se poduva tolkova.. imashe edin den reshix da ne qm samo na sok4eta bqx a to pak se izdux i mi beshe po zle :-k nz ve4e 8-[

Seducti0n
06-03-2007, 17:10
Започни с коремни преси и не яж тежки храни,които затрудняват и забавят метаболизма ти.А кажи какво мислиш за моите килограми и височина.И аз имам малко коремче,но не е много фрапиращо слава богу.Трябва обаче да се взема в ръце,ако не искам да заприличам на някоя бъчва хиихи :oops:

dinosaur
06-03-2007, 17:14
Започни с коремни преси и не яж тежки храни,които затрудняват и забавят метаболизма ти.А кажи какво мислиш за моите килограми и височина.И аз имам малко коремче,но не е много фрапиращо слава богу.Трябва обаче да се взема в ръце,ако не искам да заприличам на някоя бъчва хиихи :oops:


1 65 -51 кг.. съвсем нормално според мен ... :)

06-03-2007, 17:27
1 65 -51 кг.. съвсем нормално според мен ... :) i az taka mislq macka... i mersi za savetite :)

Seducti0n
06-03-2007, 18:01
Благодая за отговорите.Значи положението не била толкова страшно май май-хихихи

dinosaur
06-03-2007, 18:05
Благодая за отговорите.Значи положението не била толкова страшно май май-хихихи

Спокойно :) изобщо не е спешно \:D/

HopeLesss
06-04-2007, 07:53
Не разбрахте ли, че няма определен критерий. Съблечи се, погледни се в огледалото и виж дали се харесваш. Щом пускаш тая тема, значи не се харесваш чак толкова, за да питаш някой друг, дали кг ти са в нормата. Ако е за въпрос аз съм 170 см и тежа 54 кг и се чувствам добре. Когато бях 60 изобщо не изглеждах добре. Но пак казвам, всичко си зависи от самия човек. Може един 60 кг-мов човек да изглежда пъти по-добре от един, който тежи 55. Да не забравяме, че мускулите тежат много повече от мазнините.

Child_In_Time
06-04-2007, 08:22
То си зависи от това как ти изглжда тялото ние не можем да знаем и недей с хапчета давай малко спорт лято е плувай карай колело ролели разходки малко кросче дори изкачването по стълбите ще помогне не ползвай асансьор а иначе пускаш си любимата музика и коремни преси за стомахчето хем ще изглеждаш по добре хем ще се чувстваш свежа

koalka
06-04-2007, 08:32
Съгласна съм с CooL^GirL^^^.
Но по принцип килограмите са ти в нормата.

.........................
06-04-2007, 09:02
ami 44 kg za 12 god......viso4ina 1.60......malko sa mi teji4ki kostite ama.. :lol: f s1m

pyx4eto
06-05-2007, 15:08
Ами аз съм 174 и съм 55 килограма и пак са много.Не съм от тези,които се жалват,че са дебели,но сега забелязах,че дупето и бедрата ми са много отпуснати и трябва да ги стегна.Иначе при твоя случаи може би трябва да свалиш 2-3 килограма и готово!Но пак си зависи от човека...

06-06-2007, 04:41
e ok samo kajete za kolko vreme gi svalixte tiq 5 kg i kak.. mn vi molq molq viii :smt009

BlueAvalanche
06-06-2007, 05:21
Е екстра са, аз не разбирам много от момичешки килограми ама ... щом искаш да свалиш почни една нисковъглехидратна диета - не яж хляб, пържени работи, шоколад в умерени количества. Яж ориз, леща и такива лекички гадории. Диетата да се съчетае с тренировки, ти сама ще решиш на фитнес ли ще ходиш или ще тичаш някъде. Аз ти препоръчвам вместо да даваш пари за фитнес и да тичаш на тъпата пътечка, отиди до най-близкия футболен терен и прави обиколки всеки ден. Важното е да се изпотяваш, така се топят мазнините. Не ти препоръчвам разни Сауна Слим и такива, аз лично имам и не помага особено

06-06-2007, 22:34
Благодая за отговорите.Значи положението не била толкова страшно май май-хихихи

ami ti niamash li si ogledalo da se vidish na kvo prilichash... kvo si pishehsh kilogramite i da te uspokoiavat drugite che si slaba... a zakvo vikash che tam bedrata i g*za sa ti otpusnati... ako naistina sa taka togava i 48 da si triaa da trenirahs...

Ani_girl
06-07-2007, 09:18
http://dieti.gbg.bg/Interactive.asp?inter=1
proveeri si sama i stiga s teq temi 4e ve4e mi pisna !

HopeLesss
06-07-2007, 10:14
http://dieti.gbg.bg/Interactive.asp?inter=1
proveeri si sama i stiga s teq temi 4e ve4e mi pisna !

Ти пък намери кво да кажеш!!! :smt005 Тия калкулиращи програми са супер идиотски... мен ме изкарва поднормена, а съм си съвсем нормална... Някаква си тъпа прорама не може да ти изчисли мазнините, костите и ред други неща.