PDA

View Full Version : Помогнете



06-03-2007, 17:14
Значи на 16 години съм.Не съм някакъв задрастеняк но имам едно преоблемче което искам да го споделя със вас.Значи в даскало постояно ме онижават.Хвърлят ми раницата,удрят ме .Мога да разреша проблема ако се спукам от бой някой от тях,но това не е проблема ще се озлобят още повече.Правят се наголеми връзкари,но като извикам на сестрами гаджето което е мутра ще им се стъжни животеца но не е това проблема.Искам да бъда приятел с тях.Мисля за себеси,че не съм някой "загобеняк" както казах по горе но това е положението за жалост.Ако някой иска да ми даде някой ценен съвет може да пише без да се подиграва :!: :D

06-03-2007, 17:30
Milichak , za sujalenie ponqkoi put za da prestanat trqbva da gi stresne ne6to , a ako sa nqkakvi ligliovci , 4esno po-dobre malko tvurda ryka , za da se osuznaqt i posle 6te po4nat da te yvajat . Ne vednaga , po s vremeto

06-03-2007, 17:51
Ем лигавета са да но ходят по кафета по дискотеки на сам натам газарчета ( не че аз не ходя ама... ) те са 10-човека "маняци" така да ги нареча...и ако ми скочат сичките става лошо.За да се спреателя с тях трябва да почна да пуша цигари,защото друг начин няма да съм в тяхната комания... ](*,) иначе момичетата са ми казвали,че съм сладък ала бала ама нз защо така те са решили :-k

Seducti0n
06-03-2007, 18:14
Направи така,че да се научат да те уважават.Хубаво е,ако го постигнеш и без да се стига до саморазправа.Понякога обаче,тя е неизбежна,споко.Целта оправдава средствата.Все пак действай умерено да не стане по-кофти положението.Това е моето мнение по въпроса. :wink: