PDA

View Full Version : preporu4aite mi protivoza4atu4ni-NADEJDNI!



....=========
06-03-2007, 17:16
Zdraveite.Moito zapitvane kum vas e svurzano sus upotrebata na protivoza4atu4nite. Iskam da vi pomolq da mi preporu4ate nqkakvi efikasni hap4eta,koito bih mogla da izpolzvam i nabludavali li ste pri tqh strani4mni efekti,kakvi sa bili te?
Blagodarq predvaritelno :P

06-03-2007, 18:36
Заблудена си, миличка, много заблудена...
1. Всички противозачатъчни са ефикасни. Просто защото действат чрез хормони.
2. Трябва да ти ги предпише лекар, освен ако не искаш да си объркаш случайно хормоналните нива и да получиш много неприятни странични ефекти от тях.
3. Хормоналните нива за всяка жена са различни и не може някоя да ти препоръча такива, които са добри за нея, и ти да си убедена, че и при теб ще действат на същия принцип.
4. Щом питаш за хапчета, водиш полов живот. Щом водиш полов живот, ти е крайно време да започнеш да посещаваш гинеколог редовно. И така между другото по време на някоя визита можеш да му/й споменеш, че искаш да минеш на противозачатъчни.

bulgarche
06-03-2007, 19:07
Нека оставим хляба на гинеколозите

foxy-to
06-03-2007, 21:30
Заблудена си, миличка, много заблудена...
1. Всички противозачатъчни са ефикасни. Просто защото действат чрез хормони.
2. Трябва да ти ги предпише лекар, освен ако не искаш да си объркаш случайно хормоналните нива и да получиш много неприятни странични ефекти от тях.
3. Хормоналните нива за всяка жена са различни и не може някоя да ти препоръча такива, които са добри за нея, и ти да си убедена, че и при теб ще действат на същия принцип.
4. Щом питаш за хапчета, водиш полов живот. Щом водиш полов живот, ти е крайно време да започнеш да посещаваш гинеколог редовно. И така между другото по време на някоя визита можеш да му/й споменеш, че искаш да минеш на противозачатъчни.
i az sam na tova mnenie! mejdu drugoto az sam na Yasmin. moje6 da popita6 lekarq si za tqh.

ninsy
06-03-2007, 21:35
да ти кажа бонбони или протвозачатъчни?
Те не се пият така някои ми каза тия дай да ги опитам.. отиваш при спецялист и тои ще ти каже кои са най подходящи

lo_flo
06-04-2007, 06:16
Отивай на лекар мила!!!Аз пия Регивидон вече година и 3 месеца и съм доволна!

naia
06-04-2007, 10:02
бягай при гинеколога си с него можеш да се консолтираш кои са най подходящи

Никоя
06-06-2007, 11:09
аз поне ползвам Yasmin и съм много доволно,но все пак преди това се посъветвай поне с личния си лекар,ако се притесняваш от гинеколага