PDA

View Full Version : Майка ми има голям проблем...



06-03-2007, 18:23
Проблема не е мой,а на майка ми..Тя е на 44 години...Цикъла и дойде преди 10 дни и не е спрял...Но сутринта,като стана (спим в една стая) цялото й легло беше в кръв и докато отиваше към тоалетната от нея течеше кръв.Аз ест. много се уплаших и й казах да отиде на лекар,но тя постоянно повтаря,как не вярва на лекари,защото убили много хора...А мензиса и още е много силен...това не е нормално..Помогнете на мен и на майка ми!На какво се дължи това и какво мога да направя..изклчено е да отиде на лекар...

jyji
06-03-2007, 18:37
za kruvoizlivi,pripadaci da ste 4yvali?Taq jena na 44 ili na 4 godini e?

Светла
06-03-2007, 19:18
Майка ви все пак трябва да отиде на лекар. Това, което описвате, не е точно мензис. То се се случва при жени на тази възраст поради хормоналните преустройства, които започват в тялото и може да се лекува, без да се застраши животът на жената. Напротив, такъв обилен и продължителен кръвоизлив е опасен и може да повлече множество допълнителни усложнения. Може би вие да повикате лекар при нея. Отидете при вашия личен лекар, или при нейния, или ако нямате личен лекар - при кой да е лекар, разкажете му и го помолете да дойде у вас. А на майка си кажете, че се държи безотговорно, защото ако умре поради такава глупост и дивотия, ще ви лиши от себе си и своята подкрепа.

batkodoki
06-03-2007, 19:44
Майка ви все пак трябва да отиде на лекар. Това, което описвате, не е точно мензис. То се се случва при жени на тази възраст поради хормоналните преустройства, които започват в тялото и може да се лекува, без да се застраши животът на жената. Напротив, такъв обилен и продължителен кръвоизлив е опасен и може да повлече множество допълнителни усложнения. Може би вие да повикате лекар при нея. Отидете при вашия личен лекар, или при нейния, или ако нямате личен лекар - при кой да е лекар, разкажете му и го помолете да дойде у вас. А на майка си кажете, че се държи безотговорно, защото ако умре поради такава глупост и дивотия, ще ви лиши от себе си и своята подкрепа.

съгласен!

описаното състояние индикира проблем налагащ НЕЗАБАВЕН консулт със специалист и предприемане на мерки след съответните изследвания!
отлагането във времето само ще влоши и задълбочи проблема, и рано или късно ще се стигне до лекарска интервенция. но колкото по рано се случи това - толкова по добре!