PDA

View Full Version : не мога да спра да рева



06-03-2007, 19:37
тая година св1ршва..аз съм 6 клас.Но седмите класове си занимават. всичко ще е адски разли4но без тях.няма да е същото.гледам им снимките и не мога да спра да рева.сигурно някои от тях никога повече няма да видя.аз с мн малко хора съм близка, ама...оФффф не мога да си представя какво ще е другата година когато ние се разделяме.какво да правя

Jamalska
06-03-2007, 19:39
Нареви се :)

Seducti0n
06-03-2007, 19:50
Приеми обстоятелствата,такива каквито са.Колкото и да плачеш и да старадаш нещата няма да се променят.Другата година и ти ще бъдеш може би на тяхното място,дано те радва мисълта,че поне напсукат насоящето училище за да търсят едно по-добро бъдеще в гимназиален план. :wink:

kell
06-03-2007, 19:52
пфф и аз тая година съм 7 клас и се разделяме ще ми е мн мъчно за тях нз ко ше прая без тях но гледам напред и се надявам да си намеря още мн френдове :-D

Seducti0n
06-03-2007, 19:56
пфф и аз тая година съм 7 клас и се разделяме ще ми е мн мъчно за тях нз ко ше прая без тях но гледам напред и се надявам да си намеря още мн френдове :-D Стига да попаднеш на свестни съученици,както се случи с мен ,ще си намериш много нови приятели,сигурна съм.Малко е кофти в началото,докато се опознаете,но с времето всичко ще си дойде на мястото.Успех на теб и на останалите кандидат-гимназисти за 2007 година.

Kianna
06-03-2007, 20:04
Пффф,аз съм 12 клас и сълзичка не пролях за класа и випуска си,пък ти.. :-D

Sam90
06-03-2007, 20:42
Да ти имам проблемите...... не, честно - що не си помислиш, дали си струва да ревеш за това?! Айде стига глупости - ще дойдат нови първолаци и ще си намериш дружки :lol:

denislav.92
06-03-2007, 20:44
РЕВЛА ТЪПА, вземи се ГРЪМНИ МАааааааУУУУУУУУУ!

find_m3
06-04-2007, 10:52
Хахах стига бе аз като се разделих с приятелите не съм ревала много само последния ден и после като влязох в друго училище открих много по добри приятели от старите тъй че не съжалявай :-)

Котарана
06-05-2007, 13:06
пуф аз завърших тая година да не би да трябва да рева по цял ден..я се стегни малко

ThePowerOfLove
06-06-2007, 08:37
След 7-ми клас ще отидеш в по-хубаво училище и ще си намериш нови приятели, винаги става така спокс :roll: + това ти си 6 клас! имаш още една година с класа...не се натъжавай щото пак ще се виждате (е,не често но...) и съм сигурна,че ще намериш поне 3 ползи от това,че се местиш :roll:

angel_girll
06-07-2007, 14:34
Има някои хора наистина които по тежко приемат подобни раздели. Аз напълно те разбирам защото моя брат завършва 12 клас миналата година и такива сълзи такова чудо беше.. ЗАщото се познавах с целия му клас и с много момичета и момчета от другите класове и знаех че няма да се видя повече с тях или и да се видя няма да е както преди всеки ден.. и наитина много ми липсваха ..и най вече брат ми който знаех че ще замине да учи в софия.. но сега хич не ми пука живота продължава не е болка за умиране.. прави си кефа.. и не плачи толкова много... колко раздели ще преживееш още... не трябва да позволяваш на тъгата да взема връх в теб!

Sleit
06-08-2007, 21:14
ae hora tova sie e verno gadno no sichko si zaminava s vremeto s dybrite priateli shte si ostanete priateli s dr shte si ostanete na zdravei zdrasti shte si namerite novi priateli a jivota prodaljava verno e gadno e no priemete obstoqtelstvata ... taka shte jivota se varti...

malkoto^f
06-09-2007, 09:45
След 7-ми клас ще отидеш в по-хубаво училище и ще си намериш нови приятели, винаги става така спокс :roll: + това ти си 6 клас! имаш още една година с класа...не се натъжавай щото пак ще се виждате (е,не често но...) и съм сигурна,че ще намериш поне 3 ползи от това,че се местиш :roll:

Presley
06-09-2007, 10:17
Не е краят на света.това е нещо нормално и трябва да го въприемеш ,като такова!А и ,ако имаш приятели от седмите класове какъв ти е проблема?Това,че нява да сте в едно училище не пречи да се поэнавате,да иэлиэате и т.н!Няма смисъл да се депресираш эа глупости и да си пълниш главата с негативни мисли!Сега вие ще сте най-големите и ще ви е эабавно,мисли го от таэи старана.

malky`bebi{P}
06-09-2007, 12:52
Отчасти наистина е гадно,че 7-те класове напускат училището ти...но наистина силно се съмнявам,че те са ти единствените ти приятели нали? Убедена съм, че имаш много други приятели, които са ти в училището..а и не забравяй, че те просто няма да са повече в твоето училище, но си оставате приятели :D Така,че сълзите са напълно излишни ;Рр

BeBsItO
06-09-2007, 13:00
:smt010 emi az pak kat sam 8 mi i az sa6to napuskam u4ili6teto mi i mi e super gadno,no ot edna strana se radvam 4e otivam na novo mqsto s novi hora i t.n .VSE PAK GLEDAM DA PREKARAM OSTAVA6TITE DNI SUPER , BEZ DA MISLQ MN Z ATVA. MN OSMIVKI SNIMKI I RADOSTI,, SAMO TVA GLEDAI, NE MU MISLI! NEIZBEJNO E

dinkisa
06-09-2007, 14:55
80% вероятност новия ти клас да е по-хубав поради наи малкото 2 причини
1 Ще сте по големи и вече ще се държите по различно
2 Началната стресираща обстановка сприаделява хората ! :wink: