PDA

View Full Version : Прекалено дълго



sage
06-03-2007, 19:53
Здравейте.
Ходя с едно момиче от вече година и половина. Сега съм на 19 години, тя е на 18 и нещата доскоро бяха наред.Поне доколкото аз знаех. Но се оказа, че за нея година и половина е прекалено много време за тази възраст. Аз я обичам страшно много,наистина след толкова време просто не мога да си представя живота без нея. Тя също казва, че ме обича и то не по-малко от преди. Но явно времето й идва прекалено много. Казва, че се чувства прекалено обвързана, че не се чувства свободна. Наистина вярвам, че още ме обича, но явно не само това е от значение. Преди няколко дена се опита да скъса с мен, след това реши, че не иска да ме пусне и отново сме заедно. В момента е много объркана и не знае какво да прави. Обясних й, че ще поотпуснем нещата, ще променим някои неща, ще я оставям повече да излиза с приятели, ще разнообразяваме и с две думи ще й оставям много повече свобода. Но ме е страх, че това няма да е достатъчно. Моля ви, посъветвайте ме, какво можем да направим, за да премахнем това нейно чувство и усещане, защото наистина вярвам, че и тя го иска.

06-03-2007, 19:57
Правилно мислиш, няма да е достатъчно. Стигне ли се до такъв етап във връзката.. Или приятелки/приятели й набиват разни чивии, или някой друг се опитва да атакува, или... бе много са възможностите, но да знаеш, че най-вероятно ще свърши зле. Стискам палци да удържиш фронта, но щом вече е опитала да те скъса, нещата са ясни. Отново вдигай пушката на рамо и щурмувай :wink:

ferendzia
06-03-2007, 22:06
amii az mislq 4e mai mai i e mn vremeto za6toto se strahuva ot serioznite ne6ta..zatva probvai da se sydji6 po-nebrejno..sqka6 ste si deca o6te :}:]

`Death`Whore``
06-03-2007, 22:08
Дай И свобода, това е. Обвързаността е прекрасно нещо, но човек трябва да има и свой живот.

lovers
06-03-2007, 22:15
Ти си едно от малкото момчета с толкова мн акъл.Моят съвет е да отпуснеш малко но не и прекалено тъй като рискуваш да я загубиш!А тя изглежда се плаши от сериозни връски! :roll:

koalka
06-04-2007, 07:53
Направете така, че тя да получи тая свобода, от която се нуждае и поговорете.

Presley
06-04-2007, 11:26
Направете така, че тя да получи тая свобода, от която се нуждае и поговорете.
Нямам какво да добавя.

iliqnfenka
06-04-2007, 21:15
сори, че ще ти го кажа ама мисля, че скоро ще скъсате..колкот и да се опитва да се чувства свободна няа как да стане щото не е..или тряа си промени мисленето или ще те зареже..

MoHuTo
06-04-2007, 21:30
Ами опитай се да й дадеш свободата от която се нуждае, ако и това не помогне, може би тя просто иска да е напълно свободна.. :|

nelkalee
06-04-2007, 21:36
Ами опитай се да й дадеш свободата от която се нуждае, ако и това не помогне, може би тя просто иска да е напълно свободна.. :|

Подкрепям.Поговорете малко и си изяснете какво искате

Vikitooo
06-04-2007, 21:51
Tova momiche NE osaznava kakvo mom4e ima do sebe si....tolkova mnogo da q obichash ,che si sklonen dori vreme i svoboda da i dadesh.. O:) Dai i svobodata ot koqto se nujdae...Ako naistina q obichash ,ostaviq da bade shtasliva sama, s priqtelite i okolo neq..bez da nosi tovara na vashata vrazka..Ako tq naistina te obicha, ste se varne pri teb..Ti ne si vinoven za nishto..Znam kolko ste boli, no po dobre taka otkolkoto da znaesh ,che do teb stoi chovek na koito lubovta TI Mu E breme!

alkobalko
06-05-2007, 04:17
Направете така, че тя да получи тая свобода, от която се нуждае и поговорете.

_[LiFe-StiLe]_F
06-05-2007, 08:20
на тази възраст и аз се чувствах по същия начин със тогавашния си приятел. от една страна, защото чувствата не бяха така дълбоки както ги изкарвах аз, от друга защото на 18 един тийн наистина се нуждае от свобода, а не задължаващи връзки.
по мое мнение каквото и да наравиш, както и да отпуснеш края на цялата тая история, тя пак няма да се почувства така както ако е свободна. помисли над това

Sevt
06-05-2007, 08:30
Верно не те оценява тази девойка, жалко :(
Дай и каквото иска и се надявай да те обича истински и да осъзнае кое е най-важното...ако ли не така или иначе тази връзка е без бъдеще...сорри :/

BrokenInnocence
06-05-2007, 08:36
Според мен само си измисля причини да скъсате. Имам приятелка на тая възраст, която е от 4 години с гаджето си и досега не съм я чула да говори подобни глупости.

MeLeNcE
06-05-2007, 08:39
Ти си едно от малкото момчета с толкова мн акъл.Моят съвет е да отпуснеш малко но не и прекалено тъй като рискуваш да я загубиш!А тя изглежда се плаши от сериозни връски! :roll:
На същото мнение съм.

HYPE
06-05-2007, 11:56
не и режи крилата на момичето, явно иска да лети. Остави я сама за известно време, ако се върне при теб значи те обича още и нещата ще се оправят. Ако не стане така, значи може да си има вече друг или просто да и е писнало.

Като гледам си свестен (според това което си написал), така че дори и да не се съберете света не свършва дотук. Продължавай напред, има много момичета които ще те оценят.

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 12:34
Ами има момичета които се страхуват от обвързване и от сериозни неща,ако е такава и тя нз чесно :-k Според мен тр да скъсате за 5-10 дни,за да те оцени и после вс може би ще е ок ! :D

sage
06-20-2007, 09:10
Бяхте прави, всичко свърши. Възможно ли е да обичаш някого много, но въпреки това да искаш да си далеч от него? Или просто се залъгваш, че го обичаш и чувствата ти вече са изстинали без да го осъзнаваш?
Направих всичко по силите си, сега ми остава просто да се махна от този скапан град през лятото, а и след това. Единствено съжалявам, че не я срешнах по-късно...

FiRe_LaDy
06-20-2007, 10:56
Dai i poveche svoboda.Vypreki,che oshte sym malka i az obicham da sym sama i svobodna.Prosto se nujdae ot poveche lichno prostranstvo.Ako pomogne - pomogne,ako li ne ... nz kvo drugo mojesh da napravish,za da spasish vryzkata vi.I vse pak - uspeh.