PDA

View Full Version : obezkosmqvane



petroslava
06-03-2007, 21:53
imam mn golqm problem s okosmqvaneto,te sa na vsqkude :( brasna se ot dosta odavna no ne na vsqkude v oblasta pri anysa ne se brusna za6toto mi e mn trudno,kajete nqkoi po lesen i efektiven na4in ot tva brusnene :( i ne vklu4vaite kozmetik kato variant :(:(:( trqbva mi pomo6t plsss :(

Because^You^Live
06-04-2007, 14:13
Щом не искаш на козметик, остава домашна кола маска, епилатор и депилаторен крем. С колата маска се съмнявам да се справиш сама на тези части. С епилатора предполагам, че ще е доста мазохистично, а с кремчето - то е същото като бръсненето, а освен това съм чувала, че не е много подходящо за там понеже е с доста химии. Дано съм ти помогнала.

06-04-2007, 17:01
Eyy mackata imaaa ujasno mnogo temi po toq vypros.. osobenno v posledno vreme .. vzemi se razrovi v pyrvite 3 stranici i shte namerish strashno mnogo kato tebe koito postoqnno puskat edni i syshti temi ... aide prestanete da puskate edno i syshto :smt019 ](*,)

kiffalien
06-04-2007, 17:01
awe momi4eta moje li da mo pomognete imam golqm problem imam kosmi po nosa, te sa ot pred na nosa i ot strani i sa 4erni. Znaete li nqkakav metod za premahvane na kosmi za postoqnno 6toto postoqnno trqaa da gi maham na vseki 2-3 dena i tova mi se struva 4e malko otbluskva momi4etata. A vie kakvo mislite bihte li hodili s mom4e deto ima kosmi po nosa???

be3by
06-05-2007, 07:09
mi da probvai epilator ili ako iska6 da e po bezbolezneno ot tez krem4eta veet 6ti sv1r6i raota

06-05-2007, 08:47
преслава, аз си ги махам с пинсетка.Взимаш огледлце и почваш.Първия път ми отне страшно много време и нерви и болка, обаче след това просто през два-три дни проверявам какво е положението и ако има дори и малко поникнали веднага ги махам...така предотвратявам пак да ме боли много когато станат много на брой...
И съм си много доволна,не ми трябват тъпи козметички да ме гледат отдолу и да ме боли страшно,а и да давам пари ;)
Успех.