PDA

View Full Version : Приятелството и любовта



MonZ
06-04-2007, 03:51
Здравейте.Случвало ли ви се е да се влюбите във ваш много близък приятел или обратно,какво правите в такива ситуаций,какво ще направите ако най - добрия ви приятел ви каже че е влюбен във вас?

Предполагам има подобни теми но е 7 сутринта и не ми се търси 8-[

Black_Devil
06-04-2007, 05:13
Na men mi se e sluchvalo, no az bqh tazi, koqto go haresva6e. Vsi4ko zavisi ot tova ti kakvo izpitva6-dali go haresva6, ako ne-prosto mu go kaji. Sus sigurnost 6te mu e mn nepriqtno, no nqma smisul da trugva6 s nego, ako nqma6 4uvstva. Eto ti i edno izturkano laf4e : Obi4am te samo kato priqtel, ni6to ne moje da ima mejdu nas [-X ](*,)

LilitoO
06-04-2007, 05:38
Това с най-добрия приятел е кофти ситуация...но често съм чувала хора да с еоплакват...на мен за щастие не ми се еслучвало но мисля че трябва да говорите макар че това сигурно ще поразхлаби приятелството ви

_[LiFe-StiLe]_F
06-04-2007, 06:53
определено да :D той ме чакаше от 10ти клас и аз най-накрая се кандардисах :-D отначало беше просто опит, ей така да видя какво ще излезе, но постепенно... или може би изведнъж хлътнах адски здраво :roll: и се влюбвам все повече с всеки изминал ден :wink:

~egoistiC~sister
06-04-2007, 06:54
Познато до болка.. :smt011

koalka
06-04-2007, 07:48
Не съм имала подобен случай, но определено това се случва не рядко, защото близкото приятелство между момиче и момче почти винаги прераства в нещо повече.

06-05-2007, 01:10
Моля ви дайте още мнения....имам нужда [-o< [-o< [-o<

anonimes
06-05-2007, 06:14
значи аз имам най-добра приателка но започнах да се влубжам много силно в нея познаваме се от хипер малки много е гадно от моята страна и няма измукване не сум и казжал ништо за което много суйелявам много е гадно да я гледам как се сжаля и се целужа с други момчета но надяжам се някои ден това да свърши а до колкото при тебе деисвтаи на момента не прави моята гре6ка кусмет :smt008

be3by
06-05-2007, 07:41
kofti shema ama zavisi dali i dvamata imate 4uvstva..oba4e edno e po4ti sigurno ako sa s1berete t1i da sa kaje s priqtelstvoto vi e sv1r6eno do golqma stepen [-X

AleX`
06-05-2007, 09:37
Приятелство между момче и момиче няма. Гледали ли сте оная реклама на Sprite ? :twisted:

Barbie
06-05-2007, 09:49
Със сегашния ми приятел бяхме близки приятели. И както го утешавах покрай предишната му връзка - от нищо-нещо - станахме нещо повече. И сега освен всичко друго е и най-добрият ми приятел. Приятелството е чудесна основа за една любов. :-)

^^puh4e^^
06-05-2007, 09:54
nai-dobriqt mi priqtel e vluben v men...ot edna godina :roll: za tazi edna godina nie naistina stanahme adski blizki, no toi ne moje da si preodoleee 4uvstvata. Gogato trugna s nqkoi mu stava adski kofti i me pita "za6to ne mi kaza", a as"za da ne ti stane gadno"..... ](*,) V daskalo sme po cql den zaedno i predi horata pitaha dali ne hodim .....az sum mn privurzana kum nego i nz ako go nqma nego koi 6e mi slu6a prostotiite :D No naistina e adski trudno :smt017 Adski....Az ne trugnh s nego predi, kogato ne go poznavah, sega ova e o6te po nevuzmojno.....Kogato piine pove4e zapo4va da mi kazva kak az sum edinstvenoto momi4e, koetp obi4a, i nikoga ne bi sprql i t.n.....abe napravo e naistina mn trudno ponqkoga :smt009 No za men priqtelstvoto e po vajno ot nqkakvi ednodnevni vruzki!!

06-05-2007, 09:58
Просто не мога да си представя как го целувам...как е близо до мен...а и страшно много държа на него и знам че рано или късно ще се разделим и тогава ще е трудно да си запазим приятелството а и сме от една компания => е възможно да загубя и останалите си приятели покрай него.... и нз какво да правя....не ме привлича,просто държа на него и ми е жал че така го наранявам и не мога да разбера дали имам по - силни чувства към него.....знам че вие не можете да ми отговорите на този въпрос но просто исках да споделя с някой,благодаря на тези който прочетоха :smt058

mechtaq_za_teb
06-05-2007, 10:05
Slu4valo mi se e :( Nai-dobriq mi priqtel beshe mn vluben v men,i kato mi kaza shtqh da padna.Ottogava mina dosta vreme,no vse oshte kato izlizame use6tam 4e ima nqkakvi 4uvstva.

lost_girl
06-05-2007, 10:13
ми аз точно това направих....всеки ден му пишех по скайп,ревнувах гоот всичко и всички исках с мен да се закача само,до мен да седи....въобще адски мн го обичах и държах на него....но 1 ден той тръгна някъде с други момчета и момичета и уж на шега тръгна с една..аз бях съкрушена...просто не можех да ги гледам заедно и лека полека той изостави мен,нас старите си приятели и отиде при другите...вече се измина 1 г. а той все още е при тях...адски ми е гадно,сигурно 7-8 месеца съм ревала всяка вечер за него,за миналите дни.....за това е по-добре да си останете фр...защото
Приятелството може да завърси с любов,но любовта с приятелство мн рядко!

06-05-2007, 11:52
А мислите ли че след като той ми каза че ме обича и аз го отрязах държанието му към мен ще се промени по някакъф начин...щото не сме се виждали от 2 дни (откакто призна чувствата си) и си мисля че може да почне да ме избягва....вие как мислите?

MaRiQnKa
06-05-2007, 12:06
[quote="MonZ"]Здравейте.Случвало ли ви се е да се влюбите във ваш много близък приятел или обратно,какво правите в такива ситуаций,какво ще направите ако най - добрия ви приятел ви каже че е влюбен във вас?

Ами да на мен ми се е случвало два пъти до сега. Беше доста куцо, защото и в двата случая, си мислех, че най-после съм си намерила момче - приятел, ама уви..:) В крайна сметка като разбрах, поговорих с момчетата и им казах, че ги чуствам като приятелчета само. И в интерес на истината след тези разговори и с двамата изгубих връзка. Жалко ама факт. За това от тогава си мисля, че не може да има приятелство между момиче и момче, без единия от двамата да има некви скрити или явни мисли спрямо другия. :smt009 :roll: :wink:

loving_you_
06-05-2007, 12:11
Здравейте.Случвало ли ви се е да се влюбите във ваш много близък приятел или обратно,какво правите в такива ситуаций,какво ще направите ако най - добрия ви приятел ви каже че е влюбен във вас?[

Амиии.... С мен и бившто ми гадже стана така... Само че когато аз започнах да си падам по него той имаше връзка (и то с моя приятелка)... Не исках да им развалям отношенията и за това просто се отдръпнах... Но се получи така, че си станахме доооста добри приятели и дори хиляди пъти съм им помагала да си запазят отношенията... Но някъде 6 месеца след това те се разделиха, а ние станахме още по-близки приятели... И още половин годогина след това една вечер седяхме навън и си говорехме (на мен ми се бяха струпали страшно много проблеми, а той се опитваше да ми помогне) и изведнъж (от нищото) той ме целуна... Но не мога да кажа, че връзата ни беше толкова хубава, защото знаехме страшно много неща един за друг и въпреи това си нямахме голямо доверие... И в крайна смета 1 ден разбрах, че ми е изневерил и се разделихме... Тогава не исках да го погледна повече.... И така развалихме прерасното ни приятелство. Сега аз имам друга връзка, но много се радвам, че с бившето ми гадже пак се разбираме и пак сме приятели... :)

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 12:15
Случвало ми се е в лапешка възраст :smt016 :smt017 :smt012 Отрязаха ме кво :smt016 :smt017 пак сме си най-добри приятели с тфа м и няма никакъв пр :wink: