PDA

View Full Version : какво обичате да правите



06-04-2007, 06:30
какво обичате да правите като се напушите :-s

IdiOtKa
06-04-2007, 09:06
Ами обичам да слушам музика ...да ходя на кино ....
обичам да правя каквото и да е ... :-D :-D

sWeEt_SeEd
06-04-2007, 12:09
да седя в някой парк, да си лафя с компанията и да пия Sprite .Да ям кроасан с шоколад, да си лежа без да правя нищо, да съм в гората и да блуждая , да се наслаждавам на природата.Да гледам филм в повечето случаи никак не ми се получава щото не вниквам в съдържанието а и мисля,че може да с еправят по интересни неща от това да си затормозаваш мозъка с някфо movie , още повече ,че сама мога да си вкяарвам филмите :mrgreen: а да, много обичам да пия прясно мляко от кутия...мн добре ми действа на пресъхването :D а най-много обичам да се СМЕЯ и да се пренеса ф някфо друго измерение ,където не забелязвам никой освен 'обичайните заподозрени' и никой не ми пречи :smt006

bloodybaby
06-06-2007, 15:09
Докато пафках, обичах да седна някъде,независимо дали съм с приятелите си или сама и да цикля.Седя си, цикля си и по някое време започвах да се хиля като ненормална.Имало е случаи, в които съм била толкова изтрещяла, че не забелязвах, че приятелите ми са си тръгнали и продължавах да си говоря с "тях".Това е обаче, защото пафках почти нон стоп друсан коз :-D И си го друсах, с каквото ми хареса :-D
По принцип много неща може да се правят, като си напушен.Обичах да влизам на класни напушена и винаги изкарвах по - високи оценки от обикновенно, може да се играе баскет или пък да се шляе човек безцелно и да се хили на хората по улиците...

IlLuSi0nS`
06-06-2007, 15:15
абсолютно всичко.. ако имаше как щях да прекарам целия си живот напушена хахахах но най-якото си е адския смях.. хахаха хаха и великите разсъждения и изводи, до които достигам понякога хахаха а ахах аха ама да се смея в лицата на хората ми е любимото хахаха аха и едни изумени физиономии насреща хахахаа ахах ахах ебаси релакса мн яко хахаха аахах ахаах ах

KiLLeR_InSTiNkT
06-07-2007, 09:37
Обичах или да цикля пред компа или с някаква компанийка да си лафим.

dunapren
06-07-2007, 10:09
истината е да се напушиш сам като хипопотам и да си слушкаш музика :-)