PDA

View Full Version : гадно е...



писна ми
06-04-2007, 08:54
Добре ходиме толкова време вече... и тя почва да ме лъже за глупости... говориме си и пак същото... кефи ме супер много обаче тва няма да продължав така... не знам защо го прави... мога да не и пиша..мога да не я търся какво се опитва да прави тя.. знам, че и е гадно както аз си преживявам нещата така е и за нея, но не искам да е така.. защо тряя да става така.. и да се държиме като глупаци и да се получават такива неща... тъпо е и е разочароващо... не знам защо стана така.. не знам и как да оправя нещата.. и мога ли изобщо да оправя нещата с човек, който мисли само за себе си и иска да манупилира всички.. тъпо е бе мамка му! а още по - гадното е че ми пука... нз..исках да споделя е така... по - лесно ми е от колкото да занимавам приуятелите си с такива неща, защото и те си има проблеми.. и нз какво да направя.. ? мерси, че го прочетохте

lovers
06-04-2007, 09:42
Emi na toq problem edinstvenoto re6enie e da se razberete ! :-k Sednete i si pogovorete dosta seriozno! :smt014

naia
06-04-2007, 10:29
Защо тази тема ми напомня за моите постъпки и за това, че мисля само за себе си, което не е чак така и че на моят приятел му е писнало да го лъжа....или по точно прекривам нещата които не искам той да знае(не за друго а защото имам приятели които искам да виждам но като са от мъжки род ме притеснява това че той се нервира...),а ги разбира(и на всичкото отгоре тези неща се изкривяват по желание на който му е казал или така на татъка)....
Заедно сме от почти две години и се обичкаме много и не искам да го изгубя искам да съм си с него още много дълго време....
Говориме всеки път и му обещах че вече няма да правя подобни неща...наистина ми е малко объркано и аз не знам какво точно да променя във себе си по неговите твърденя аз не мога без други но не е така не ме грее никой друг освен него!Други за мен няма другите са ми само приятели които искам да виждам.....и не е речено да правя нещо с тях.........може да ми се е искало може да съм ги излъгала подлъгала но не бих го направила с тях защото си обичам мойто момче и никой друг и държа много на него...

Sevt
06-04-2007, 10:54
Защо тази тема ми напомня за моите постъпки и за това, че мисля само за себе си, което не е чак така и че на моят приятел му е писнало да го лъжа....или по точно прекривам нещата които не искам той да знае(не за друго а защото имам приятели които искам да виждам но като са от мъжки род ме притеснява това че той се нервира...),а ги разбира(и на всичкото отгоре тези неща се изкривяват по желание на който му е казал или така на татъка)....
Заедно сме от почти две години и се обичкаме много и не искам да го изгубя искам да съм си с него още много дълго време....
Говориме всеки път и му обещах че вече няма да правя подобни неща...наистина ми е малко объркано и аз не знам какво точно да променя във себе си по неговите твърденя аз не мога без други но не е така не ме грее никой друг освен него!Други за мен няма другите са ми само приятели които искам да виждам.....и не е речено да правя нещо с тях.........може да ми се е искало може да съм ги излъгала подлъгала но не бих го направила с тях защото си обичам мойто момче и никой друг и държа много на него...

Ми вместо да му викаш "извинявай , няма повече" и да продължаваш да го лъжеш вземи му кажи това, което написа тук. И спри да го лъжеш за глупости. Вярвай ми адски ама адски боли когато момчето разбере за тези , според теб "маловажни" неща, и дори и да разбира че не означават нищо той няма как да ти има доверие. Това ви е една от най-големите заблуди на момичетата, че ни предпазвате..пфф :/

blue_magic
06-04-2007, 11:08
spored men trqbva naistina da pogovorite i da se razberete... gadno postupva priqtelkata ti i moje bi ako pogovorite 6te uspeete da si vurnete doverieto, ako li puk ne nqma smisul da produljavate... ne e samo tq sve pak :wink:

malkoto_sladur4e
06-04-2007, 11:13
Ами ако е малка може без да иска да ги прави тези грешки защото аз съм точно така!Ама не за лъжи ами за други неща...поговорете си пак,а ти прояви малко търпение :D

Presley
06-04-2007, 11:19
А да не би да има эайнтересованост само от едната страна?В случая от твоята.Эащото повечето момичета са така-въртят 2-3 момчета ей така и си мислят че манипулипат цялата работа и че са иэмислили перфектият сценарии(каэвам го,эащото имам такива наблюдения).эамисли се и ако е така ,не се эанимавай,не си эаслужава.Но пък може и просто да е по-странна и своенравна,ако е така поговори с нея СЕРИОЭНО и и сподели притесненията си.

vvs_go
06-04-2007, 11:19
vse edno az go pi6a absolutno sy6toto go prave6e i moito momi4e

06-04-2007, 19:36
тъпото е че не искам да късам с нея... а с разговори се убедих, че не става.. и все пак не е единственото момиче... мда.. гадно е

iliqnfenka
06-04-2007, 20:42
еми зависи за кви неща те лъже и ква е причината;)ако няма основателна причина не ти тряа ;)

GaNgStAz
06-04-2007, 20:58
еми зависи за кви неща те лъже и ква е причината;)ако няма основателна причина не ти тряа ;)

подкрепям.. но все пак щом с разговори не стаа.. как иначе ? усфен сам да си прецениш друго незнам.. :|

Vikitooo
06-04-2007, 22:12
I do koga taka ste tarpish?

alkobalko
06-05-2007, 04:13
Поговори с нея. За какво те лъже? Ако е нещо наистина сериозно лично според мен такава връзка няма бъдеще. Всяка любов се гради върху взаимно доверие, честност и компромиси.

koalka
06-05-2007, 05:42
Наистина говори с нея. :wink:

_[LiFe-StiLe]_F
06-05-2007, 08:17
винаги и пред всички съм повтаряла, че със премълчаване и подминаване на нещата, които ни дразнят в една връзка, сами "натопяваме" себе си. разговора е единствения изход, но разговор в цивилизования смисъл на думата, а не караници! опитай се да бъдеш спокоен, да не се ефектираш и съм сигурна, че така ще стигнеш до истината

AleX`
06-05-2007, 08:27
То ясно, че с разговори няма да стане. Я разкажи по подробно за случая. За какво те лъжи най често? И това за обажданията малко не го разбрах ? Ако не и се обадиш тя не та търси тай ли ? Напиши малко повече.