PDA

View Full Version : Moderated: Да отида ли на хижа с класа си?



06-04-2007, 14:56
Zdravei te na vs potrebiteli na tozi forum i na tezi koito 4etat.Iskam da vi pitam za savet po edin vapros.Predi 3 god vlqzah v gimnaziq...v klasa ne sam mn haresvana ili pone taka si mislq no ne mi obra6tat mn vnimanie kakto na dr.Po sramejliva sam ot dr -ne piq i ne pu6a.O6te parvata godina hodihme po4ti vsi4ki na hija,no az razbirase bqh kato izolirana vse edno bqh sama.Ne mi be6e hubavo i to nikak,vse edno se natrapvam... :? ujasno nali?
Sled tozi pat klasa hodi pak na hija no az ne!!!-ne iskah da se 4uvstvam pak taka...
Tazi sedmica kraq pak 6te hodim.Spored vas da otida li?NE ISKAM IZOB6TO.Na6ite nastoqvat 6toto pak klasnata i maika se poznavat ot deca i sa priqtelki.Sig 6te kajete:ne im obra6tai vnimanie na dr otidi zaradi daskalkata ili ne6to takova,nali?
Pak ima i dr problem sabirame po 6 lv za "hrana" s koito pari 6te se kupi dosta alkohol i cigari,koito nqma da blizna i opitam...
Kakvo da napravq?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

06-05-2007, 11:35
Стегни се и живей пийни малко,потанцувай.Не казвам да станеш алкохоличка просто пробвай да се впишеш.А за да не стане това за 3 години не се убиждай ама сигурно си особнячка а такива не се харесват [-X

06-05-2007, 13:17
като си знаеш какво ще е- не ходи, сигурно няма да си единствената, но по принцип трябва да положиш някакви усилия да се приобщиш с хората от класа- поне данякъде.
все може да се включиш в някоя тема, сигурно имаш мнение и биз да се заяждашр бавно и полека, малко по малко да се впишеш- макар и в периферията. :?

06-05-2007, 18:46
nqma smisal da se promenqm zaradi tqh o6te pove4e 6tom neiskam!!!

`BItCH`
06-05-2007, 18:52
nqma smisal da se promenqm zaradi tqh o6te pove4e 6tom neiskam!!!


Това че не пушиш и не пиеш не е причината да те изолират! Явно си безинтересна личност и нямат общ разговор с тебе. Така ще е до 12 клас така че свиквай щом до сега не си се вписала няма и да успееш. Такава е истината.

ThePowerOfLove
06-06-2007, 08:29
Поне с един човек не се ли имаш,че да те вкара в "групата" ? Ако отидеш не се изолирай само щото пият! Отиди и ти при тях, все пак няма да ти кажат "ае махай се" и недей да правиш проблем за 6-те лв щото ще стане по-лошо...
Ти си решаваш :-k кофти ситуация