PDA

View Full Version : Тази година ТЕСТ ПО МАТЕМАТИКА ЗА 9 И 10 КЛАС!!!



raztrevojena
06-04-2007, 17:20
Аз съм 9 клас. Много се притеснявам за тези тестове, защото от тях зависи оценката ми. Каквата е оценката ни от този тест, такава и ще е оценката ни за годината.
Моля ви, кажете нещо, ако знаете? Труден ли е?
Само материала за 9 клас ли съдържа или включва и разните му призми, цилиндри и тн..


Благодаря ви предварително!

jim_beam
06-04-2007, 17:47
tva za testovete za prav pat go 4uvam.... :shock:

raztrevojena
06-04-2007, 17:54
Защото за пръв път, ако не се лъжа, го провеждат.
Ако си 9 или 10 клас, не може да не го правиш. Задължително е.

TeDcHuUu
06-04-2007, 18:21
Аз съм 10 клас и абсолютно нищо не съм чувала за такива изпити.Спокойно няма да има..ако имаше,то щеше да се обяви официално!Така че спокойно :) :P

raztrevojena
06-04-2007, 19:48
Официално е съобщено. Щом чак ние, в дълбоката провинция знаем.
Уча в най-елитното училище в града. Може пък в по-изпадналите школа да им спестяват този тест. :-#

shadow4e
06-04-2007, 19:58
За 9-ти клас не знаех, но за 10-ти-да. Това е както тази година 4-ти клас държаха "матури", не помня колко на брой бяха някъде 4-5.

А с инфо не мога да ти помогна, защото съм 11 клас, а вие сте първите.
Поне при вас ви зависи само тази оценка, а тоя малоумен министър още не е решил дали случайно няма да махне кандидат-студентските изпити и да останем само с матура. Да, предложението е правилно, ама не може всяка седмица да променя вижданията си относно този проблем...

Shadow_Walker
06-04-2007, 20:21
Официално е съобщено. Щом чак ние, в дълбоката провинция знаем.
Уча в най-елитното училище в града. Може пък в по-изпадналите школа да им спестяват този тест. :-#Еми аз уча в Търновското ПМГ, което си е в дълбоката провинция и е едно от най-елитните училища в града, но никой не е казвал за такива неща :shock:

06-04-2007, 20:36
Току-що разбрах, че и в Нац. природоматематическа гимназия в София не знаят. Аз попитах инспектора по математика в града и той каза, че е ЗА ВСИЧКИ УЧИЛИЩА В ЦЯЛАТА СТРАНА. :shock:


Моля, ако някой е чул нещо да каже, поне дали са били лесни като на четвъртокласниците?

Shadow_Walker
06-04-2007, 20:41
Току-що разбрах, че и в Нац. природоматематическа гимназия в София не знаят. Аз попитах инспектора по математика в града и той каза, че е ЗА ВСИЧКИ УЧИЛИЩА В ЦЯЛАТА СТРАНА. :shock:


Моля, ако някой е чул нещо да каже, поне дали са били лесни като на четвъртокласниците?
Пф, бахти образователната система....ем като е за цялата страна да вземат да ни кажат ли или пък ако не е вярно да не се пускат такива слухове.

06-04-2007, 21:47
Току-що разбрах, че и в Нац. природоматематическа гимназия в София не знаят. Аз попитах инспектора по математика в града и той каза, че е ЗА ВСИЧКИ УЧИЛИЩА В ЦЯЛАТА СТРАНА. :shock:


Моля, ако някой е чул нещо да каже, поне дали са били лесни като на четвъртокласниците?
Пф, бахти образователната система....ем като е за цялата страна да вземат да ни кажат ли или пък ако не е вярно да не се пускат такива слухове.


Вярно е. Икономическата гимназия в нашия град вече са го правили.

krasivata_luvica
06-05-2007, 03:27
tva za testovete za prav pat go 4uvam.... :shock:
ще има ама след 12 клас :lol: :lol: :lol:

06-05-2007, 07:31
tva za testovete za prav pat go 4uvam.... :shock:
ще има ама след 12 клас :lol: :lol: :lol:


Не само след 12 бе. ](*,)

white_chik
06-05-2007, 15:41
Значи една моя фр в 31 прави нещо като директорски контролни.Но на нас не са ни казали за нищо такова

06-05-2007, 16:01
И аз не съм чувала такова нещо.Да не би да е само за природоматематическите паралелки.Предполагам че ако има нещо такова е за профилираните не може да е задължително аз имам 2 часа седмично математика и хич не ми се вярва [-X

mila_pila
06-05-2007, 17:39
вие да не говорите за така нареченото външно оценяване? ние правихме такъв тест по химия, но ни бяха казали, че може да правим и по другите предмети. теста е лесен и оценката от него не влияе на срочната оценка. на нас даже не ни казаха персонално какви са ни резултатите, а само колко процента от класа са минали и т.н.
според мен не трябва да се притеснявате излишно без сигурна информация.

Kisses_P
06-05-2007, 18:55
Тест ли чухххххххх :-D не съм чувала за нищо такова :-k Сигурни ли сте,че не е няква гавра? що пък точно след 9ти и 10ти и точно по математика?

malko mace
06-06-2007, 10:38
Po novinite biaha kazali,che ot tazi godina maturi(ili izpiti 8-[ ) chte darjat vsichki sled:
4 klas;
7 klas-may beche po jelanie,ako uchite v SOU;
10 klas;
12 klas-sled zavarcheno sredno obrazovanie(abe kato zavarchich uchilichte);
Mislia,che beche taka.Ama za 9 klas ne znam,may za parvi pat chuvam :shock: ...Po-priemlivo mi se vijda 8... :roll:

06-06-2007, 14:39
az zn 4e minalata 4 kl sa praveli testove,za 7 v momenta e zadaljitelno,a za 10 6te e zadaljitelno ot dogodina,za 12 vsi4ki zn............