PDA

View Full Version : линдичка..



miloto na miloto:P
06-04-2007, 18:29
това беше името на моето кученце..то умря миличкото преди 2 дни и ми е мн мъчно за него..гледахме го 11 години,израснах с него ..сега няма никои,който да ме посрешне на вратата и да размаха опашка..като се прибирам очаквам да видя лубопитните и очички..но нея я няма,миличката ми..сега сигурно е в рая и си играе на някоя полянка с много други кученца..много си я обичахме;(( а вие как се справяте със загубата на лубимците си;(

GossipGirl89
06-04-2007, 21:54
:cry: :cry: :cry: Преди 2 месеца умря едното ми куче-умря от старост,беше на 11 години.Много плаках щото си бях свикнала с него...Сега другото,което е на 10 години е болно от някаква болест-за нула време напълня страшно много и не се държи на краката си почти :cry: :cry: Броено са му дните,защото и ветеринара не успя да му помогне... Не знам като умре не искам и да си помислям какво ще правя :cry: Всеки ден като го вида и очите ми се пълнят със сълзи... Страшно си ги обичах (все още обичам) и двете :smt010 :smt010 :smt010

malka_sladuranka
06-04-2007, 22:03
На мен преди известно време ми умря мишлето(морско свинче). 6 години си бяхме заедно.... Много си го обичах... От време на време(не много рядко) се сещам за него... Много тъжно ми става, искам да си ги гушна.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ю
Много ми липсва това сладурче... :cry:

HopeLesss
06-05-2007, 07:24
Много гадно... помня, че по едно време имахме куче, котка и хамстер. Хамстера стоеше на гардероба, защото котката се опитваше да го стигне. Веднъж си бях играла с него и бях забравила да го върна и котката го изяде... ЦЯЛ ЖИВОТ ще ми тежи на съвестта... :cry:

Rammstein
06-05-2007, 10:03
Аз имах котка.Веднъж ме издразни и я стрелях с въздушна пушка и тя след някое време умря.Голяма работа аз си взех нова котка(обичам котки).Обаче много мразя кучета-на моята улица ако мине куче и го видя веднага бива умъртвено с въздушната пушка.Веднъж убих на един мангал кучето и той се разрева и рева цял ден на улицата над трупа на кучето после го взе и го отнесе нанякъде. :lol:

06-05-2007, 11:44
разбирам те напълно.... и аз съм го преживявал... :( 1-2 месеца ще ти е супер гадно, нормално е това :(

Reed
06-05-2007, 11:48
Аз имах котка.Веднъж ме издразни и я стрелях с въздушна пушка и тя след някое време умря...(обичам котки)
Обичаш котки??

06-05-2007, 14:09
незнам с какво умъртвяваш кучетата но, ако ми застреляш моето което от въздушна пушка малко трудно ще умре.Застреляш ли го веднага биваш умъртвен от ръката ми , абе ко да ти разправям ще има тупалки до смърт :mrgreen: