PDA

View Full Version : Za6too go pravqt? :( I kak da se oturva ot tqh?



millishka
06-04-2007, 19:51
Zdraveite,az sam edno mnogo okaqno momiche,i iskam da vi spodelq bolkata si.Omrazna mi da sam obekt na podigravki ot celiq mi klas,da me pravqt na 6ut i samo da si mislqt,4e mogat da si izlivat pumiqta otgore mi! Prez cqloto vreme se draznqt s mene i mi praqt i govorqt razni gadorii,s dve dumi izkarvat si kompleksite otgore mi,no na men mi omruzna.Az sum momi4e,te mom4eta,a te sa gadni i prosti i ne znaqt kakvo pravqt,no 6te sujalqvat.Men me boli ot otno6enieto im i pove4e ne moga,a i ne mislq,4e e redno da gi izdurjam i e red da napravq ne6to sre6tu vsi4ki tiq naprazni napulno nezaslujeni ebavki i to samo za da si zapulvat vremeto i da si 4e6at krastata.Da ama ne,ne sa poznali!Kak da gi zatapq?O6te pove4e,4e az nqmam nqkakvi vidni nedostatuci,krasivo i simpati4no momi4e sum,dosta usmihnato,prez pove4eto vreme pozitivno nastroeno,e da ne sam ku4ka,ama sam gotin 4ovek,a te ve4e me susipvat i trqbva da gi spra! Kak mislite 6te e nai-uda4no,za6toto e o4evidno,4e te go pravqt samo,za da me draznqt,no nqma da produljat! Help mee,4uvstvam se mn pottisnata :? No 6te napravq ne6to po vuprosa,za6toto te sa prosto edni nedorasli pi6lemeta i trqbva da razberat,4e na men NQMA da mi minat! 8)

Sam90
06-04-2007, 20:13
хах кофти работа. Ми, виж сега - хората се държат с нас така както ние им позволим! Може да звучи малко грубо, но ти сама си си виновна. Ако им покажеш, че може да ти се качват на главата, те ще го правят. Мисли за тях като за домашни любимци - ако не им покажеш кой е шефа, ще сер*ат из цялата къща! Дръж се по-нахакано. Когато някой ти каже нещо ти веднага му отвръщай - ама без да си снизходителна. Ако трябва ще псуваш, ще ругаеш и ще се караш :) Да не ти пука кой кво казва - сички да го ду*ат! ТИ си най-готина, ТИ си най-умна и т.н. - това трябва да си казваш. Такиа хора ще има винаги - винаги някой ще е против теб и ти трябва да се научиш как да се справяш с тях. Но никой не може да ти каже - ти сама трябва да го усетиш и да се научиш да не отдаваш толкова внимание на подобни неща ;)

06-04-2007, 21:07
phaha az sam tupo i grozno mom4e (pone taka si mislq) ama vie imate mnoo samo4uvstvie. vsmisal qsno e 4e trqa da gi sloji6 na mqsto oniq :smt014 az nikoga ne sam se ebaval s momi4e ama 4ak pak tolkoz. a i te edvali 6e se ebavat ako nqma pri4ina [-X

Eagle_13
06-04-2007, 21:32
@millishka прати снимка и ще ти кажа защо се държат така :)
А сега по въпроса нкога несъм бил на твоето място и никой от класа ми не го третират така.Може би имам съвсем малка представа.Пробвай да намериш приятели в класа си.Да се приобщиш към тях, да направиш нещо което те немогат да направят.Издигни се в очите им.Просто бъди себе се сред тях.Може да си зубър и това да ги дразни.Бъди едина с тях.Резултати ще има.Няма да са след ден,два но до една седмица ще видиш, че всички че започнат по-малко да те оважават.Просто стани един от твоя клас.Не дей да слушаш @Sam90 така ще те намразят повече.Респект е думата която трябва да запомниш.Дръж се приятелско с другите.Незнам как е започнало това но сигорно има причина и ти си виновната.Сети се за това и го оправи.Не те а ти си направила нещо заради което получаваш тези обиди.Помисли и го премахни.Може да ти се струва глупаво но вярно.

Rammstein
06-05-2007, 09:14
хах кофти работа. Ми, виж сега - хората се държат с нас така както ние им позволим! Може да звучи малко грубо, но ти сама си си виновна. Ако им покажеш, че може да ти се качват на главата, те ще го правят. Мисли за тях като за домашни любимци - ако не им покажеш кой е шефа, ще сер*ат из цялата къща! Дръж се по-нахакано. Когато някой ти каже нещо ти веднага му отвръщай - ама без да си снизходителна. Ако трябва ще псуваш, ще ругаеш и ще се караш :) Да не ти пука кой кво казва - сички да го ду*ат! ТИ си най-готина, ТИ си най-умна и т.н. - това трябва да си казваш. Такиа хора ще има винаги - винаги някой ще е против теб и ти трябва да се научиш как да се справяш с тях. Но никой не може да ти каже - ти сама трябва да го усетиш и да се научиш да не отдаваш толкова внимание на подобни неща ;)Ако се държиш така най-вероятно да те пребият.Който е грозен е за подигравки-ще търпи.Аз така се развличах с една моя бивша съученичка по цял ден се гаврех с нея и всички се спукваха от смях. :smt006

06-05-2007, 09:58
mi vij sea az v na4aloto na godinata bqh po sa6tiq na4in i vsi4ki me obijdaha no v edin moment mi pisna i se razkre6tqh na edno mom4e i mu kazah 4e 6e go pribiq vsi4ki po4naha da se smeqt i togava mu udarih mn silno kur6e i vsi4ki vidqha 4e sam sposobna da se za6titavam i me ostaviha na mira.davai i ti :)

06-05-2007, 11:22
Абе това са глупости освен това съм 99% сигурна ,че не е без причина сигурно си някой единак и твойто мнение се различава от това на половин свят.В моя клас също има едно момиче,което не е грозно ама е такова говедо че си нямате на представа тя винаги е права и спори срещу целия клас еми не може така я си помисли ти мислиш едно а други 30 човека друго.Кой е прав?Явно имаш някакви по спецялни изискваня които няма да минат ако пък толко ти пречат минаваш на самостоятелна форма на обучение и ще престанат.Съжалявам че се изразявам толкова злобно обаче според мене на тия хора нещо не им е наред.САМОЧУВСТВИЕ му се вика и от това как се описваш като красива,умна,забавна и як човек си личи ,че нямаш никаква самокритичност.НЕ ВСИЧКИ СА ТИ ДЛЪЖНИ [-X

millishka
06-05-2007, 11:23
хах кофти работа. Ми, виж сега - хората се държат с нас така както ние им позволим! Може да звучи малко грубо, но ти сама си си виновна. Ако им покажеш, че може да ти се качват на главата, те ще го правят. Мисли за тях като за домашни любимци - ако не им покажеш кой е шефа, ще сер*ат из цялата къща! Дръж се по-нахакано. Когато някой ти каже нещо ти веднага му отвръщай - ама без да си снизходителна. Ако трябва ще псуваш, ще ругаеш и ще се караш :) Да не ти пука кой кво казва - сички да го ду*ат! ТИ си най-готина, ТИ си най-умна и т.н. - това трябва да си казваш. Такиа хора ще има винаги - винаги някой ще е против теб и ти трябва да се научиш как да се справяш с тях. Но никой не може да ти каже - ти сама трябва да го усетиш и да се научиш да не отдаваш толкова внимание на подобни неща ;)Ако се държиш така най-вероятно да те пребият.Който е грозен е за подигравки-ще търпи.Аз така се развличах с една моя бивша съученичка по цял ден се гаврех с нея и всички се спукваха от смях. :smt006
Хахаха, ама то да кажеш, грозотия съм бе :lol: Уфф,миличък,нямаш си идея просто колко съм привлекателна 8) Сега това може би не прозвуча скромно, но ти казвам истината. Ако не ми вярваш,мога и да го докажа. Не е заради това. Не се държат заради това с мен, по-скоро заради друго...

milishka
06-05-2007, 11:42
Абе това са глупости освен това съм 99% сигурна ,че не е без причина сигурно си някой единак и твойто мнение се различава от това на половин свят.В моя клас също има едно момиче,което не е грозно ама е такова говедо че си нямате на представа тя винаги е права и спори срещу целия клас еми не може така я си помисли ти мислиш едно а други 30 човека друго.Кой е прав?Явно имаш някакви по спецялни изискваня които няма да минат ако пък толко ти пречат минаваш на самостоятелна форма на обучение и ще престанат.Съжалявам че се изразявам толкова злобно обаче според мене на тия хора нещо не им е наред.САМОЧУВСТВИЕ му се вика и от това как се описваш като красива,умна,забавна и як човек си личи ,че нямаш никаква самокритичност.НЕ ВСИЧКИ СА ТИ ДЛЪЖНИ [-X
Dobre,ami i taka da e,nali trqbva da se postigne nqkakav konsensus,vse pak sme v edin klas i 6te trqbva da se turpim,6tem ne 6tem,o6te dulgo vreme.Az se opitvam PONQKOGA da smek4a situaciite,no te ne razbirat.Ami kakvo da napravq az?I az ne sum im dlujna! #-o Nikoi na nikogo ne e! Az moje da imam po-razli4no povedenie,no tova si e moq rabota,nali?Moje da ne jiveq v tehniq svqt i te v moq,no vseki e li4nost,nali?I ne e povod za takiva ne6ta! [-X I q da se zamislim,ne e li kompromisa re6enie?E,da ama te sa de4kovci i ligliovci i ne samo,4e ne razbirat zna4enieto na taq duma,ama ne razbirat i vaob6te kakvo pravqt prez po-golqmata 4ast ot vremeto.Ami sulajqvam,ama mai ne samo az sum v gre6ka,a?Celta e da nqma tolkova mn komflikti,no te sa si rekli,4e 6te pravqt kakvoto si poiskat s men,e , NQMA, tova,4e sam po-razli4na(moje bi) v razbiraniqta si,ne im dava pravoto na takova povedenie! Tova e!

MoMI4E...
06-05-2007, 19:32
mi na4i slu6ai sq...az minah prez absolutno s16toto..da ti kaja 4esny kvoto i da naprai6 s mom4eta nqma da se oprai6 te sa o6te lapeta tqh im e sme6no 4e pti4kata se izsrala na prozoreca...az imah edin tak1v v moq klas det mn se mrazehme...ne mojeh ponqk1v na4in da go nakaram da spre s ebavkite obidite.Ne moje6 da mu posegne6 6toto i toi 6e ti posegne e togava stava lo6o [-X nqma opravqne az oba4e stanah nai dobra priqtelka s negovite priqteli i men me za6titavaha postoqnno s1rdeha mu se 4e pravi taka ne 4e se promeni mnogo ama....deistva az li4no sled 1 godina t1rpenie mi pisna i ve4e ako toi kaje 1 duma az kazvam 1 izre4enie tva me kara da se 4uvstvam po dobre.Da ne ti puka za takiva kato tqh....tva sa edni bezmoz14ni s16testva. :wink: jivei si jivota sveta ne sv1r6a s tqh...ima tolkova hora s koito moje6 da se 4uvstva6 happy gore glavata :wink: nqma smis1l da se tormozij za gluposti psuvai gi i se usmihni i si kaji 4e sa po t1pi ot teb... :P
P.P a za tva 4e imalo pri4ina da se podigravat izvinqvaite ama ne moje da se haresam na vsi4ki tva ne im dava pravo da se d1rjat taka...mi kvat i da s1m ko gi b1rka tqh da ne se zANimavat s momi4eto..ako iska6 moje da si 4atim Sibelitta93 6e ti razkaja na d1lgo i na 6iroko kak se opraih :wink:

BlueAvalanche
06-05-2007, 19:48
Винаги съм се чудел на такива момчета, които се отнасят лошо с момичета, които дори не са им направили нищо
Или се опитват да си избият комплексите или просто те харесват, а знаем, че лапетата се опитват да правят впечатление само с простотията си
millishka, дай си скайп-а, може би ще ти помогна с нещо

millishka
06-05-2007, 21:07
Винаги съм се чудел на такива момчета, които се отнасят лошо с момичета, които дори не са им направили нищо
Или се опитват да си избият комплексите или просто те харесват, а знаем, че лапетата се опитват да правят впечатление само с простотията си
millishka, дай си скайп-а, може би ще ти помогна с нещо
Mersi mn za poslednite 2 otgovora..ami, ne znam i az, samo znam,4e ne moje da sme N.1 naistina za vsi4ki, no opredeleno ima hora, koito me haresvat takava,kakvato sam si, prosto mi e nepriqtno,4e trqbva da tarpq otnoshenieto im.. nqma smisal. No, az shte se opravq s tqh, ubedena sam:) 6to se otnasq do detin6tinata im. To e qsno. Neka se pukat ot qd,hehehe :> Inache, FernandoTorres`fan s radost shte si 4atim,no ne predpo4itam da si razdavam Skype tyk, ti 6te mi kaje6 li svoq? Ako ne shte se regna i 1 LS var6i rabota;]]] A na momi4eto-6te ti pisha. Mersi vi pak:)) I do pisane ;P

BlueAvalanche
06-06-2007, 05:11
millishka, "roskatarulz" ми е скайпа