PDA

View Full Version : Простотията на румънците край няма...



teenkopele
06-05-2007, 07:12
http://gong.bg/view_article.php?article_id=12218. :evil:

DisturbinThePeace
06-05-2007, 07:31
офф лелел майка им мръсна на тея румънци , не мога да разбера защо толкова ни мразят ! Айде и 2 мач да го отупаме с 3:0 и да си заминават в Беларуц ебал съм ги в .................... тъпи !

mesmer
06-05-2007, 08:06
Да така беше.
жална им майка.

mesmer

gangbang
06-05-2007, 09:21
Видяха мамалигарите какво направи с отбора Мъри и сега са изплашени. Нормално да търсят извън футболни средства и да опитват всичко, че да ни спънат. По-лошото е, че сами ще се спънем, ако Мъри остане треньор само за тия два мача, а левскарите не го пускат за повече, което не е в интерес на България, защото друга алтернатива за треньор напрактика в момента нямаме.

teenkopele
06-05-2007, 16:22
Видяха мамалигарите какво направи с отбора Мъри и сега са изплашени. Нормално да търсят извън футболни средства и да опитват всичко, че да ни спънат. По-лошото е, че сами ще се спънем, ако Мъри остане треньор само за тия два мача, а левскарите не го пускат за повече, което не е в интерес на България, защото друга алтернатива за треньор напрактика в момента нямаме.

До известна степен си прав. Сега от един мач е рано да се вадят заключения, но наистина отборът се представи по доста различен начин.
Преди няколко дни четох, че Лечков е казал: "Мъри може и да остане...". :)

Eagle_13
06-05-2007, 17:16
И аз се надявам да остане но четох, че готвят и Балъков за национала.
Иначе играта на нашите беше много много по-добра от предишните мачове.Всички бяха идеално подредени.Просто уникален мач.Надявам се и утре отново да ги бием и Румънците да се подхлъзнат някаде.
Холандците ще играят ли или те септември ?

teenkopele
06-05-2007, 17:31
И аз се надявам да остане но четох, че готвят и Балъков за национала....

Абре то навсякъде пишат какво ли не.
Ако не се лъжа по-рано Балъков беше отказал тази длъжност.