PDA

View Full Version : Emo Style



lost_girl
06-05-2007, 10:55
Здравейте....Бих искала да Ви попитам знаете ли къде в София се продават дрехи в стил Емо?......

koalka
06-05-2007, 11:16
Влезни във flirt4e.com и ще видиш какво е облеклото на имо-тата(или както там се пише).като гледам са едни и същи. :wink:

Swinkenhoffer
06-05-2007, 11:20
абе, по скейт шоповете съм виждала от онея цвички на черни и бели квадратчета. :)
не ми се вярва да има специализиран магазин... в обикновените все ще се намери нещо.

06-15-2007, 06:36
В Илиенци има ВСИЧКО! :lol:

rebel_kid
06-15-2007, 21:29
Здравейте....Бих искала да Ви попитам знаете ли къде в София се продават дрехи в стил Емо?......
Жалка си. :wink:
FUCK OFF, YOU SCENESTER :smt019 !

06-15-2007, 21:30
Здравейте....Бих искала да Ви попитам знаете ли къде в София се продават дрехи в стил Емо?......
Жалка си. :wink:
FUCK OFF, YOU SCENESTER :smt019 !

100% agree

aniezina
06-15-2007, 21:38
абе не мога да разбера защо само разваляте името на стила като се наричате емота?! :smt013 Емо не е просто стил на обличане а душевно състояние! Не можеш да идеш и да си купиш дрешки само заради тва че са от емо магазин! Дрехите за емото, изразяват това което иска да каже и покаже на света! Земи се скрии някъде и стига и ти си петнила името на стила! Защото заради нео емота като теб, истинските емота са ограничени и отхвърлени от обществото, с което стила им се обезмисля, защото просто няма кой да разбере какво искат да кажат, и че всъщост им трябва помощ а не още "последователи" привлечени от интересните дрешки! :smt013 :smt011 :smt019 ЗЕМИ СЕ СКРИИИИИИИИИ!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :smt019

aniezina
06-15-2007, 21:39
ОЩЕ ПОВЕЧЕ АВАТЪРА ТИ Е ПОЛЗВАН... :smt011

молец
06-15-2007, 21:41
истинските емота са ограничени и отхвърлени от обществото

хм
готино звучи

cherinka
06-16-2007, 09:19
Няма специални магазини за дрехи.
Просто като си вземеш едни обикновени дънки, един черен колан, една блузка на розови точици, като си изправиш косата и си пуснеш бритона да ти скрива лицето, като се накичиш с разни гривнички (може и кожени) и като сложиш една чанта на страни - ей ти имо

Disrespect
06-16-2007, 09:30
в аптеката може да има...иди на плод-зеленчука за ножче за вените ;)

niGGa
06-16-2007, 09:45
абе не мога да разбера защо само разваляте името на стила като се наричате емота?! :smt013 Емо не е просто стил на обличане а душевно състояние! Не можеш да идеш и да си купиш дрешки само заради тва че са от емо магазин! Дрехите за емото, изразяват това което иска да каже и покаже на света! Земи се скрии някъде и стига и ти си петнила името на стила! Защото заради нео емота като теб, истинските емота са ограничени и отхвърлени от обществото, с което стила им се обезмисля, защото просто няма кой да разбере какво искат да кажат, и че всъщост им трябва помощ а не още "последователи" привлечени от интересните дрешки! :smt013 :smt011 :smt019 ЗЕМИ СЕ СКРИИИИИИИИИ!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :smt019
тихо боте. Винаги ще си останете безмозъчни, тъпи, отхвърлени, незачитани, смешни, позорни за човечеството същества.
До автора - ножчета има навсякъде.

vikipf
06-16-2007, 13:35
Няма специални магазини за дрехи.
Просто като си вземеш едни обикновени дънки, един черен колан, една блузка на розови точици, като си изправиш косата и си пуснеш бритона да ти скрива лицето, като се накичиш с разни гривнички (може и кожени) и като сложиш една чанта на страни - ей ти имо
Мале това описание наистина ме изплаши...... :shock: Ще си замълча... :shock: Май съм ЕМОО :shock:
Ми май Черинка всичко каза...

Reed
06-16-2007, 14:56
абе не мога да разбера защо само разваляте името на стила като се наричате емота?! :smt013 Емо не е просто стил на обличане а душевно състояние! Не можеш да идеш и да си купиш дрешки само заради тва че са от емо магазин! Дрехите за емото, изразяват това което иска да каже и покаже на света! Земи се скрии някъде и стига и ти си петнила името на стила! Защото заради нео емота като теб, истинските емота са ограничени и отхвърлени от обществото, с което стила им се обезмисля, защото просто няма кой да разбере какво искат да кажат, и че всъщост им трябва помощ а не още "последователи" привлечени от интересните дрешки! :smt013 :smt011 :smt019 ЗЕМИ СЕ СКРИИИИИИИИИ!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :smt019
И на мен не и харесват имотата,но не се изказвам толкова разко.
Значи първо-никъде не е казала,че е имо.Второ ти откъде й знаеш душевното състояние?Трето-името им е достатъчно опетнено..Тя помоли за един магазин,а ти веднага почна да я обиждаш. :shock:

HopeLesss
06-16-2007, 15:15
абе не мога да разбера защо само разваляте името на стила като се наричате емота?! :smt013 Емо не е просто стил на обличане а душевно състояние! Не можеш да идеш и да си купиш дрешки само заради тва че са от емо магазин! Дрехите за емото, изразяват това което иска да каже и покаже на света! Земи се скрии някъде и стига и ти си петнила името на стила! Защото заради нео емота като теб, истинските емота са ограничени и отхвърлени от обществото, с което стила им се обезмисля, защото просто няма кой да разбере какво искат да кажат, и че всъщост им трябва помощ а не още "последователи" привлечени от интересните дрешки! :smt013 :smt011 :smt019 ЗЕМИ СЕ СКРИИИИИИИИИ!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :smt019

За какво душевно състояние ми говориш? За разглезени лигави пуберчета, които не знаят какво искат и отново търсят внимание ??? Стига глупости!!! Никакви дрехи, никаква музика не може напълно да определи душата на един човек, чувствата му и всичко що се таи дълбоко в него. Емо или Гошо или Пешо... все тая. Това е поредната идиотщина на подрастващото поколение, а вие всички сте се втурнали да бъдете такива. Мислите, че така ще бъдете различни, а в действителност пак ставате еднакви.

Josefinne
06-16-2007, 16:09
Абе, какво е това Емо или Имо или там каквото е? Що за стил и начин на обличане или душевно състояние или миск от двете. Аве, какво е? :-s За к'во е тоя скандал си'я?

~MiSs KaUlItZ~
06-16-2007, 21:04
В тоя форум, някой само нещо да каже - ВСИЧКИ му се нахвърлят...На бас, че след моя пост надолу ще се напълни с обиди и упреци...ццццц, егати поколението...много сте дребнави, бе хора!Осъзнайте се малко.... :smt012

Disrespect
06-16-2007, 21:13
[b]СТИГА СТЕ ГОВОРИЛИ ЗА ТРАВЕСТИТИ МАМА ВИ!!!!!!!!!

следващия път, когато видя емо ще му изтръгна ВСЯКА веничка, която има!

06-16-2007, 21:16
смешник

niGGa
06-17-2007, 08:37
[b]СТИГА СТЕ ГОВОРИЛИ ЗА ТРАВЕСТИТИ МАМА ВИ!!!!!!!!!

следващия път, когато видя емо ще му изтръгна ВСЯКА веничка, която има!
гхагхагха
вчера се разхождаме с един приятел и 2-ма имовци некви ни гледат и единия разпраа "защо ме гледаш лошо?" :lol: аз му разпраам "виж се на кво приличаш" При което си промърмори нещо и си забърза крачката :lol:

quench
06-17-2007, 08:39
В тоя форум, някой само нещо да каже - ВСИЧКИ му се нахвърлят...На бас, че след моя пост надолу ще се напълни с обиди и упреци...ццццц, егати поколението...много сте дребнави, бе хора!Осъзнайте се малко.... :smt012

такива са правилата на играта, мис романтичке :)

просто, за да спазим законите на живота - което е за ваше добро - сме ДЛЪЖНИ да се държим като задници

не разбирате ли, трябва да ни пуснете по едно благодарствено ЛС, защото така ви каляваме ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Violenza
06-17-2007, 08:51
[b]СТИГА СТЕ ГОВОРИЛИ ЗА ТРАВЕСТИТИ МАМА ВИ!!!!!!!!!

следващия път, когато видя емо ще му изтръгна ВСЯКА веничка, която има!
Хахахах... комплексар... :lol:
Емотата му виновни... бии се с такива самохвалковци като теб, те определено са повече от емотата. :wink:

vikipf
06-17-2007, 08:55
[b]СТИГА СТЕ ГОВОРИЛИ ЗА ТРАВЕСТИТИ МАМА ВИ!!!!!!!!!

следващия път, когато видя емо ще му изтръгна ВСЯКА веничка, която има!
Хахахах... комплексар... :lol:
Емотата му виновни... бии се с такива самохвалковци като теб, те определено са повече от емотата. :wink:
=D> Ама верно.... _СЛ_ не ти ли писна да ги обиждаш тия емота в всяка 2-3 тема... :-D

Disrespect
06-17-2007, 08:55
хм...снощи явно съм бил зле...сори за простотията, бях много бесен и бях изпил солодно количество бира...

Disrespect
06-17-2007, 09:05
е баш пиян не съм бил...писал съм правилно значи съм бил доло-горе добре :lol:

Valar
06-17-2007, 09:09
Пияници!

Disrespect
06-17-2007, 09:09
Чефо ми поиска пари да купим мастика и тръгнах да го настъпвам по чисто новите бели адидас кецове :lol: той поне беше добре и се отдръпна...щях да изям някой друг шамар след тва :lol:

Disrespect
06-17-2007, 09:16
дамм...по пътя се обади на Бетс да се похвали даже :) готини са доста кецовете...

Disrespect
06-17-2007, 09:24
оргия ще правим значи...обещал ми е едно нещо и още не съм си го получил :evil:

~TeEnAgE_GiRl~
06-17-2007, 13:26
абе не мога да разбера защо само разваляте името на стила като се наричате емота?! :smt013 Емо не е просто стил на обличане а душевно състояние! Не можеш да идеш и да си купиш дрешки само заради тва че са от емо магазин! Дрехите за емото, изразяват това което иска да каже и покаже на света! Земи се скрии някъде и стига и ти си петнила името на стила! Защото заради нео емота като теб, истинските емота са ограничени и отхвърлени от обществото, с което стила им се обезмисля, защото просто няма кой да разбере какво искат да кажат, и че всъщост им трябва помощ а не още "последователи" привлечени от интересните дрешки! :smt013 :smt011 :smt019 ЗЕМИ СЕ СКРИИИИИИИИИ!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :smt019

За какво душевно състояние ми говориш? За разглезени лигави пуберчета, които не знаят какво искат и отново търсят внимание ??? Стига глупости!!! Никакви дрехи, никаква музика не може напълно да определи душата на един човек, чувствата му и всичко що се таи дълбоко в него. Емо или Гошо или Пешо... все тая. Това е поредната идиотщина на подрастващото поколение, а вие всички сте се втурнали да бъдете такива. Мислите, че така ще бъдете различни, а в действителност пак ставате еднакви.
сууупер съм съгласна с cool girl :wink:

tuka6na
06-17-2007, 13:55
;D.Как веднъж не усетих в тоя 'стил' да има нещо друго освен фалш.Как не мога да разбера нищо друго от тях,освен че изпедерастя днешната младеж.Няма и да разбера явно.Дано поне те осъзнаят,че хората не обичат позьори; )))

jeann_ylonen
06-17-2007, 15:31
OMFG!ne moje da postavqte vsi4ki pod ob6t znamenatel!Mrazq emo-ta neznam si kvo si!A vsa6tnost poznava6 li emo?Emi az poznavam i tezi koito poznavam sa strahotni hora!Neznam za drugite.Tezi,koito az poznavam ne si rejat venite i ne revat za 6tqlo i ne6tqlo!A tova ,4e ima hora det mislqt ,4e da si emo e moda prosto ne mi se 6te da se zanimaam s takia.Jalko e ,4e ima takia pozyori dori nqkoi si praat fal6ivi belezi ,za da izglejda,4e sa si rqzali venite!Tova e neveroqtno tapo ama kvo da se pravi prostotiqta hodi po horata,ne po gorata.

EmO_G!rL
06-19-2007, 10:27
абе хора никой не може да разбере какво му е на едно истинско емо тва което вие знаете за тях не много точно нзли аз съм емо и знам какво става и с мен и с други емота :smt013

Disrespect
06-19-2007, 11:16
абе хора никой не може да разбере какво му е на едно истинско емо тва което вие знаете за тях не много точно нзли аз съм емо и знам какво става и с мен и с други емота :smt013

Аз пък съм Пешо и знам кво става с мен и с други Пешота!!!


stfu n die, stupid emo kid.


//Даже и мозилата ми подчерта emo като неправилна дума. :lol:

бахахахахаххааххахахахаха ха! :smt005

Child_In_Time
06-19-2007, 11:26
абе хора никой не може да разбере какво му е на едно истинско емо тва което вие знаете за тях не много точно нзли аз съм емо и знам какво става и с мен и с други емота :smt013

Аз пък съм Пешо и знам кво става с мен и с други Пешота!!!


stfu n die, stupid emo kid.


//Даже и мозилата ми подчерта emo като неправилна дума. :lol:


хахахаха този пост ме кефи

06-19-2007, 13:32
Рошава коса,права надолу,кецки,точки,квадрат ета,доза депресия и малко тревичка и ше станеш...
само,че според мен тоя начин на обличане си идва от вътре,не трябва да се мъчиш да си такава разбираш ли..
е айде кефи те стайла,отиваш купуваш дрешки,одължаваш косата и.т.н..ама има ли смисъл кат не се чувстваш добре..и удобно най-вече
те са супер накичени,колкото и да ме кефи с толкова неща никога не мога да изляза,не само аз де..според мен темата е излишна,или си емо или не си,не можеш да се правиш на такъв щото личи от 200 км.. :smt006

Disrespect
06-19-2007, 13:35
Рошава коса,права надолу,кецки,точки,квадрат ета,доза депресия и малко тревичка и ше станеш...
само,че според мен тоя начин на обличане си идва от вътре,не трябва да се мъчиш да си такава разбираш ли..
е айде кефи те стайла,отиваш купуваш дрешки,одължаваш косата и.т.н..ама има ли смисъл кат не се чувстваш добре..и удобно най-вече
те са супер накичени,колкото и да ме кефи с толкова неща никога не мога да изляза,не само аз де..според мен темата е излишна,или си емо или не си,не можеш да се правиш на такъв щото личи от 200 км.. :smt006

евала за поста =D>

06-19-2007, 20:53
В тоя форум, някой само нещо да каже - ВСИЧКИ му се нахвърлят...На бас, че след моя пост надолу ще се напълни с обиди и упреци...ццццц, егати поколението...много сте дребнави, бе хора!Осъзнайте се малко.... :smt012

такива са правилата на играта, мис романтичке :)

просто, за да спазим законите на живота - което е за ваше добро - сме ДЛЪЖНИ да се държим като задници

не разбирате ли, трябва да ни пуснете по едно благодарствено ЛС, защото така ви каляваме ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


айде не си пробутвай шибания социален дарвинизъм, света отдавна се сбогува с него.

RhytmiX
06-20-2007, 08:33
Emo sa mi malko pedalski ama karai :::

xDoWn3Rx
06-20-2007, 09:15
Здравейте....Бих искала да Ви попитам знаете ли къде в София се продават дрехи в стил Емо?......
FUCKING WANNA BE!


осъзнай се моля те....

k0tencet0
06-20-2007, 09:53
Охх, ХОРА, момичето/момчето ви попита за емо магазин, може просто да иска да земе подарък за рождения ден на нейн/негов приятел, т.е. кой ви каза, че е емо/имо. Земете се сбийте накрая!!!!!!! :smt011 Иначе аз нямам нищо против емотата/имотата - не ми пречат. :mrgreen:



Няма специални магазини за дрехи.
Просто като си вземеш едни обикновени дънки, един черен колан, една блузка на розови точици, като си изправиш косата и си пуснеш бритона да ти скрива лицето, като се накичиш с разни гривнички (може и кожени) и като сложиш една чанта на страни - ей ти имо
Мале това описание наистина ме изплаши...... :shock: Ще си замълча... :shock: Май съм ЕМОО :shock:
Ми май Черинка всичко каза...
Дам, по логиката на cherinka и аз съм емо/имо. (а дори аз не знаех това) :-s

vikipf
06-20-2007, 12:40
Спокойно ... Недей така.. :-D То попринцип нали както обясниха няколко тру-та.. трябва да се чувстваш като емо за да си.. :-D

krasivata_luvica
06-20-2007, 16:27
flirt4e.com i zaka4ka.com :lol: tam sa nai-golemite bokluci mn rqdko ima tam svesni xora.... :lol: :lol: :lol:

BuhatA
06-20-2007, 17:49
;( ;( никой не разбира емотат и тва е много гадно :smt013

Disrespect
06-20-2007, 17:51
;( ;( никой не разбира емотат и тва е много гадно :smt013

млъкни бе..

zloto
06-20-2007, 18:00
;( ;( никой не разбира емотат и тва е много гадно :smt013
И какво трябва да им разбираме?

Child_In_Time
06-20-2007, 18:02
;( ;( никой не разбира емотат и тва е много гадно :smt013


Какво има да им разбираме просто лиглйовци без работа, имащи нужда от внимание мисля че достатъчно им отделихме

BuhatA
06-20-2007, 18:19
;( ;( никой не разбира емотат и тва е много гадно :smt013


Какво има да им разбираме просто лиглйовци без работа, имащи нужда от внимание мисля че достатъчно им отделихме

се едно

Blacklisted
06-20-2007, 18:34
^ като е все едно не мрънкай...

Reed
06-20-2007, 18:38
^ като е все едно не мрънкай...
...еми нали е имо :lol:

Child_In_Time
06-20-2007, 18:42
^ като е все едно не мрънкай...
...еми нали е имо :lol:

няма си друга работа :-D

RhytmiX
06-20-2007, 19:20
;( ;( никой не разбира емотат и тва е много гадно :smt013
:twisted: Iskam da napravqt Lost 4 samo s EMO-ta..ama da se kazva Lost 4-emolution :twisted: Ina4e avtorke t'va ti li si na avatara ? :::

machoka
06-20-2007, 19:33
До тук с темата, изчерпа се.