PDA

View Full Version : lesno li e da ostanesh fr s nqkoi,koito obi4a6?Ne,nali?



Just me
06-05-2007, 10:21
Cqlata istoriq e dosta dalga,taka 4e 6te vi spestq podrobnostite.Beshe uj golqma lubov.Po princip trudno se privyrzvam,no eto tozi pyt se privyrzah i mnogo obiknah mom4eto.Nqkolko shtastlivi meseca zaedno.Ahh kolko beshe hubavo:pregradki,celuvki,razhodki :smt008 mili dumi...i kakvo stana?Kakto vsqka hubava istoriq si ima krai,i nashata beshe taka. :cry:
Dokato bqhme zaedno 4uvah samo hubavi neshta za nego,kazvaha mi 4e e seriozen i ne e nqkoi liglio,koito se bazika s momi4etata.(da poqsnq 4e tragnahme oshte na 2-rata sreshta i az ne go poznavah)Otna4alo beshe neshto kato shega...no s vremeto razbirah 4e naistina ne e kato drugite.Darjeshe se izklu4itelno milo.Kogato mi pisheshe sms vinagi pisheshe nakraq Obi4kam te! :smt010
Nakraq po4nahme da se karame za drebni neshta,zashtoto i toi i az imahme problemi..koi gi nqma!I zaradi tezi drebni neshta si kazahme i kofti raboti...i taka kato izlqzohme skysahme.Toi se darjeshe korenno razli4no.Vse edno ne mu pukashe!Kaza mi 4e iska da si ostanem priqteli i 4e mnogo mu pukalo.E da ama az otkazah,zashtoto ne mu vqrvah 4e dori i mani4ko go interesuva..i taka skysahme.Ottogava dori edno Zdr ne si kazvame.Podminavame se vse edno ne sme se poznavali. :smt010
Dnes razbrah,4e edin priqtel e govoril s nego..i go e pital dali se pozdravqvame.Toi otgovoril NE,zashtoto az taka sam iskala. :smt010 Gluposti...obi4am go,i s udovolstvie bih go pozdravqvala,no da ne bi da e tolkova lesno da si ostanesh priqtel,s nqkoi koito obi4a6???Ne!A vasheto mnenie?

HYPE
06-05-2007, 10:33
еми не бързай да ставаш приятел с него
поговорете си извини му се и се опитайте да се съберете пак. Щом не е някой лигльо не мисля че ще ви е проблем да опитате пак.

Sevt
06-05-2007, 10:52
Попринцип не е никак лесно действително...Във вашия случай обаче не е задължително това да стигате до там... искам да кажа че тоя период с караниците за някакви супер дребни и смешни неща го има във всяка връзка....въпроса е обаче как ще подходите към него...във вашия случай сте се предали. Пича е свестен ти го обичаш, дайте си шанс и не се отказвайте при най-малката глупост. Повярвай ми струва си :)

_[LiFe-StiLe]_F
06-05-2007, 10:55
няма да коментирам отношенията ви по време на връзката, макар че би ми се искало. доста си наивна ако смяташ, че щом е имало прегръдки, целувки, мили думи и по едно "Обичам те" на края на всеки смс, то връзката ви е била базирана на истински чувства. прекалено много съм препатила за да вярвам на тези две думички просто ей така!
а колкото до приятелството... не, никога и никъде! зависи как сте скъсали, кой с кого е скъсал, по какви причини, от коя страна са били те и прочие... изобщо факторите са много, а вероятноста да останете приятели или просто добри познати е минимална

blue_magic
06-05-2007, 11:23
nishto ne gubite, ako si dadete po oshte edin shans, no vse pak ne burzai s chuvstvata i tn dokato ne se ubedish, che toi naistina te obicha, zashtoto inache riskuvash da stradash mnogo...

Just me
06-05-2007, 11:26
Az ne kazvam,4e toi me obi4a sega.Kazvam 4e prosto se darjeshe strahotno i 4e ne e nqkakav tapanar. :cry: A kolkoto do tova da si dadem 2-ri shans-otdavna sam zabravila!Nqma nachin da se saberem...Nqkoi se razdelqt i pak se sabirat.Nie nqma da sme ot tqh,sigurna sam.

blue_magic
06-05-2007, 11:29
aham... emi togava go zabravi. Ako iskash si ostanete priqteli, no spored men shte mine vreme dokato mojesh da budesh s drug i prez tova vreme az na tvoe mqsto seriozno bih se otdrupnala ot nego.

Just me
06-05-2007, 11:35
aham... emi togava go zabravi. Ako iskash si ostanete priqteli, no spored men shte mine vreme dokato mojesh da budesh s drug i prez tova vreme az na tvoe mqsto seriozno bih se otdrupnala ot nego.Mersi za saveta.Sqkash i az sam na tova mnenie,4e po-skoro trqbva da se odrypna ot nego.Prosto ne moga da si predstavq da badem samo priqteli pri polojenie 4e 4uvstvata mi kam nego sa tolkova silni... :cry: A ako tova stane..shte mi bade dosta trudno.
10x za saveta.

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 11:43
Няма как да стане!Не може да си обичал един човек,да е бил като част от теб и накрая само фр...не става ! ! ! [-X

blue_magic
06-05-2007, 11:46
ami vsushtnost moje, no predi tova chuvstvata ti trqbva da sa izcheznali, a tq vse oshte go obicha, taka che: dalech ot nego !! molq. pak zapovqdai :wink: