PDA

View Full Version : mai sam bremenna...HELP



06-05-2007, 10:23
v4era kat bqh v edna priqtelka..i si lejah na legloto i si pipnah korema toi pylsira6e..se edno nqkoi marda6e vatre...dali sam bremenna... :roll: :roll:

06-05-2007, 10:28
Не, просто сърцебиенето ти отеква из цялото тяло. :-D

06-05-2007, 10:38
v4era kat bqh v edna priqtelka..i si lejah na legloto i si pipnah korema toi pylsira6e..se edno nqkoi marda6e vatre...dali sam bremenna... :roll: :roll:

OOOOOOOOOOOOOO neeeeeeeeeeeeeeeeee #-o #-o #-o Tova ne go o4akvah ve4e....koi li e ba6tata...

pkgtool
06-05-2007, 10:47
awe biva li takiva gluposti da se prikazvat v toq forum. kak moje da si tolkova neuka. predi da stane na nqkolko meseca ne moje da pochne da rita.. to oshte ne sa mu se obrazuvali krainici i t.n. ti pone znaesh li koga ti e cikyla?! ako ti zakysnqva s poveche ot 5 dena si napravi test i da se uspokoish. i Vzemi malko otvori biologiqta za 8-mi klas pone... tam nai elementarnite raboti sa otbelqzani kato uroci. i nai veche ne pravi sex. shtom si tolkova glupava za da zadavash takiva typi vyprosi znachi si i oshte mnogo malka za da pravish sex.

sweety*
06-05-2007, 10:51
awe biva li takiva gluposti da se prikazvat v toq forum. kak moje da si tolkova neuka. predi da stane na nqkolko meseca ne moje da pochne da rita.. to oshte ne sa mu se obrazuvali krainici i t.n. ti pone znaesh li koga ti e cikyla?! ako ti zakysnqva s poveche ot 5 dena si napravi test i da se uspokoish. i Vzemi malko otvori biologiqta za 8-mi klas pone... tam nai elementarnite raboti sa otbelqzani kato uroci. i nai veche ne pravi sex. shtom si tolkova glupava za da zadavash takiva typi vyprosi znachi si i oshte mnogo malka za da pravish sex.


Abe 4ove4e tq dori ne e pravila sex ne vijda6 li kakvi vuprosi zadava..ne6to tupnalo v korema i q puls q nqkoi stoma6ni spazmi i tq misli 4e dete ima...mi ako spermata se izparqva i da znae6 moje da e popadnala slu4aino v teb i sega da si bremenna idi na lekar... :smt012 :smt012 :smt018

pkgtool
06-05-2007, 11:04
awe biva li takiva gluposti da se prikazvat v toq forum. kak moje da si tolkova neuka. predi da stane na nqkolko meseca ne moje da pochne da rita.. to oshte ne sa mu se obrazuvali krainici i t.n. ti pone znaesh li koga ti e cikyla?! ako ti zakysnqva s poveche ot 5 dena si napravi test i da se uspokoish. i Vzemi malko otvori biologiqta za 8-mi klas pone... tam nai elementarnite raboti sa otbelqzani kato uroci. i nai veche ne pravi sex. shtom si tolkova glupava za da zadavash takiva typi vyprosi znachi si i oshte mnogo malka za da pravish sex.


Abe 4ove4e tq dori ne e pravila sex ne vijda6 li kakvi vuprosi zadava..ne6to tupnalo v korema i q puls q nqkoi stoma6ni spazmi i tq misli 4e dete ima...mi ako spermata se izparqva i da znae6 moje da e popadnala slu4aino v teb i sega da si bremenna idi na lekar... :smt012 :smt012 :smt018 awe ti dobre li si... nali i razpravqm da vzeme da otvori malko uchebnika po biologiq da se obrazova... ama mai i na tebe obrazovanieto ti kuca... kvi sa tiq neshta s izparqvane na spermata... ti dobre li si ? se zabremenqvash ot smermata kato cqlo ami ot spermatozoidite koito sa v neq... awe nqma li nai nakraq tova mlado pokolenie da se zamisli che trqbav i knijki da se chetat, naucho populqrni filmi da se gledat.... ne samo da stoqt pred komputyra ili da hodqt da se ebat po gradinkite i da se chudqt sled tova dali sa bremenni. pone da se hvashtat s po opitni momcheta... ne samo ot kym sex... a ot kym obshta kultura.

sweety*
06-05-2007, 11:10
Be ne zabelqza li...kolkoto e absurdno neinoto "zabremenqvane" tolkova e absurden i moq post... t.e tq pi6e gluposti-az otgovarqm shvana li... :-)
Puk na men mi e mnogo qsno 4e ne se zabremenqva ot spermata kato cqlo i nai ve4e 4e ne moje da se izpari... ne mi kuca obrazovanieto spoko :wink:

Sexapilna_kukla
06-05-2007, 11:13
...dali sam bremenna... :roll: :roll:
А, дали си тъпа :evil:

sweety*
06-05-2007, 11:15
...dali sam bremenna... :roll: :roll:
А, дали си тъпа :evil:
MNOGO

pkgtool
06-05-2007, 11:36
poveche ot typa e... daje moje da se kaje che e vdlybnata.

BeBsItO
06-05-2007, 16:42
daa mili4ka bremenna siii i to mn...ama zn li kolko mn a??? daje e ot 4eren negar det 6te se zapoznaete sled godini, a deteto 6te e blondin4e umno kolkoto maika si :smt005 ne ne gre6ka.....paranormalnite mi sposobnosti se obarkaha......to 6te e plod na vazduha.......apak moje i ot vodata da si bremennna......vodorodno detence 6e si ima6 :D

jony
06-05-2007, 17:30
daa mili4ka bremenna siii i to mn...ama zn li kolko mn a??? daje e ot 4eren negar det 6te se zapoznaete sled godini, a deteto 6te e blondin4e umno kolkoto maika si :smt005 ne ne gre6ka.....paranormalnite mi sposobnosti se obarkaha......to 6te e plod na vazduha.......apak moje i ot vodata da si bremennna......vodorodno detence 6e si ima6 :D
Водата има ли нещо общо с термина "водородно". Само кажи да да се повеселя още малко, че тая тема и без т'ва ме размаза :mrgreen:

shalis
06-05-2007, 17:38
v4era kat bqh v edna priqtelka..i si lejah na legloto i si pipnah korema toi pylsira6e..se edno nqkoi marda6e vatre...dali sam bremenna... :roll: :roll:

Ммммхм, работата е много сериозна.В теб има малък човек, който расте в корема ти и те рита и блъска, играе футбол, влейбол....за жалост има много прости хорица...

Група Съветски учени
06-05-2007, 17:46
Според нашия институт по еволюционна обремененост:Определено не си бременна!
За щастие на всички ни естествения еволюционен подбор на човечеството не позволява на индивиди с коефициент на интелигентност на мъртва не-човекоподобна маймуна като тебе да се възпроизвеждат безразборно, защото ако не беше така сега света щеше да е пълен с хора мислещи, че са бременни при колики и решени да ходят в родилното ако им се приходи по голяма нужда(макар че при твоите генетични заложености очевидно и наследниците ти ще са с мозъци които изглежда са били намерени в тоалетната чиния).
С уважение (и с известна доза несигурност за умственото състояние на авторката на темата)
Група Съветски учени

sinful`girl
06-05-2007, 17:49
...dali sam bremenna... :roll: :roll:
А, дали си тъпа :evil:
MNOGO

Мега,Хипер,Гига тъпо е тва девойче :-D

изгонена__от__рая
06-05-2007, 18:18
Не знам за бременна но зная,че си доста тъпичка мойто момиче.Стига темата да не е ебавка :smt005

sweety*
06-05-2007, 18:23
...dali sam bremenna... :roll: :roll:
А, дали си тъпа :evil:
MNOGO

Мега,Хипер,Гига тъпо е тва девойче :-D

Неее тя е : супер дупер мупер флупер чупер тъпа....
И кърти миФки... :smt005 :smt005

sh3_1s_7h3_0n3
06-05-2007, 18:47
daa mili4ka bremenna siii i to mn...ama zn li kolko mn a??? daje e ot 4eren negar det 6te se zapoznaete sled godini, a deteto 6te e blondin4e umno kolkoto maika si :smt005 ne ne gre6ka.....paranormalnite mi sposobnosti se obarkaha......to 6te e plod na vazduha.......apak moje i ot vodata da si bremennna......vodorodno detence 6e si ima6 :D

:smt005 Господи, прости им.....

явно сте решили да се състезавате с автора по тъпота... пхахаха

ако беше казала двуводородно-еднокислородно бебченце... поооо-щях да си затворя очите...ама т'ва водородно детенце, изби рибата в морето пхахахах 8)

RunawayLove_
06-09-2007, 17:59
hehe i na men mi se e slu4valo, tova e normalno :wink: