PDA

View Full Version : мама не ми дава да се епилирам отдолу



16годишна
06-05-2007, 11:13
здравейте,дано няма такава тема?!проблема е следния.реших да се епилирам отдолу и тъкато в къщи не си крием голотата и няма как да остане скрито,попитах мама и тя ме отряза.като съм станела студентка,тогава да правякаквото преценя.мама си маха само бикини линията ,а татко си е космат на всякъде.как е при вас,родителите епилират ли се изцяло и има ли връзка това дали ви държат сметка за вашата епилация?моля за искрени и сериозни отговори.благодаря

ThePowerOfLove
06-05-2007, 11:23
малее ](*,) Как така ще знаеш баща ти как е отдолу....пфф Това си е твоя работа и ако искаш можеш да се епилираш..не е нужно да показваш на другите какво правиш :-k [-X [-X

06-05-2007, 11:51
I na men ne mi dava da se epiliram tam!Az si brasna samo podmichnicite!Na krakata ochte niamam nujda! :wink: (chukam na darvo,da ne predizvikam sadbata)!!!Inache mayka mi se brasne tam,i podmichnicite,i krakata...
Inache az sam i po-malka-na 13,karam 14-abe sega zavarchvam 6 klas!

malko mace
06-05-2007, 11:54
I na men ne mi dava da se epiliram tam!Az si brasna samo podmichnicite!Na krakata ochte niamam nujda! :wink: (chukam na darvo,da ne predizvikam sadbata)!!!Inache mayka mi se brasne tam,i podmichnicite,i krakata...
Inache az sam i po-malka-na 13,karam 14-abe sega zavarchvam 6 klas!
Amiii :roll: ...tova biah az! :lol:

mid_get
06-05-2007, 14:47
Аз нямам такъв проблем :wink: Мамчето е много либерална и е с много съвременно мислене, за което много се радвам и й благодаря :-D А на теб - какво да кажа :-k Ами, можеш да поговори с твоята майка, но без да стигате до караница, естествено, пък и си на 16 (всъщност, за това няма значение на колко си :wink:, ако искаш го правиш, ако не искаш - не)Но все пак можеш да й кажеш, че това те кара да се чувстваш различна от останалите, а и в това няма нищо лошо, още повече, че става въпрос и за лична хигиена :-s Не знам, поговори с нея :smt006 Успех :!: ;-)

Sam90
06-05-2007, 15:08
Олеле мале :) Първо, не съм привържаник на голотата в къщи, тъй че наще няма как да видят как поддържам интимните си части. Второ, не е тяхна работа. Трето, дори и да са против, това не значи, че ще ходя космат като горила :)

Seducti0n
06-05-2007, 16:00
Здравей миличка.В това,че искаш да се епилираш там долу,няма нищо срамно и нередно.Майка ти обаче не знам защо не ти позволява.По-добре я попитай какви са и аргументите зза да те възпира.В край на сметка това си е твоето тяло и най-малкото трябва да се чувстваш комфортно в него.Успех.

xOtkiSsSs
06-05-2007, 16:04
Абе да ти кажа и аз не съм привърженичка на голотата вкъщи ... пък тва какво ще правиш с тялото си е твоя работа и при положение,че си на 16 би трябвало да можеш сама да взимаш решения ... :-k

kell
06-05-2007, 16:38
lelee gledate se goli vyhh ama kak tyi ne ti dava da se brysne6 tam mi ti 6e stane6 mn kosmata bez da se obijda6 :-D

mysi
06-05-2007, 16:48
Проблем ,ли ще е примерно.ако спреш да да се показваш гола..дали ще забележат(майка ти) ...Да ти кажа при свършен факт..няма какво да ти каже..няма да ти присъди Косми пак Нали \:D/ Аз смятам,че тя не толкова се притеснява за самите ксоми,отколкото ЗАЩО ще ги махаш....???Дали има някое момче....

ni6to_novo
06-05-2007, 17:18
Не съм привърженичка на голотата вкъщи,особено щом тя включва и баща ти!!И все пак...какво я питаш?!Кажи й че искаш да го направиш и действай...вече си на 16,няма да си ходиш така,заради майка си:smt011

BeBsItO
06-05-2007, 17:29
eee kvo e tva 4udo wee? nema da hodi6 gola u vas i gottooo :smt005 abe momi4e, maika ti pri svar6en fakt ni6to nqma da moje da naprai, po dobre se opravi.....tam otdolu:D

Iviqna
06-05-2007, 18:44
:shock: :shock: :shock: разкарвате се голички у вас !??!? амиии... ако не се лъжа маика рти няма да те проверява дали си се епилирала или не... абе ти си на 16 год и си ходиш космясала така ли !? миличка при свършен факт тя няма какво да ти каже,наи-много да повика малко ама после ще свикне :lol:

dinosaur
06-05-2007, 20:57
омггг... мойта незнае.. дори не съм и казала.. ама сигурно предполага.. щото съм на 16 ...

Glezanka
06-05-2007, 21:21
1.Golotata e neshto intimno i ne priemam wolnoto razwqwane na intimnite chasti za neshto normalno.
2.Dali da se epiliram otdolu ili ne reshawam samo i edinstweno AZ!Maika mi nemoje da mi zabrani,a i ne sum i iskala razreshenie.
3.Neznam nashte kwo brysnat,ne me interesuwa.

BlueAvalanche
06-06-2007, 05:28
Абе обезкосмявай се да не ти пука, кажи им, че тялото си е твое и не искаш да имаш гора отдолу
Нашите не съм ги гледал много къде имат косми, но са ме учили, че космите под мишниците и отдолу се махат, това е хигиенен навик и аз от 13 годишен го спазвам
Аз и на краката си ги махам 8)

Poredniq
06-06-2007, 08:34
абе бах тия уроде сте у вазе къ мое одите голи така и да се гледате бе вие нормални ли сте бе :smt017 и как мое да не се обръснеш-то кат си събуеш гащите оня ше избега

AmyLeeRall
06-06-2007, 12:13
ЕЕ добре бе...баси простотията...тая твоята майка що за човек е.... 8-[

~[BiTcH]~
06-06-2007, 15:46
хаахах леле кви сте вие бе как може да се разкарвате голи у вас тва е ебааааааси простотията...az sym na 14 i se epiliram na всякъде където е възможно...тва е ебаси гнусното-женско с косми :smt012 а особено по интимните 4асти ...бляк...а плюс тва на майка ти не и работа кво ще правиш с твоето собствено тяло...я бързо тичай да се обръснеш 4е е мноу гнусно а и още повече че си на 16 :smt011

gabrielka@a
06-06-2007, 17:05
Пф!Защо трябва да знае?МИ не се разхождай голичка и няма да разбира!!!Аз съм на 13 и не съм и искала мнението,ама тя май се досеща.......

GaBiTyYy
06-06-2007, 18:36
xahaxahaxahax hoite si goli u vas i ich ni vi dreme,a?! :D :D :D Be kfo izob6to q pita6 q begi v banqta 4e nz dali ima6 gadje ili ne ama ako te vidi teka sig she izbqga! :D :D

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
06-06-2007, 19:03
ох ма найстина ли ... си ходите голи у вас? ... мии кажи че ти е студено и се пообличай малко колкото да не забележи :mrgreen: иначе аз също съм за епилирането, и найстина поговори с нея .... :?

punkrock
06-06-2007, 20:35
ХАххаха, абе епилирай се, тя може да ти се кара отначало, ама ще свикне с времето ;)

asi_basi
06-06-2007, 20:59
Абе то и моята не ми даваше, ама кой я пита а? Да ходя космясала като гора ли ??????? Сори за изразът но си е така! В началото като видя леко посмъмри после тук там ми натякваше, но вече не забелязва май,, пък и не се показвам чистакк гола пред нея :lol: . И да ти кажа тя ми казва, че съм била малка, е да тогава бях по малка но сега вече съм на 17, за Бога!!! А всъщност според мен и повечето с които съм говорила причината да не ми позволява е просто защото тя си мисли, че ако се обезкосмявам отдолу значи правя секс и сега като си помисля представям си в началото какъв шок й е било хахахахха. Та хайде иди се епилирвай колкото си искаш и не се показвай пред майка ти много много гола ;) . Успех

AmyLeeRall
06-07-2007, 16:50
Ама вие верно ли си ходите голи бе.... :?: .....Егати... :-D

-MiSs Sixty-
06-11-2007, 17:18
Нали ходиш на плаж? :o Би ли ми обяснила как не ставаш за смях? :shock: Пък и си вече голяма, за да правиш собствен избор. За мен е немислимо да гледам баща си гол. Постоянно. Майка ми съм я виждала, нормално е, жени сме все пак. Ама да ми казва дали да се епилирам или не е немислимо. Отдавна съм й подсказала, че това е личен избор и това, което правя е мое решение. :))

GossipGirl89
06-11-2007, 19:30
Аз още от 7-ми клас МАЙКА МИ ме заведе на козметик и от тогава се обезкосмявам независимо дали правя секс или не. Пък ти спри да се разхождаш гола пред нея и няма да забележи. Баси, не те ли е срам от баща ти? Все пак е мъж :shock: А на майка ти й обесни, че вече си на 16 и можеш да правеш личен избор относно тялото си.то все пак си е твое. Според мен не ти дава, защото я е страх, че може да водиш полов живот.Попринцип повечето родители са така. Кажи й, че те е срам по физкултура да се съблечеш пред съученичките си и че те всичките се епилират без майките им да им правят проблеми. Сега лятото можеш да намериш много причини, които да й изтъкнеш - искаш да ходиш на басейн с приятели и те е срам, искаш да ходиш на море-сщата причина,кажи й,че от горещината не се понасяш такава и не ти е комфортно... Ако пак не се съгласи просто го направи-както казаха след свършен факт няма каква да ти каже,най.много да подудне малко и ако започне да ти се кара й кажи, че вече си достатъчно голяма да правиш избор относно епилирането. И за Бога - спри да се разхождаш гола пред вашите.Не е никак етично.. Айде, успех! :wink:

krasivata_luvica
06-12-2007, 03:49
здравейте,дано няма такава тема?!проблема е следния.реших да се епилирам отдолу и тъкато в къщи не си крием голотата и няма как да остане скрито,попитах мама и тя ме отряза.като съм станела студентка,тогава да правякаквото преценя.мама си маха само бикини линията ,а татко си е космат на всякъде.как е при вас,родителите епилират ли се изцяло и има ли връзка това дали ви държат сметка за вашата епилация?моля за искрени и сериозни отговори.благодаря
:-s абe мацка ти не си добри да питаш майка ти сядаш веднъж като си сама и почваш кво щи пука майка ти ще даде или не се пак си на 16 голяма си вече #-o

kuber
06-12-2007, 04:24
Като започнах да си бръсна мишниците, баща ми се опита да ми каже нещо ама аз се напрайх на ударен и тка след един два месеца го гледам как и той беше хванал самобръсначката и си бръснеше мишниците...
Пък за интимните части, те нащи даже май не знаят че ги бръсна, пък и да знаят ко ми пука!

Sevt
06-12-2007, 08:01
Ходите чисто голи у вас ](*,)

16
06-16-2007, 14:58
ne hodim goli ,a ne si kriem golotata.ponjakoga se za si4ame goli.towa e.ima li njakoj,kojto se saobrazjawa s roditelite?

Maria_love_Mirko
06-20-2007, 07:11
здравейте,дано няма такава тема?!проблема е следния.реших да се епилирам отдолу и тъкато в къщи не си крием голотата и няма как да остане скрито,попитах мама и тя ме отряза.като съм станела студентка,тогава да правякаквото преценя.мама си маха само бикини линията ,а татко си е космат на всякъде.как е при вас,родителите епилират ли се изцяло и има ли връзка това дали ви държат сметка за вашата епилация?моля за искрени и сериозни отговори.благодаря
mi da ti kaja az se brasna ot 13 godi6na vav momenta sam na 15 az bqh pitala maika mamo mojeli da se podarjam otdolu tq vika nqma6 problem no vnimavai sas kakvo se opravq6 otdolu 4e vsi4ko moje da stane!!!Mi vij seipak ti si na 16 bi trqbvalo da pogovori6 po seriozno sas maikati za otdolu a i moji6 da se brasne6 bez tq da znae

mrysnika
06-20-2007, 07:22
Lele :shock: Ti pak kakvo se interesuvash ot mnenieto na maika si po vaprosa!??! Pravi kvoto si iskash s tqloto si,to si e tvoe!! I nedei q pita,ne e nujno prosto!

krasivata_luvica
06-20-2007, 07:24
:shock: :shock: :shock: разкарвате се голички у вас !??!? амиии... ако не се лъжа маика рти няма да те проверява дали си се епилирала или не... абе ти си на 16 год и си ходиш космясала така ли !? миличка при свършен факт тя няма какво да ти каже,наи-много да повика малко ама после ще свикне :lol:
mi 6to ne :lol: :lol: to i az go pravq nqkoi put :lol: :lol: nema lo6o :lol: :lol: :lol:

VerryBerry
06-20-2007, 13:24
nojica?! :::

krasivata_luvica
06-20-2007, 13:31
ne hodim goli ,a ne si kriem golotata.ponjakoga se za si4ame goli.towa e.ima li njakoj,kojto se saobrazjawa s roditelite?
баща ти гол по пишка ли ходи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wowwwww :lol: :lol:

06-21-2007, 19:02
ОМг,голи,ааа тва не енормално,педофилско,ауу

CaRaMel_lipS
06-22-2007, 04:56
ОМг,голи,ааа тва не енормално,педофилско,ауу


Това не е педофилско, педофил значи възрастен мъж или жена, който изпитва сексуално влечение към малки деца.А по темата, поговори с майка си и обясни й причините заради които искаш да се епилираш,дано те разбере.

Qnchety
06-22-2007, 11:40
Мене пък майка ми ми дава да се епилирам отдолу. На 13 съм!

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-22-2007, 12:23
awe ti si luda kak tai sh vijda6 ba6ta si ot dolu 4e da znae6... :smt011 ina4e moita ne mi e pravila problemi daje o6te na 13 si gi mahnah,no za seki slu4ai i iztyknah pri4inata ,4e iskam da se epiliram ot dolu 6toto kato mi doide i cqlata stavam v kryv i e mn gadnu :-D (e to si e vernu de..)

LittleDevil_f
06-23-2007, 11:27
emi na men mi praviat malko ili mn problem za visakakva epilacia
za tova gledam da niama nikoi u nas po vreme na procedurata :wink:

LoV4Ety
07-13-2007, 18:27
h1 moqta maika sama mi predloji za6toto 6te xodim na mpore i tq me popita 6toto imam nyjda mn ima tam doly i az kazax 4e iskam i tq se suglasi mi nakarai maika si obediq 4e vsi4ki go pravqt ;] yspex

presifenka
07-14-2007, 07:36
dejstvaj...vse pak shtom se chuvstvash nekomfortno a vsichki pokraj teb ne sa kosmqsali (govorq za priqtelki) taka che...a i ti si dostatychno golqma..no vse pak pogovori s majka si moje bi ima prichina i trqbva da q doizqsnite :) bydi diplomatichna bez vikove i krqsyci :) uspeh ...

Сънливка
07-14-2007, 15:07
Ми аз отначалото като за първи си махнах космите там майка ми каза ''ми добре,ама внимавай"тогава бях на 13.Не ми е ясно как вие можете да ходите голи и да си видяла на баща си...Аз,баща ми и брат ми много се крием само майка ми не се крие като е гола.

lorena
07-14-2007, 15:43
hi...nqma znachenie na kolko godini si ....kogato ti precenish sama ,che imash nujda da se epilirash, go napavi...I edin suvet ot men :-D -ne znam kakvo tochno iskash da kajesh s tova"ne kriem golotata si ",no pone pred bashta ti izbqgvai da se pokazvash gola.... :wink:

live2beCooL
07-14-2007, 21:14
pffff dobre 4e neam takia roditeli........ na6te si4ko mi davat :d na 14 god. sum i maika mi kato mi nameri condoma v staqta kato 4iste6e ,ni6to ne mi kaza.....abe spored men tva momi4e se bazika....kakvo e boli maika ti kak si ti otdolu?!?vse pak ti si re6ava6........

ХрС
07-14-2007, 23:22
Аа един въпрос - Вие да не би да се проверявате всяка вечер преди лягане кой къде се е обръснал?
Ловиш епилатора ,бръснеш се и майкати и да иска няма да може да ти върне космите обратно :)

Britney_Spears
07-15-2007, 09:02
Хах,и моята не ми дава,но аз лично доста си крия голотата. :)
А така или иначе няма нищо лошо в това да се епилираш,където пожелаеш.Важното е на теб да ти харесва. O:)

mr0b1
07-15-2007, 09:05
Let's do it :lol: :lol:

07-15-2007, 16:08
ama bukvalno li se razhojdate GOLI!!!!???? :shock: :shock: :shock: :shock: :-k :-k T'VA EGASI NENORMALSHTINATA!!!! da gledash bashta si gol :smt011 =; :smt078

cashmere
07-16-2007, 08:27
Абе да ти кажа и аз не съм привърженичка на голотата вкъщи ... пък тва какво ще правиш с тялото си е твоя работа и при положение,че си на 16 би трябвало да можеш сама да взимаш решения ... :-k
absolutno saglasna sam

BrokenInnocence
07-16-2007, 09:45
Абе колко пъти да казва момичето, че не ходят голи в къщи!? Както и да е, до авторката- щом искаш, направи го. Дори и след това с майка ти да се поскарате, поне ще се чувстваш комфортно в собственото си тяло.

NovemberRain
07-16-2007, 11:16
мдааааа трябва да ги махнеш се пак си на 16 майка ти не може всичко да решава кога какво ще махаш и ще оставаш, а и после не мисля че ще ти направи кой знае кви проблеми, но наистина ще ти е мн комфортно ж тялото ти

lQl
07-16-2007, 21:05
здравейте!чета тази тема и виждам че сте адски готини и добронамерени и помагате на момичето за което ви се възхищавам =D> :) =D> и така спечелихте доверието ми за това ще попитам, защото ме е срам и пред майка ми да говоря за това :( :? :cry: значи аз се епилирам от 13 годишна сега съм на 16 и искам да ви попитам да се епилирам ли и на срамните устни ? моля ви за отговор [-o< :| на някой може да му се стори доста странен въпроса при положение, че съм на 16 години но виждам че сте готини и ще ми отговорите :P :) :oops:

smexyrka
07-16-2007, 21:10
az sum na 16 i ne sum pitala maika si kude i koga da se epiliram :-& vseki si re6ava sam..............

07-17-2007, 09:48
здравейте,дано няма такава тема?!проблема е следния.реших да се епилирам отдолу и тъкато в къщи не си крием голотата и няма как да остане скрито,попитах мама и тя ме отряза.като съм станела студентка,тогава да правякаквото преценя.мама си маха само бикини линията ,а татко си е космат на всякъде.как е при вас,родителите епилират ли се изцяло и има ли връзка това дали ви държат сметка за вашата епилация?моля за искрени и сериозни отговори.благодаря ako si na 16 godini mislq che ne trqbva da se dopitvash za vsichko do maika ti ti sigurno q pitash dali moje da oidesh do toaletatana no moje bi si ot tezi momichenca deto s mama vsichko spodelt Q vzemi se epilirai posle tq ne moje da ti kaje nishto pisna mi ot mamini deca

neverand
07-17-2007, 11:26
майка ти да не те проверява отдолу...

sladkata_presi
07-18-2007, 18:52
Събери пари и се епилирай без да казваш на някого. :-k

MimityYy
07-18-2007, 18:56
chestno da ti kaja tva ne e normalno cqltoo ti semeistvo da znae kak izglejda6 otdolu .puk po temata koi gi pita tqh -tva si e tvoeto tqlo bahti ti si na 16 ...nqmat pravo bez tvoe jelanie da te gledat otdolu ...tva e adskata idiot6tina :shock:

_InSaNe_
01-31-2008, 09:44
:shock: :shock: :shock: боже.... абее за кфо па тряя майка ти да ти казва дали можеш или не можеш да се епилираш там?!?! се пак ти си решаваш.... а и "прическата долу" се пак и хигиена тряя имаме нали?? нз ама в мойто семеиство не знам майка ми и баща ми дали са космати или не а и не искам да знам :-D :razz: :razz: а и нито един не се бърка и не го инт. къде се епилирам аз и тем подобни.... :-D :grin: :-P

natity91
01-31-2008, 10:10
mila prosto go napravi i gotovo...az sym taka vyv vsi4ko s mama...prosto kakto sym go re6ila a tq moje da mi myrmori i t.n no kato vidi 4e e bezsmisleno i spira :grin:

MoHuTo
01-31-2008, 10:22
Тялото си е твое, а и си на 16 години, не си на 10, така че не виждам какъв и е проблема на майка ти. Ако ще се епилираш, не е задължително да се показваш на майка ти! А и тя едва ли ще ти бръкне в гащите да те провери :D

skatemore
02-01-2008, 18:44
не си крием голотата и няма как да остане скрито,



мамка му няма как да остане скрито :razz: :razz: :razz: деа знам не гледам мама и тати голи

st1ka
02-01-2008, 21:43
Ами честно казано изобщо не съм я питала може ли не може ли...и тя съответно не ми се бърка!

TheNewReligion
02-07-2008, 20:27
О, Боже какви са тия глупави и срамни теми ... :-D :-D :-D

sh3_1s_7h3_0n3
02-07-2008, 20:46
Темата е стара.