PDA

View Full Version : nz kakfo da napravq



miraela avaklinska
06-05-2007, 11:50
taka neka da zapo4na ot tova 4e sum na 15 god .edna ot nai- dobrite mi prqtelki na skoro si hvana priqtel koito hresva6e ot mn vreme i dori tvurde6e 4e obi4a.toi su6to tvurde6e 4e ima 4ucstva kum neq .Vs be6e normalno do edni mment v koito toi zapo4na da se durji mn studeno s neq ii napulno prestana da iska da ima vruska s neq .edna ve4er mn se qdosah i re6ih da si pogpvprq s nego za6toto tq be6e sasipana i toi po4na da tvurdi 4e prez cqloto vreme dokato e hodel s neq e mislil samo za men i 4e iska da sme zaedno. az reagirAh dosta ostro i vednaga mu kazah 4e ni6to en moje da sE polu4I v niakaV slu4ei pri koeto se razbarahme 4e nikoi nqma da rzbaira za tova za da ne naranim prIqtelkata mi o6ate tolkova.no edinden tq razbra vs i mi se rasurdi 4e sum skrila vs ot neq.sled vareme si opraviame otno6eniqta i vs si potrugna kakto predi no tq sre6na endo mom4e i se vlubi v nego.Vs tq go poznava6e ot dosta vreme kakto i az.toi su6to ima 4uvstva kum neq i sled vareme ose6tah 4e i az pao4vam mn da sE privurzavam kum nego kazvah si 4e trqq da prestana i da se vLAdeq no tova ne sE polu4i sega s nego sme mn dobri prI qteli i mn si go obi4kam kakto i toi men noo ne po na4ina po koit az obi4am nego taka i ne sabiram smelost da mu priznaq nito puk na koito i da e za66toto neisakm za vtori put da q naranqvam.da produljavam li da prikrivam 4uvstvata si ili da sE opitam dA gi zali4a NAPULNO.?kakfo a6te me posuvetate vie? Blagodarq predvaritelno {{}} :smt006

Uptown_soldier
06-05-2007, 11:57
Използвай Българска Фонетична.

hip Hop Mace
06-05-2007, 11:57
Ами ако за теб някъф пиклю и евентуалната ви мимолетна връзка е по важна от най - добрата ти приятелка му признай........

HYPE
06-05-2007, 12:01
аз щи препоръчам да си намериш приятел в скоро време. Така както си я подкарала ще ходиш дълго време след гъза на приятелката си и ще пишеш тъпни у форума. Така че действай по въпроса ;)

mairaela
06-05-2007, 12:36
dam mn ste paravi nz za6to pisah tuk da vi zanimavam s glupostite si sorry :)

BWald0rf
06-05-2007, 12:42
Ами ако за теб някъф пиклю и евентуалната ви мимолетна връзка е по важна от най - добрата ти приятелка му признай........
Съгласна съм.Ако си истинска приятелка никога не би направила такова нещо най-добрата си приятелка.Това е ужасно дори и той да не я обича....Ти сама прецени кое е по важно за теб-връзката която в крайна сметка рано или късно ще приключи или приятелството което остава завинаги.