PDA

View Full Version : да ви питам



oziato
06-05-2007, 13:05
Имам чувства към едно момиче.Проблемът е че преди доста време тя ме отряза и ще е някак неловко да и кажа.Посъветваите ме.

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 13:08
Според мене пак трябва да пробваш!Поне ще си сигурен! O:)

Uptown_soldier
06-05-2007, 13:17
Според мене пак трябва да пробваш!Поне ще си сигурен! O:)

Съгласен съм, но този път бъди подготвен - прочети какво съм написал: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=97813

oziato
06-05-2007, 13:25
Така е ,но ако и кажа наи-вериятно ще се отдръпне.Шансът за това е висок а искам поне да сме приятели защото тя е много свестен човек.На98% сам сигърен че няма чувства кам мен и не знам дали да рискувам.

06-05-2007, 13:35
Ако е точна мацка и ако сте приятели няма да се отръпне,Аз преди няколко дни признах на най - добрата си приятелка че имам чувства към нея и въпреки е очаквах да се отдръпне и да си развалим по някакъф начин приятелството,тя се оказа много точна и отношението и към мен не се промени по никакъв начин.Така че те съветвам да говориш отново с нея ;)

oziato
06-05-2007, 13:54
момичето е точно ,но първият път бях малук и глупав и почти не си говорихме.наскоро реших че е редно да се сприятеля с нея защото е готин човек ,но ненадеино чувствата се върнаха.още се опознаваме .тя се съгласи да станем приятели,но беше едва преди няколко дена.объркан съм защото постоянно мисля за нея а и да си призная че не просто ми харесва.не искам да помисли че исках да се сприятелим защото я харесвам,но как да обясня,че чувствата доидоха после.мисля да изчакам но пък няма и врема защото уч.год.почти свърши,а живеем в разл.краища на сф.

_[LiFe-StiLe]_F
06-05-2007, 13:57
има две крайности - или не те харесва или ще го осъзнае с времето ;)
при мен се получи второто, така че не се отказвай, но и не бъди нахален ;) успех

lovers
06-05-2007, 21:42
Пробвай пак.Защо не!Но ако се дърпа не и досаждай! [-X

nasty_f
06-05-2007, 22:13
По принцип човек не трябва да се отказва така лесно,но в този случай мисля,че ще е редно.Щом си почти на 100% сигурен,че няма да отвърне не пробвай!И по-добре не оставяй приятел с нея,защото така ще страдаш повече,а точно като не поддържаш връза с нея ще я забравиш по-лесно.Започнай се с нови хора и най-вече с момичета Помисли колко хубави моменти изпускаш,като й ходиш по гъза и не виждаш нищо друго,най-хубавите ти години ще си отминат.Излизай по купони,кафета...ще проумееш рано,или късно,че е било глупаво да си губиш времето с момиче,което не ти обръща внимане Аз преживях,че с гаджето ми,което толкова силно харесвам,ще се виждаме много кратко,а ти едва дали няма да преживееш това.Понякога се налага да отстъпваме!
А така!

Vikitooo
06-05-2007, 22:19
По принцип човек не трябва да се отказва така лесно,но в този случай мисля,че ще е редно.Щом си почти на 100% сигурен,че няма да отвърне не пробвай!И по-добре не оставяй приятел с нея,защото така ще страдаш повече,а точно като не поддържаш връза с нея ще я забравиш по-лесно.Започнай се с нови хора и най-вече с момичета Помисли колко хубави моменти изпускаш,като й ходиш по гъза и не виждаш нищо друго,най-хубавите ти години ще си отминат.Излизай по купони,кафета...ще проумееш рано,или късно,че е било глупаво да си губиш времето с момиче,което не ти обръща внимане Аз преживях,че с гаджето ми,което толкова силно харесвам,ще се виждаме много кратко,а ти едва дали няма да преживееш това.Понякога се налага да отстъпваме!
А така!

Nasty_F vinagi davash tochni saveti... =D>