PDA

View Full Version : smet se zashtoto sum devstvena



devstvenata^
06-05-2007, 13:08
nz kakvo da pravq nz kakvo da kaja vsichki ot klas i ot cqloto uchilishte mi se podigravat zashtoto az vse oshte sum devstvena e dobre de kakva da sum kato sum na 15 godini ne moga da legna s koe da e momche nali trqbva da go obicham nali trqbva da mu vqrvam a povecheto momicheta spqt s koito im padne mislqt me za zadrustena a az ne sum takava prosto imam poveche akul ot tehniq spored vas normalno li e edno 15 godishno momcieh da e vse oshte devstveno mnogo vi molq pomognete mi ...?!

die_die_my_darling_
06-05-2007, 13:10
да не ти пука :) когато искаш тогава....

ani_miss
06-05-2007, 13:11
Ти защо им се връзваш? Не трябва да се срамуваш от това. Всеки човек има право на собствен избор и ти си го направила. Никой няма право да те съди за решението ти.

06-05-2007, 13:16
Не им слушай глупостите. Не прави неща,за които ще съжаляваш само за да спрат да говорят глупости. На 15 не си чак толкова голяма за да правиш секс. Трябва да се почувстваш готова за това.Сама ще усетиш-когато намериш подходящия човек. Не се ръководи от коментари,които са неоснователни. Сама решаваш! И умната :)

06-05-2007, 13:18
Оф естествено че е нормално като си на 15 да си девствена.....май малко преувеличаваш неможе да ти се подиграва за това...даже пък и цялото даскало

06-05-2007, 14:00
dai da te otvorime be

06-05-2007, 14:00
Аз пък бих ти се смяла ако не беше девствена. Не се притеснявай. Поздравления за това, че си такава и не влияй от жалки и евтини провокации :)

policiqta
06-05-2007, 14:07
Da te ti puka za tezi malki kurvi kadeto sa stanali po4ti vsi4ki momi4eta.Normalno e sled 17 ili kogato si gotova.Tqh gi e qd spored men.Ne im se vruzvai,bydi razumna!!!

pkgtool
06-05-2007, 14:40
devstvenata^ вече има едни такива мнения в темата "коя е наи подходящата възраст за това". Единственото което мога да ти кажа е да не се влияеш от мнението на другите а да правиш това което трябва. И преди и сега ще го кажа, че момиченцата сега правят секс за престиж. Все още не знаят какво точно им се прави но като видят салама и си мислят, че им се прави секс. Когато мислиш че можеш да поемеш тази отговорност (защото това е такова) и си сигурна, че и приятелят ти може да го направи можеш да го направиш без да мислиш за останалото. Ето ви едно клипче да разберете за какво става дума. http://www.vbox7.com/play:8ec3a225 изгледайте го цялото и се замислете дали заради един кеф си струва да си провалите живота.

Schnitzer
06-05-2007, 14:47
devstvenata^ вече има едни такива мнения в темата "коя е наи подходящата възраст за това". Единственото което мога да ти кажа е да не се влияеш от мнението на другите а да правиш това което трябва. И преди и сега ще го кажа, че момиченцата сега правят секс за престиж. Все още не знаят какво точно им се прави но като видят салама и си мислят, че им се прави секс. Когато мислиш че можеш да поемеш тази отговорност (защото това е такова) и си сигурна, че и приятелят ти може да го направи можеш да го направиш без да мислиш за останалото. Ето ви едно клипче да разберете за какво става дума. http://www.vbox7.com/play:8ec3a225 изгледайте го цялото и се замислете дали заради един кеф си струва да си провалите живота.Това клипче наистина е доста поучително но на дървени глави едва ли ще вкара нещо. :) По темата-хич да не ти пука и ги остави да си мислят че като са се ебали с по 50 човека са нещо повече от теб а само се залъгват.Бъди нещо различно. :)

Sam90
06-05-2007, 14:50
ахаха заеби бе - кво ти пука :)

Sisilota
06-05-2007, 15:09
Нормално е :)
Както някой по горе е казал- по скоро не е нормално на 15 вече да не си девствена. Радвай се на живота си, такъв какъвто е- за всяко нещо си има време и място, недей насилва нещата заради мнението на другите- за себе си мислиш Ти ;)

ражур
06-05-2007, 16:07
Това си е твоя работа и те нямат никакво право да те си бъркат.А те от къде знаят,че си да не би да са проверявали :-D

06-05-2007, 16:36
а кучката иска да я опънеш............

devstvenata^
06-05-2007, 16:39
emi da ne kazvam golqma duma ama v klas sme 20 momicheta pone 15 veche sa spali pone s 3 momcheta samo az i oshte 4 momicheta sme devstveni i te postoqnno ni bazikat za bala za sex-a a tva e super tupo ;Pp~`

Schnitzer
06-05-2007, 16:48
emi da ne kazvam golqma duma ama v klas sme 20 momicheta pone 15 veche sa spali pone s 3 momcheta samo az i oshte 4 momicheta sme devstveni i te postoqnno ni bazikat za bala za sex-a a tva e super tupo ;Pp~`Вие пък измислете нещо и им затворете миризливите усти. :evil:

06-05-2007, 16:50
emi da ne kazvam golqma duma ama v klas sme 20 momicheta pone 15 veche sa spali pone s 3 momcheta samo az i oshte 4 momicheta sme devstveni i te postoqnno ni bazikat za bala za sex-a a tva e super tupo ;Pp~`
mi kato znaesh che e tupo kvo im se vruzvash :smt017 zaebi gi kvo na 15 kurvi ako pitash men gi e qko qd che ste si normalni deca i oshte se radvate na tova a seks shte pravish kogato ti samata se chuvstvash gotova ne kogato nqkoi ti kaje :-D

06-05-2007, 17:00
Еми ти сама си го казала - нали трябва да е човек, с когото се обичате, на когото имаш доверие, когато си готова за това...
Този момент ще си дойде. Просто усещаш, че наистина желаеш човека до себе си и решаваш, че това ще е Той.
Някой го беше казал много правилно - днес секс се прави за престиж. Както и много хора пушат за престиж. Тъй като една голяма част от младите са решили, че трябва рано-рано да започнат да водят полов живот, една друга още по-голяма маса от глупачета решава, че трябва да е като първите. И оттам идва цялата работа.
Едно клише, обаче съвсем вярно - секса е огромна отговорност. Отговорност към твоето здраве (физическо и психическо), към това на партньора ти, отговорност към един евентуален нов живот. Има толкова много неща, с които се сблъскваш едва, когато спиш с някого. Може да си много добре подготвен, може да си образован и т.н., но това може да няма значение в определена ситуация.
Мила, ти си на 15 и си едно здравомислещо момиче (и все повече се убеждавам, че такива малко останахте). Трябва да държиш на себе си, на своя морал и принципи. Не позволявай масата да те разколебае чрез действията си.
Пак ще изразя съгласие с някой от предишните отговори - те като ви задяват, вие пък измислете нещо, с което в миша дупка да ги вкарате. Щом сте в един клас, познавате им слабостите. Използвайте ги без свян - те си го заслужават.

devstvenata^
06-05-2007, 17:38
mi nie to edna godina sme v edin klas i vsichki sa mnogo licemerni za sega ;)

06-05-2007, 17:40
ООО изобщо не ги слушай!!! Това си е твой личен избор , пък и даже е добре, че още си си девствена, а не си го направила с някои просто защото така е модерно и всички го правят . Да ти кажа аз съм почти на 17 и направо се гордея с това, че съм девствена ,а не съм като някои които вече си вадят 3-то тефтерче с имената на момчетата, които са я минали. Така че да не ти пука, прави и не прави каквото си искаш, ТОВА Е ТВОЯ ЖИВОТ !!!

06-05-2007, 17:46
devstvenata^ ti si mn gotino momi4e spored men,ne im obra6tani vnimanie i dano ima pove4e momi4eta kato teb :) naistina se molq da ima

sinful`girl
06-05-2007, 17:56
а кучката иска да я опънеш............

Хахаха "Ти гониш" :-D

Миличка на 15 год и да си още девствена е съвсем нормално.Кво те интересуват другите,данък обществено мнение не трябва да плащаш...животът си е твой и никой няма право да ти казва какво и кога да го направиш.Тва,че ти се подиграват и те мислят за задръстена показва колко интелигентни са въпросните хора.Мога да ти кажа,че половината от момичетата,който се хвалят,че са правили секс ЛЪЖАТ и то щото избиват някакви комплекси,че не са като другите.Просто не се връзвай и не бързай да ставаш "отворена" като другите!!! ;) :)

krem4et0
06-05-2007, 18:01
Аз загубих своята девственост доста след като завърших гимназия-2-рия семестър на 2-ри курс във ВУЗ-а и изобщо никога не съм се срамувала и комплексирала от това. Голяма работа-да мислят каквото щат. хич не ми и пука. Аз гледам себе си!

CuRly_Doll
06-05-2007, 18:43
az pak ne mislq,4e kato si devstvena trqq da ti se smeqt.ti ima6 pravo na izbor i 6tom ne si gotova nikoi ne te kara da go prai6....!!!a kolkoto do tva 4e ti sa smeqt.....6to te na teb kato moje i ti na tqh- te ne znaqt 6to praqt sex prosto e moderno i go praqt za ednoto hvalene......... :?

malka_sladuranka
06-05-2007, 18:48
Уф. Заради такива глупави, които се подиграват всички по-малки почват да правят безразборен секс. И от части не ги виня, никой не иска връстниците му да му се подиграват, но все пак не трябва да се забравя, че всеки сам отговаря за постъпките си.

Както ти казаха другите, не ги слушай и го направи когато ти се чувстваш готова.

bebito0o
06-05-2007, 18:58
tfa s danuk ob6testvenoto mnenie me izkefi :D:D :smt005 :smt005 :smt005 awe kogato togava ,az sum pravila sex ma tfa ne ozna4ava 4e trq da se podigravam na teq koito ne sa !!!zapu6va6 im ustite i taka...moje da im zapu6i6 utite s nekoi kur daje da se izkefat :smt005 :smt005

06-05-2007, 19:21
i kvo ti puka be ti pak oniq na 20 6e saa s razporeni putki naprotiv evalata 4e ni kato tqh dolno kurve =D>

devstvenata^
06-06-2007, 10:43
mersi mersi mersi

young_rich_famous
06-06-2007, 12:17
Bravo, devstvenata ... malko sa momi4etata kato tebe, kudeto si prezinavat 4e na 15 godini ne sa go pravili, a samo se hvalqt s koi sa si legnali i s koi ne ... bravo na teb i vaob6te ne im obru6tai vnimanie ... budi sebe si ! BRavo =D>

Leksi23
06-06-2007, 12:52
off ostavi gi da si dr1nkat kwoto iskat, izob6to da ne ti puka, bravo 4e si ud1rjala fronta tolkova d1lgo , napravi go kogato s gotova i s 4ovek koito obi4a6 i na kogoto vqrva6 :wink:

06-06-2007, 14:42
naistina BRAVO na tebe za6toto mn malko momi4eta bixa si priznali 4e sa devstveni
i az su6to imam smelostta da kaja 4e sum DEVSTVENA i se GORDEQ s tova :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

sexito0
06-06-2007, 15:01
emi da ne kazvam golqma duma ama v klas sme 20 momicheta pone 15 veche sa spali pone s 3 momcheta samo az i oshte 4 momicheta sme devstveni i te postoqnno ni bazikat za bala za sex-a a tva e super tupo ;Pp~`

К'во ти пука бе ! На 15 не била девствена айде голям праз! Когато си готова чак тогава действай! И да наистина имаш повече акъл от тея курвички малки!

sun_flower
06-06-2007, 15:59
Еvala i ot men.Neka si se e**t we,tqhna si rabota.Ot na6iq klas,kato zapo4nat da si razkazvat koi kakvo i tn i az im vikam-vsi4ki znaem,4e obi4ate da se 4epite,ma ne si razpravqite prostotiite navsqkude.Tova si e tehen izbor,tqhno re6enie,ti ne moga da razbera 6tom im trae6 oba4e.Kato ti kajat ne6ti-dava6 kontra vednaga i tova e polojenieto.Az li4no do min godina su6to bqh devstvena.spah s mom4e 6 meseca,sled kato navur6ih 17,taka4e da ne ti puka:P

devstvenata^
06-06-2007, 17:32
te tva go imat sqkash kato zanimanie da pravqt sex a ne kato otgovornost!!!!!

06-06-2007, 19:54
xax da ne ti puka i az sym detstvena i se 4uvstvam mn po specialna ot dr momi4eta koito ne sa az se radvam 4e sum se opazila ot typi kreteni (kato pove4eto)kogato nameri6 mom4eto na koeto moje vqrva6 togava moje6 da mu se otdade6(az mislq 4e go namerih i mu vqrvam ama 6te iztrae o6te malko)

Шемет
06-06-2007, 20:46
Който последен се смее, се смее най-добре...

Tin
06-06-2007, 21:03
защо просто не ги излъжеш и всички да сте доволни ? :)

06-06-2007, 21:10
а и между другото откъде знаеш че те не те лъжат ?! защото м/у другото ми се струва доста курвенско 15 момичета от един и същ 8-и клас да се чукат насам натам ама ... :)

06-06-2007, 21:17
Като гледам в тоя форум как се говори, май вече никой не търси принц на бял кон... а пък ако случайно дойде ще има "изтървахме коня с принца...."

malka_sladuranka
06-06-2007, 21:38
Като гледам в тоя форум как се говори, май вече никой не търси принц на бял кон... а пък ако случайно дойде ще има "изтървахме коня с принца...."Ако дойде принца... Много девойки биха избягали с коня му... :-s

Darkl1ng
06-06-2007, 22:24
странно от кога девствеността стана критерии за нещо?

punkrock
06-06-2007, 22:36
Ти им се смей, че са курви :-D

Dj_Double_D
06-07-2007, 05:03
devstvenata^ вече има едни такива мнения в темата "коя е наи подходящата възраст за това". Единственото което мога да ти кажа е да не се влияеш от мнението на другите а да правиш това което трябва. И преди и сега ще го кажа, че момиченцата сега правят секс за престиж. Все още не знаят какво точно им се прави но като видят салама и си мислят, че им се прави секс. Когато мислиш че можеш да поемеш тази отговорност (защото това е такова) и си сигурна, че и приятелят ти може да го направи можеш да го направиш без да мислиш за останалото. Ето ви едно клипче да разберете за какво става дума. http://www.vbox7.com/play:8ec3a225 изгледайте го цялото и се замислете дали заради един кеф си струва да си провалите живота.


много вярно казано!!! =D> а и клипчето е направено мн добре и показва кво се случва след престижа!!!и да може да им се смееш че са курви!!! :smt019

koalka
06-07-2007, 05:40
Не трябва да те интересува.Тия пък от вашето училище са...нямам думи.100% ти се подиграват и тези, които още не са го правили.

A_Loving_Girl
06-07-2007, 10:01
nz kakvo da pravq nz kakvo da kaja vsichki ot klas i ot cqloto uchilishte mi se podigravat zashtoto az vse oshte sum devstvena e dobre de kakva da sum kato sum na 15 godini ne moga da legna s koe da e momche nali trqbva da go obicham nali trqbva da mu vqrvam a povecheto momicheta spqt s koito im padne mislqt me za zadrustena a az ne sum takava prosto imam poveche akul ot tehniq spored vas normalno li e edno 15 godishno momcieh da e vse oshte devstveno mnogo vi molq pomognete mi ...?!

Съвсем нормално е,не им обръщай внимание...!

06-07-2007, 10:19
Да си девствена не е порок а добродетел, порок е да си ку*ва. Не слушай другите и не прави глупости хората вече до такава степен са се развратили че на доброто се подиграват а на пороците се възхищават остави ги ако им се поддадеш на подигравките си изгубена, след време ще срешнеш някой хубавец ще се влюбиш и ще бъдеш щастлива само трябва да потърпиш.

devstvenata^
06-07-2007, 11:21
sigurna sum che ne lujat dori sa se snimali kak go pravqt tva e ujasno spored mene prostashko i glupavo ama go pravqt i im e golqm kef!!!

naia
06-07-2007, 11:28
macka da ne ti puka katto ti se zaiajdat se zaiajdai i tio kaji im 4e sa kurvi huhu bravo na teb 4e ne si kato dr evala

rowzz
06-07-2007, 12:03
nz kakvo da pravq nz kakvo da kaja vsichki ot klas i ot cqloto uchilishte mi se podigravat zashtoto az vse oshte sum devstvena e dobre de kakva da sum kato sum na 15 godini ne moga da legna s koe da e momche nali trqbva da go obicham nali trqbva da mu vqrvam a povecheto momicheta spqt s koito im padne mislqt me za zadrustena a az ne sum takava prosto imam poveche akul ot tehniq spored vas normalno li e edno 15 godishno momcieh da e vse oshte devstveno mnogo vi molq pomognete mi ...?!
ти в коеучилище учиш че всичките 15 годишни момиченца са НЕдевствени..

devstvenata^
06-08-2007, 10:13
na daskaloto nishto mu nqma klasa e tup ...

sinful`girl
06-08-2007, 12:45
na daskaloto nishto mu nqma klasa e tup ...


Или по-специално моми1етата в тоя клас. Не може да сте на по 15 години и всички да са се ебали.Лъжат !!!! Не им вярвай и не се предавай,само защото ти се подиграват. Знаеш,че винаги последният се смее най-добре ;) :)

find_m3
06-08-2007, 12:48
Абе ти добре ли си на 15 още си дете аз съм на 16, девствена съм и се гордея с това просто трябва да срещнеш подходящия =D>

06-09-2007, 21:26
da si na 15 i da si devstvena si e ne6to normalno i trqbva da si ostane takova, naistina nqma ot kakvo da se pritesnqva6. Az za pruv put spah s mom4e na 17, mn go obi4am, zaedno sme si, toi su6to me obi4a, kakvo pove4e da iskam, sexa e strahoten, ama sum go napravila kogato sum go poiskala. Suvetut mi e da go napravi6 samo 6toto ti go iska6, ne 6toto nqkakvi malki puiki se mislqt za zreli jeni

Гост_нерегистриран
06-09-2007, 22:34
Виж ся devstvenata^ аз ти казвам (а и като гледам вси4ки преди мене) въобще не им са връзвай на тия курвета - живота си е твой .Ти си решаваш кога ще си готова за тази отговорна стъпка.Много добре си го казала това,4е искаш първо да си сигурна 4е с партньора ти споделяте еднакви 4увства един към друг и може да си имате доверие.Аз мисля 4е 15 е ранна възраст за активно водене на полов живот (е , всеки сам си решава,това е ли4но мое мнение ).Тъй 4е тегли им по една майна и от мене на твойте съу4ени4ки и си живей живота - сега ти е времето, пък за секс ще имаш предостатъ4но годинки да си го практикуваш.А относно до курветата: Както са тръгнали от 8ми клас да си отмятат бройките на тефтер4етата най-много да стигнат до пълен работен ден на магистралата ,ако ме разбираш... :D

П.С. Де да имаше пове4е моми4ета като тебе... =D>

Гост_нерегистриран
06-09-2007, 22:35
Виж ся devstvenata^ аз ти казвам (а и като гледам вси4ки преди мене) въобще не им са връзвай на тия курвета - живота си е твой .Ти си решаваш кога ще си готова за тази отговорна стъпка.Много добре си го казала това,4е искаш първо да си сигурна 4е с партньора ти споделяте еднакви 4увства един към друг и може да си имате доверие.Аз мисля 4е 15 е ранна възраст за активно водене на полов живот (е , всеки сам си решава,това е ли4но мое мнение ).Тъй 4е тегли им по една майна и от мене на твойте съу4ени4ки и си живей живота - сега ти е времето, пък за секс ще имаш предостатъ4но годинки да си го практикуваш.А относно до курветата: Както са тръгнали от 8ми клас да си отмятат бройките на тефтер4етата най-много да стигнат до пълен работен ден на магистралата ,ако ме разбираш... :D

П.С. Де да имаше пове4е моми4ета като тебе... =D>

Гост_нерегистриран
06-09-2007, 22:35
Виж ся devstvenata^ аз ти казвам (а и като гледам вси4ки преди мене) въобще не им са връзвай на тия курвета - живота си е твой .Ти си решаваш кога ще си готова за тази отговорна стъпка.Много добре си го казала това,4е искаш първо да си сигурна 4е с партньора ти споделяте еднакви 4увства един към друг и може да си имате доверие.Аз мисля 4е 15 е ранна възраст за активно водене на полов живот (е , всеки сам си решава,това е ли4но мое мнение ).Тъй 4е тегли им по една майна и от мене на твойте съу4ени4ки и си живей живота - сега ти е времето, пък за секс ще имаш предостатъ4но годинки да си го практикуваш.А относно до курветата: Както са тръгнали от 8ми клас да си отмятат бройките на тефтер4етата най-много да стигнат до пълен работен ден на магистралата ,ако ме разбираш... :D

П.С. Де да имаше пове4е моми4ета като тебе... =D>

Госта_нерегистриран
06-09-2007, 22:56
Ебаси как съм сложил 3 поста наведнъж без да разбера - явно трябва да си лягам по-рано 4е ... #-o

Sh@d0w
06-10-2007, 05:03
f0r3v3r]
nz kakvo da pravq nz kakvo da kaja vsichki ot klas i ot cqloto uchilishte mi se podigravat zashtoto az vse oshte sum devstvena e dobre de kakva da sum kato sum na 15 godini ne moga da legna s koe da e momche nali trqbva da go obicham nali trqbva da mu vqrvam a povecheto momicheta spqt s koito im padne mislqt me za zadrustena a az ne sum takava prosto imam poveche akul ot tehniq spored vas normalno li e edno 15 godishno momcieh da e vse oshte devstveno mnogo vi molq pomognete mi ...?!
ти в коеучилище учиш че всичките 15 годишни момиченца са НЕдевствени..

и аз това щях да питам :-D
По темата:не гледай другите,ни им се връзвай и не се опитвай да им подражаваш :wink:

devstvenata^
06-10-2007, 13:21
mersiii mnogo