PDA

View Full Version : GADJETO MI ME PRENEBREGVA



KATRINSIQ_17
06-05-2007, 13:47
ZDRAVEITE NA VSI4KI KOITO VLIZAT V TOZI SAIT.MALKO MI E STRANNO 4E PI6A NA TAKAV SAIT ZA PROBLEMI TE SI,ZA6TOTO DO SEGA NE SAM GO PRAVILA,NO NALI ZNAETE VINAGI IMA PARVI PAT ZA VSI4KO.6TE VI POISKAM SAVET,ZA6TOTO NEZNAM KAKVO DA PRAVQ?!VSI4KO ZAPO4NA PREDI OKOLKO MESEC,SRE6NAHME SE SAVSEM SLO4AINO V EDIN PARK I MALKO PO KASNO SI OREDIHME SRE6TA V KOQTO SE OPOZNAHME I STRA6NO MNOGO VLUBIHME.I OT TOGAVA DO SEGA SME ZAEDNO I BQHME MNOGO 6TASTLIVI DO MOMENTA V KOITO NEGOVITE PRIQTELI ZAPO4NAHA DA MU GOVORQT 4E TRQBVA DA OTDELQ VREME I ZA TQH, DA PIQT,DA HODQT PO KRA4MI I TAKA NATATAK.VE4E PO RQDKO ZAPO4NA DA IDVA PRI MEN I DA SE IZVINQVA S NQKAKVI NALUDNI4EVI OBQSNENIQ.AZ ZNAM 4E TOI ME OBI4A NO QVNO IMA HORA KOITO MU VLIQQT I TO STRA6NO MNOGO?KAJE TE MI KAKVO DA PRAVQ ZA6TOTO SAM OT4AQNA????BLAGODARQ NA VSI4KI KOITO PI6AT!!!!!!!!!!![/b]

lovers
06-05-2007, 13:55
Кажи му какво ти е на душата!Поговорете си сериозно.Смятям че така е най-добре!

sasha_90
06-05-2007, 13:58
Щом приятелите му са по-важни едва ли държи толкова на теб колкото твърди.

MaRiQnKa
06-05-2007, 14:43
Според мен наистина трябва да отделя време и за приятелите си, но ти също трябва да се вписваш някъде нали така :) Така че не си пести думите към твоя човек - кажи му, че се чустваш като второстепенна персона в живота му, а не трябва да е така. Поговорете си сериозно и го накарай да разбере, че не ти е приятно да постъпва така. С желание винаги може да има време за приятели и приятелка. А защо не и да ги съчетава. Сприятели се с приятелите му примерно. Веселбата винаги е гарантирана в мъжката компания (е в почти всяка де)
Успех :roll:

koalka
06-05-2007, 15:28
Нормално е да излиза с приятели и да се забавлява, да е в мъжка компания, но не знам колко често го прави това.Ако заради това се виждате рядко-редно е да му го кажеш, защото все пак той е влюбен в теб, нали?Не може да не се сеща за теб, ако е така.
Кажи му от какво се притесняваш и мисля, че проблема ще се реши.