PDA

View Full Version : Izlugah....



06-05-2007, 14:16
4uvstavm se ujasno kofti. I az ne se razbiram koi znae kolko s moite roditeli,za6toto te postoqnno se opitvat da kontrolirat jivota mi,no gi razbiram pravqt go ot zagrijenost.Kato cqlo vijdam 4e sa gotovi na vsi4ko za men i ne iskam da im suzdavam izli6ni griji i izlugah maika mi za ne6to(to ne e koi znae ot kakvo zna4enie,no mn q ogor4ih) Sega tq razbra 4e sum q lugala i prosto mi obqsni kolko mn sum q ogor4ila,bez skandali i bbez izli6ni obidi,no na men mi stana mn kofti za6toto predadoh doverieto i.Re6ih da i spestq tova ne6to za da ne q natovarvam izli6no,no sega stana o6te po zle...
P.S.:Napisah tova prosto za da mi olekne,no ako nqkoi se e 4uvstval po su6tiq na4in neka spodeli i/ili da dade suvet kak do opravq ne6tata? :cry:

mid_get
06-05-2007, 14:27
И аз съм се чувствала така, дори не един, а много пъти :wink: Но спокойно, родителите биха дали всичко, само и само децата им да са щастливи, така че майка ти може и да ти е наговорила всичко това, но ще ти прости ;-) Нещо повече - дори не вярвам чак толкова да е била огорчена, но просто й е станало неприятно, че не си й споделила :smt016 И моята е същата - мисли си, че трябва повече да споделям с нея...И вероятно така трябва да е, но все пак и ние имаме право на личен живот (е, разбира се, всичко с мярка :-D ) Все пак, за да не се налага пак да пишеш тук по подобна тема, не "спестявай" много на майка ти - тя ти е най-близкия човек и ще те разбере, за каквото и да става въпрос :smt006 Успехчета, мила :mrgreen:

Sam90
06-05-2007, 15:13
Мдам, случвало ми се е и на мен. В далечтното минало, когато още поддържах някви отношения с наще и ми пукаше за мнението ми. Веднъж в 6ти клас казах на майка ми, че сме били до магазина да зимаме маратонки на най-добрия ми фр, но всъщност бяхме по скитня цял ден...глупаво и малко нещо, но майка ми много се разтрои тогава. Аз я излъгах, защото не ме пускаше мн да излизам и ми бе6е тъпо... Както и да е - след 1 седмица бе6е забравила... :)