PDA

View Full Version : Moderated: Кажете упражнения за дупе и крака



06-05-2007, 14:19
Първо здравейте. :D Въпросът ми е какви са упражненията за дупе и крака.Тялото ми от задника на горе е слабо и стегнато ,то задника и кракато ми не са и имам да свалям килца и сантиметри от там ,но какви упражнения са най-ефективни.Всяка събота и неделя тичам сутрин в парка , ни ям боклуци (мазни,сладки и подобни неща),но няма кой знае какъв ефект.Благодаря предварително :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Калката
06-05-2007, 14:20
Първо здравейте. :D Въпросът ми е какви са упражненията за дупе и крака.Тялото ми от задника на горе е слабо и стегнато ,но задника и краката ми не са ,и имам да свалям килца и сантиметри от там :? ,но какви упражнения са най-ефективни.Всяка събота и неделя тичам сутрин в парка , ни ям боклуци (мазни,сладки и подобни неща),но няма кой знае какъв ефект. :? :cry: Благодаря предварително :wink:

pyx4eto
06-05-2007, 14:32
Амии...сега,което и женско списание да си купиш има много такива упражнения.Например :JOY аз там четох но го хвърлих нанякъде...в интернет има много ама много такива саитове за упражнения,диети и отслабване. :wink:

Poulet
06-06-2007, 16:56
Аз всеки ден правя следното:
5 мин. стоя на пръсти с крака свити в коленете.Гърбът е изправен и облегнат на стената.В началото е малко трудно,но си заслужава-супер се стягат и краката,и дупето! :smt007 Но това не значи отслабване,а стягане,така че за излишните ти см... :-k

06-06-2007, 18:06
Аз всеки ден правя следното:
5 мин. стоя на пръсти с крака свити в коленете.Гърбът е изправен и облегнат на стената.В началото е малко трудно,но си заслужава-супер се стягат и краката,и дупето! :smt007 Но това не значи отслабване,а стягане,така че за излишните ти см... :-k

Tfa e super trudno (pone za mene) az izdyrjah sigyrno samo 20 sec :smt005 :smt005 :smt005 uJasSs.. ;] A po temata.. klqkaniq.. krygove.. tichane.. kolelo.. skachane na vyje po 10-15 min (az pravq vyjeto po 15-20 i mislq che ima efekt) ima i drugi uprajneniq, no trqbva da ti gi obesnqvam a i v momenta ne se seshtam :| Az sm tochna protivopolojnost na teb.. v krakata i dupeto sm si dybre.. no imam korem i palaski i ne moga da se preborq s tqh :smt010 :smt011

punkrock
06-06-2007, 22:41
Виж тука има много: http://www.tialoto.bg/article.php?id=4725 :mrgreen: