PDA

View Full Version : ....



nadincety
06-05-2007, 14:41
.......

Modertaed by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Exothermic
06-05-2007, 14:42
а какво по-точно е това петно ,и как се е появило
:roll:

pyx4eto
06-05-2007, 14:51
Да-отиваш на зъболекар.Има специална порцедура за избелване на зъбите.Седиш там 2 часа,но като ти ги избелят цял живот ти остават бели,дори и да не ги миеш(препоръчвам ти все пак да ги миеш де)

лени
06-05-2007, 15:21
Да-отиваш на зъболекар.Има специална порцедура за избелване на зъбите.Седиш там 2 часа,но като ти ги избелят цял живот ти остават бели,дори и да не ги миеш(препоръчвам ти все пак да ги миеш де)
А боли ли ??? :?

cherinka
06-05-2007, 16:02
ако е за това петно, за което и аз си мисля, просто почни да го търкаш/драскаш с нокът.
Аз така по едно време забелязах някакво жълто петънце върху зъбчето ми и го пипнах с пръст, после се опитх да видя дали не мога да го изтръгна с нокът, от първия път не стана, ама кво се разлигавих и почнах да сдържа, и то започна малко по малко да се маха :-D

Seducti0n
06-05-2007, 16:13
ако е за това петно, за което и аз си мисля, просто почни да го търкаш/драскаш с нокът.
Аз така по едно време забелязах някакво жълто петънце върху зъбчето ми и го пипнах с пръст, после се опитх да видя дали не мога да го изтръгна с нокът, от първия път не стана, ама кво се разлигавих и почнах да сдържа, и то започна малко по малко да се маха :-D-Така може да си премахне и час то емайла,освен въпросното петънце :?

mysi
06-05-2007, 16:18
Това с избелването Не е ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ.Тая процедур струва около 100 лв на всички зъби(според това колко бели ги искаш) Една процедура се разделя на 4 часа,тоест 4 пъти в седмицата ходиш ,за да направят първо лява долна част,после дясна дола..и така.... И ако ства дума за това цял живот да са ти бели..МОЛЯ мийте си зъбите :smt110

06-05-2007, 16:24
moje prosto d ati izliza karies otpred i da e potamnqlo.idi na zabolekar.ako ne e ot tva toi 6te ti kaje ot kakvo e i kak 6et se premahne.

vivian
06-05-2007, 16:25
tova gore bqh az!

06-05-2007, 16:31
Еми отиди на зъболекър и попитай. Ние не можем да гадаем какво е ! Иначе сам да си го премахнеш няма такъв начин.

dinosaur
06-05-2007, 20:32
Еми отиди на зъболекър и попитай. Ние не можем да гадаем какво е ! Иначе сам да си го премахнеш няма такъв начин.

:smt023

pyx4eto
06-10-2007, 14:04
Съжалявам,че отговарям сега,но нета ми е толкова прецакан,че доста дълго време няма.
По темата:Мисля,че не боли това при зъболекаря,но попитаи.

Winterfresh
06-14-2007, 14:30
Да-отиваш на зъболекар.Има специална порцедура за избелване на зъбите.Седиш там 2 часа,но като ти ги избелят цял живот ти остават бели,дори и да не ги миеш(препоръчвам ти все пак да ги миеш де)

НЕ ПРАВИ ТАЗИ ГЛУПОСТ!!!
В никакав случай! Тези процедури наистина избелват но също така премахват горния слои от емаила! Това го знам от един приятел които е зъболекар и аз исках да си избеля зъбите но той ме разубеди!
За петното: Пробваи 1-во с тези течностите - Aquafresh, Blend-a-met и др ако не се оправи вземи си от Sensodine, ако и това не помогне посаветваи се с някои близак козметик, който да не те кара да ходиш за избелване, щот ако те накара не е никакав козметик! В краен случей вече разтвори малко сода с вода и с една клечка за уши или с памук се пробвай да го почистиш. Ако и това вече не подеиства ходи при чичо зъболекар да ти взима паричките :)