PDA

View Full Version : Много ме боли



nejnoto mace
06-05-2007, 15:03
Значи на някой историята ми може да му е блуткава, но мен ме боли.Така преди 4 години се влюбих в моя съсед не се познавахме мн добре.Чак сега се осмелих и намерих скайпа му.Писахме си и той като разбра коя съм спря да пише.Когато аз му пиша все се оправдава и излиза.И адски много ме боли, защото 4 години много го обичам.Истината е, че и той не беше безразличен, но сега незная защо така стана.Много искам да бъдем поне приятели моля ви можете ли да ми помогнете.Има ли начин да го накарам да си пишем.Той незнае за моите чувства към него да му кажа ли???

П.С. Благодаря предварително!

fantasigirl
06-05-2007, 15:09
Qvno otno6eniqta mejdu vas ne sa 4isto priqtelski sled kato ne ti pi6e,ima ne6to.Trqbva da pogovori6 s nego i da go pita6 nai malkoto za6to ne ti pi6e.Dano otno6eniqta vi se opravqt,no ne izklu4vai vuzmojnosta toi da e razbral ot nqkude 4e go haresva6 i zatova da te otbqgva.Suberi smelost i govori s nego.Uspeh!!! :)

nejnoto mace
06-05-2007, 15:13
Когато го попитах защо не ми пише той каза, че просто бил зает.Да има вероятност да е разбрал,но ако знае и не ми пише това значи ли, че нямам никакви шансове?

koalka
06-05-2007, 15:34
4 години са си наистина много време и мисля, че трябва да го забравиш най-после това момче/мъж.
Явно не иска да си пише с теб, отбягва те.Просто го остави и си гледай живота.

HYPE
06-05-2007, 17:02
продължавай все така, след време ще си стара мома влюбена в съседа си, който не знае за това :-D

mim4eto_vr
06-05-2007, 19:12
qvno toi se dose6ta za tova koeto 4ustva6 kam nego i za tova maje bi ne ti pi6e a moje i ne6to drugo da ima.no ti napravi opit da poguvorite i ako neznae za 4ustvata ti ne barzai da mu kaje6 predi tova pomisli dobre,6tot bratov4etka mi taka si haresva6e edno mom4e prizna mu i toi i se podigra.taka 4e ne barzai parvo pomisli i se nadqvam vsi4ko da se opravi. :D :D :D

lovers
06-05-2007, 20:48
НЕ! [-X В никакъв случай не му показвай чувствата си.Надуй се малко покажи му че не ти пука за него колкто и да ти е трудно! [-( Не му пиши вече.Тези неща действат попринцип...Ако няма ефект просто го забрави! =; 4 години са много време прекалено много! :roll:

Vikitooo
06-05-2007, 21:15
Do kolkoto razbiram Ti nishto osobeno ne si napravila za da go privlechesh kam teb ili da ti obarne vnimanie..Samo ediniq skype li? [-X Opitvala li si da go zagovorish, vse pak ste sasedi...Chetiri godinki, nikak ne e malko da taish chustvata v sebe si..sama si prichinqvash bolkata. Sega razbiram toi da te e odrqlzal neshto ta togava ste govorim za Nespodelena lubov...ama to nishto.. :wink: Pone poznavate li se lichno?!
Pak sluchaino da ne e nauchil ot nqkoi obsht priqtel ili priqtelka za tvoite chustva? :-k I za tova tolkova rqzko da se e odrapnal?1 Pak da ne si mu nameknala ti samata..pak da ne si go obidila neshto? ohh mnogo vaprosi ima i edin otgovor- Vze mi go zabravi veche...kolko li vazmojnosti si propusnala zaradi ednite mu nadejdi...Toi choveka priqteli NE iska da stavate, ti na kva lubov se nadqvash ne mi e mnogo qsno?! :-k

nasty_f
06-05-2007, 21:51
Нормално е чувствата му от преди да са отминали...Може да прави така,защото найстина има работа...По-добре му признай,ако не стане нищо-животът продължава! :wink:

_[LiFe-StiLe]_F
06-06-2007, 06:57
според мен той ако не знае със сигурност за чувствата ти, поне предполага за съществуването им. все пак никой няма да тръгне да търси комшията си по скайп и т.н. безпричинно. а факта, че той "бяга" и се "крие" достатъчно красноречиво трябва да ти говори за неговите предположения.
незнам какво да направиш. може би е по-добре да го оставиш намира в скайп

nejnoto mace
06-06-2007, 10:58
Ами вчера му признах.Той се учуди и казам че съм много смела и това е много хубаво.Има си приятелка сега и е зает.Но мисля, че ми остави малка вратичка.Поговорихме си и каза, че днес пак ще пишем.Не зная колко ще го спази, но поне ме мисли за смела и беше много мил с мен.

П.С. Благодаря за съветите!!!

BAYO
06-06-2007, 11:03
Сори, че го казвам, ама не се надявай на чудеса :roll: