PDA

View Full Version : vqrno li e 4e?



******
06-05-2007, 15:18
zdraveite izvinqvam se predvaritelno ako ima podobna tema.... ta po temata -slu6ala sam 4e sled pyrviq polov akt nqkolko dni/sedmica ne trqbva da se pravi sex...taka li e ? i do dvata li pola se otnasq ako e vqrno ?i ako e vqrno nqkoi znae li za6to ne trqbva ?

Schnitzer
06-05-2007, 15:21
Уфф,да много е вярно-на момчето ще му падне пишока в кенефа като пикае а на жената ще и стане като поничка ако го прави... :lol: :lol: :lol: :lol: Кви са тия глупости бе????????????? :evil: :evil: неа такова нещо... :wink:

love_girls
06-05-2007, 15:24
Не е седмица, а година!
И не е при хората, а при пингвините! :mrgreen:
Ако се чувстваш пингвин, значи това важи и за теб :smt005

koalka
06-05-2007, 15:56
Това не е вярно. :wink:

cacegka_3a_cekc
06-05-2007, 16:02
zdraveite izvinqvam se predvaritelno ako ima podobna tema.... ta po temata -slu6ala sam 4e sled pyrviq polov akt nqkolko dni/sedmica ne trqbva da se pravi sex...taka li e ? i do dvata li pola se otnasq ako e vqrno ?i ako e vqrno nqkoi znae li za6to ne trqbva ?


ebasi glyposta..po tapo ne6to ne bqh 4yvala...a ti tova ot koi go 4y?ot vrasnicite ti ot 5klas li :smt005 :smt005 :smt005

cskagirl
06-05-2007, 16:04
Охоо, защо не каза по-рано бе мило, тц-тц..... Аз пък мислех че можело на следващия ден пак, пфу че съм тъпа :D :lol: :D :lol: Съжалявам ама този, който ти го е казал здравата се е избазикал с теб.

пич
06-05-2007, 16:23
Ебати специалистите са всички. :D
Какво се нахвърлихте на момичето?!
Тя понеже cacegka_3a_cekc е толкова отракана и се е чукала толкова много, че направо я е срам да сподели как се е чувствала след първия път, а може би и не помни, а може би е толкова грозна, че се чувства длъжна да се присмее на всеки който има що-годе някакъв шанс да се изчука =D>

Престанете с дребните заяждания, с вечния спор кой е по-по-най...
Уж е форум, с цел да помогне по някакъв (неясен за мен) начин, а тук всеки си се прави на велик и избива комплексите от живота си...
Убеден съм, че повечето от хората, които пишат са толкова жалки, че освен да се правят на големите любовници под прикритието на анонимността нищо друго не им остава. По-добре да си замълчиш и останалите да те мислят за тъп, отколкото да кажеш нещо и да докажеш твърденията им... Така че ако имате нещо съществено да кажете, давайте, иначе просто си трайте :-$

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 16:29
Хахахаха глупости!Мен моя приятел като ме отвори след 1-2 часа го направихме пак и вс беше ок :D

Schnitzer
06-05-2007, 16:33
Хахахаха глупости!Мен моя приятел като ме отвори след 1-2 часа го направихме пак и вс беше ок :DВ теб не се и съмняваме. :wink: