PDA

View Full Version : До всички момичета в подобна ситуация



Диди
06-05-2007, 15:52
Здрасти, мацки!
Приятелят ми замина днес на студентска бригада в САЩ за 4 месеца. Последните дни бяхме все заедно, правихме страхотни неща, като в приказка. До днес тайно мислех, че повече съм привързана към него, отколкото го обичам.Но, ето, едва от няколко часа не е в България и вече едва ли не ме боли от липсата му. Ще се чуваме/виждаме по Скайп, ще си говорим всеки ден и... някакси не мога да си представя лятото без него. А ходим от зимата. Имам много приятели и приятелки, с които ще си изкарвам чудесно, обаче се чувствам малко по-сама. :(
Момичета, споделете ако сте/сте били в подобна ситуация! Как са се развили нещата, какъв е бил изходът... Благодаря. :)

___
06-05-2007, 16:07
zdravei iskam da ti kaji 4e tazi situaciq e mnogo ujasna no edinstveniq na4in ti i toi da ste dobre e da ne si izneverqvate :smt018 i trqbva da go 4akash nqma kak ako tolkova darjish na nego go 4akai NEPREMENNO

___
06-05-2007, 16:07
zdravei iskam da ti kaji 4e tazi situaciq e mnogo ujasna no edinstveniq na4in ti i toi da ste dobre e da ne si izneverqvate :smt018 i trqbva da go 4akash nqma kak ako tolkova darjish na nego go 4akai NEPREMENNO

HYPE
06-05-2007, 17:06
има такава тема -> http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=97546

06-05-2007, 17:32
И аз съм била в подобна ситуация и наистина е ужасно, но ако си имате доверие и държите един на друг, не мисля че на някои от вас ще му се прииска да изневерява, но даже и да ти се прииска - недей.Ако мислиш, че наистина си струва да си с него - малко търпение и поддържаите постоянно връзка, пък и погледани от друга страна - на тези бригади толкоча ги гърчат, че едва ли ще има много време за други, а и те американките не са от наи-хубавите :wink: Ние след като си доиде есента имахме може би най-хубавите моменти и дори мисе струва че чуствата и на двама ни бяха още по-силни :) успех

Jamalska
06-05-2007, 17:41
4 месеца не са чак толкова,ще изтраете.Напълно те разбирам.Бившият ми от 3 години е в Германия,тръгнахме при едно негово прибиране,чакахме се адски мн време,мн се обичахме(а и още се обичаме),но разстоянието е убийствено ии не става...

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 18:49
Моя днес замина за морето Не мога да свикна с мисълта,не мога да дишам,задушавам се при мисълта,че е далеч! Но той днеска ми се обади 100 пъти и видях,че и той не може без мен и че много му липсвам! Искам при него бе Господи ! Нз как ще издържа без него толкова време
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

fillis
06-05-2007, 19:00
e spoko towa e vremenno 6tom 6te se 4uvate nali 6te se varne to vremeto si leti tka4e kato ni6to kato se obarne6 i to ve44e 6tee vreme da se vra6ta.Kategori4no ne sam popadala v tazi situaciq no kakto se vika ot vsqko zlo za dobro moje bi taka kato se razdeleni z aqizvestno vrem 6te razberete kolko mn i silno se obi4ate

Диди
06-05-2007, 19:05
Благодаря за подкрепата, момичета! Понеже има вече започната тема /не мога да пусна линк :shock: / предлагам да продължим там, а модераторите, ако са така добри, да заключат тази. :)