PDA

View Full Version : Къде се запознахте с първата любов?



gabrielka@a
06-05-2007, 16:47
Къде се запознахте с първата любов?Разкажете как се получи?Съжелявам ако темата се повтаря 8-[

HYPE
06-05-2007, 17:10
Трудно ми е да преценя коя ми е била първата голяма любов.

mila_pila
06-05-2007, 17:10
в училище се запознахме. той беше в моя клас. сега пак учим в едно училище, но в различни класове и не сме заедно :lol: бе то нащо е голяма любов хах вече не си говорим даже. ужас като се замисля, че още го обичам ](*,) дано на един от двамата в скоро време ни омръзне да се правим на идиоти и най сетне се изясним. ох писна ми да страдам по него :?

loving_you_
06-05-2007, 17:20
Амиии... Първата ми истинска любов е момчето, с което съм в момента.... С него се запознахме абсолютно слчайно... Аз имах среща с приятелка, а тя беше взела с нея още няколко човека. И той беше сред тях... С него веднага си паснахме... Не правихме нищо интересно: лафихме си и играхм билярд... И в общи линии това беше... Е, като изключим, че след като си тръгнах не спирах да мисля за него, а (както по-нататък разбрах) и той за мен :smt049

PankO
06-05-2007, 17:23
На концерт на Слави Трифанов \:D/
Е, там имаше и други "звезди", като например Румънеца и Енчев, Момичетата им :D, но Славито беше главния, заради който отидох ;-)
Наистина страхотен спомен ми остана, прекарах си много хубаво на концерта.

Не казвам, че се влюбих в нея от пръв поглед, но щом още на другия ден я бях поканил у нас да гледаме Мадагаскар - значи ме е заинтересувала ;-)

Ех, спомениии... :smt007 :smt006 :smt004

maybelline
06-05-2007, 17:29
С първия ми приятел се запознахме в училище,в класа(и цяла година си крихме връзката...).А с първата ми истинска любов се запознахме на тренировката по айкидо веднъж ;)

06-05-2007, 17:57
Aми първият си приятел срещнах на улицата :lol: Вървяхме си с една моя приятелка, връщахме се от тренировки и го срещнахме с негов приятел и тя ги познаваше. Приказвахме си навръщане , но не си и помлих че ще сме заедно , но... стана :P Само, че с него ябхме прекалено различни и не се получи кой знае какво, въпреки че имам само хубави спомни от него. А първото момче , което съм обичала, което още обичам де :oops: срещнах на дискотека . Бяхме с обща компания и тогава мн се харесахме ама и двамата нещо ни досрамя :lol: Естествено обаче и двамата почнахме да разучаваме неща един за друг от общите ни приятели и един ден ми писа едно мн сладко смс-4е , че иска да излезем и да се опознаем и т.н....на 2-та среща в същата дискотека ме целуна и от тогава започна нашата "приказка" :)

miloto_girl_4e
06-05-2007, 18:29
Първата ми любов(детската ми)я срещнах на един лагер. Бях на 12г., ако не се лъжа(4ти срещу 5ти клас). Много си го харесах, на следващата година пак се видяхме на лагера .. после си загубихме дирите, но после пак се открихме и 7ми срущи 8ми се събрахме.. Бяхме 5 месеца заедно .. имам хубави спомени :wink:

Iviqna
06-05-2007, 18:37
...

BeBsItO
06-05-2007, 18:42
emi nie se poznavahme ot mn vreme, ot mn malki i taka s te4enie na vremeto stanaha ne6tata,no o opredeleno si4ko tragna ot mn dobro priqtelstvo :wink: sega seme v dobri otno6eniq ,vijdam go ot vreme na vreme :) no mi e bilo malko nelovko ponqkoga kat se usmihne i se setq.....se pak ve4e ne mi puka za toq 4ovek...samo fr mi e

06-05-2007, 18:50
В ICQ. :-D От абсолютна скука един ден си го избрах по интересите. Ха оплюйте ме сега :-D

CuRly_Doll
06-05-2007, 18:54
amii....v daskaly...toi e v druga paraleka.mn e sladak i az mn si go obi4kam :smt007 samo deto ponqkoga mn me nervi :smt013

fillis
06-05-2007, 18:57
mojebi az sre6tah parvata si lubov dvapati no i dvata pata za mn kratko vreme .Parvo 6te razkaja za naistina parvata v koqto povqrvah no v o6ti linii ni6to ne se polu4i.:( Sre6tah edno mom4e na edna ekskurziq i i v na4aloto mi napravi mn silno vpe4atlenie,no ekskurziqta svar6i i az ne se zapoznah snego .No kasmeta be6e na moq starna i pri edna vtora takava ekskurziq az go vidqh pka i se zapoznahme .v posledstwie az se vlubih v nego no toi ne uspq i vsi4ko svarsi mn barzo ni6to 4e az o6te go obi4am .Vtorata mi lubov q sre6tah v neta v edin 4at.i se okara mn priqtna vrazka no raztqnieto ni razdeli ina4e ni6to 4udno i sega sa bqhme zaedno . ta taka ni6to po osobeno ni6to p intersno nadqvam se skoro i li vse nqkoga da sre6ta istinskata si lubov no kakwo se vika za vsi4ko si iam vreme

be3by
06-05-2007, 19:01
v u4ilishte se zapoznahme be6e mi ot klasa sq ve4e daje ne go pomnq

_[LiFe-StiLe]_F
06-05-2007, 19:04
не мисля, че ми е първата любов, но все пак... в даскало :roll:

Sladko_Izkushenie
06-06-2007, 07:37
Най - добрата ми приятелка ни запозна...Върна се от море с нейния приятел и с това момче..Дойдоха до нас да ме вземат да ходим в тях да пием...Беше любов от пръв поглед и продължи 5 години :)

love_girls
06-06-2007, 09:44
Беше на купон на един приятел,празнувахме рд-то му, който беше поканил бая народ и момичета. Гаджето му тогава беше с още две момичета, не мога да скрия че още като я видях ми направи впечатление(говоря за едната от приятелките на гаджето на рожденика).Отидох и се запознах с нея, но пък така се получи че тя ме свали:) Докато си танцувах дойде при мен и почнахме да танцуваме заедно \:D/
После се забихме и се награбихме на дивана, но пък тя трябваше да си тръгва. Но си остави името и телефона на едно листче със сърчице и аз и се обадих след 2 дена и си направихме среща...Смешното тогава беше че двамата се бяхме разбрали да се видим пред един фонтан, като аз бях разбрал на едно място, а тя на друго...Много ми стана кофти и реших да се напия, че пак не съм случил на точно момиче, но на другия ден като се чухме ми олекна,като разбрах че сме се объркали, а не че тя не е дошла и се видяхме и след това година и половина изпълнена с много емоция и хубави моменти...
Въпреки че скъсахме много отдавна още я обичам!

mackata_vd
06-06-2007, 10:17
Аз го познавах, той мен също, но не сме си говорили никога. Беше ми симпатичен, много ме привличаше усмивката и очите му. Чувах за него много работи, които не бяха много хубави. Че бил надут, че бил наркоман, пияница и други такива. Наш общ приятел ми каза, че ме харесва. И така си оредихме кафенце, това-онова и нещата станаха. :D

`Death`Whore``
06-06-2007, 10:19
Не че беше голяма любов...с първото ми гадже се запознахме на една вила...забихме се, той ми записа телефона, обади ми се и толкова.

cskagirl
06-06-2007, 10:41
На 1 декември :smt007 на акция на червения кръст пред драматичния театър във варна :oops:

BAYO
06-06-2007, 10:55
Тряяше да отида с един приятел за морална подкрепа на една среща с едно маце, та си харесах приятелката й и така. Зех и тел. обадих и се и тръгнахме. Бая одавничка беше :>

Soy_tu_mujer
06-06-2007, 11:28
Ami poznavame se s nego ot mnogo otdavna.Nqkolko godini - okolo 3-4. Az sega sum na 15 a toi shte stava na 17.. I kato bqhme po malki se sabirahme v kvartala.Baba mu i dqdo mu jiveqt v susedniq blok i toi im idvashe na gosti prez lqtoto!I sled vreme toi zapo4na mnogo silno da me haresva, postoqnno mi go pokazvashe i kazvashe, no az bqh po-malko i bqh tolkova nedostupna, 4e sega se zamislqm kolko sum go izmuchila :) No prosto sum adski nedover4iva..:)!Kato se vurna nazad predi da trugnem.. lele takiva hubavi spomeni imam s nego, a az sum bila slqpa..Prosto nqmah tolkova silni 4uvstva kum nego, za da trugnen i mi predstoqha izpiti sled 7-mi klas i trqbvashe da u4a i nqmah mn vreme. :) No toi tolkova vreme ne se otkaza i sled vreme zapo4nah da se vlubvam i na 29 noemvri, 2005g. trugnahme. I do den dneshen sum s mom4eto,4ieto surce pinadleji samo na men,moeto na nego!

P.S:Znam, 4e vi dadoh dosta iz4erpatelen otgovor:P no prosto vinagi kogato neshto me nakara da se vurna kum tezi spomeni i neznam kakvo mi stava:) Kato si spomnq vseki shte se 4udi zashto sum taka usmihnata do ushite..

Deni4ka93
06-06-2007, 12:32
В нас...Тъкмо беше дошъл в този блок ииии така комшийска любов :lol:

Nobody
06-06-2007, 12:44
На мини-купонче в приятел :) Запознах се с мн хора, никой не ми се стори по-специален :roll: :-D Но явно аз съм се сторил 8) :lol: Голям чат му ударихме с една девойка после :D Аз я виках да излезем няколко пъти и след известно време тръгнахме, след още по-известно време се заобичахме :smt007 , и след най-известно време се разделихме :D Така казано колкото тъпо и същевременно забавно ми звучи :D


П.П. Не ми обръщайте внимание :-D :-D :-D

girl_in_black
06-06-2007, 12:51
Първата ми любов е момчето , с което съм в момента.От моя клас е , след 7 месеца закачки и приятелство станахме гаджета :-D

BrokenInnocence
06-06-2007, 13:47
Един приятел от училище ни запозна.

asi_basi
06-06-2007, 14:00
Ми и мен ме оплюйте но го срещнах в чата...ами как се развиха нещата ... няма значение но важното е че не сме заедно сега. Е времето лекова...уж !

MiMiLoTaAaA
06-06-2007, 14:26
Mi v u4ili6te be6e :) Bqh go zabelqzala po koridorite kato minava sled tova po4nahme da se usmihvame edin na drug , sled tova namerihme ob6ta kompaniq taka edin mesec se svalqhme dokato edna ve4er na Rojdeniqt den na edna priqtelka tr1gnahme :) hodihme okolo 4 meseca i se razdelihme stanaha ve4e blizo 2 godini ot togava :)) ima6e baq bolka ama ima6e i hubavi momenti :) Zdrave da e sa kazali horata :P :)

xOtkiSsSs
06-06-2007, 15:30
Мии на тренировки по волейбол ... а как се запознахме ми първо попаднахме в един отбор и така, след това чатове, смс-и и накрая стана каквото трябваше .. :)

ThePainIsReaL
06-06-2007, 19:00
Не знам какво визираш под първа любов, но ако е това, което съм се сетила - от едно училище сме.. общи познати имахме, чатове .. и така се получи някак си. Баналната историйка, нищо вълнуващо

Sevt
06-06-2007, 19:19
Ми от една гимназия бяхме, но тя по - долен випуск, в един рейс :)

Feeling_empty_without_you
06-09-2007, 08:44
Ami na lager-be6e predi 2 godini i tam za mene toi prosto be6e edin poznat,koito xodi s edna poznata.No toi mn me xaresa i blizo edna godina me svalq6e i me 4aka6e-vs znaexa,4e prez tzqloto vreme ,makar da e xodil i s 1-2 momi4eta prez tva vreme,toi xaresva6e mene i dori 4e be6e vluben.Nakraq tr1gnax s nego-bqx nai-6tastliviq 4ovek i sam bezkraino 6tastliva vse o6te(makar 4e ne sam s nego ve4e,makar 4e go obi4am)4e sam go poznavala i 4e sam imala v1zmojnost da sam s nego!!!

06-09-2007, 08:56
аз с мойта първа любов са запознах в магазин за надуваеми кукли.. ама да не си помислите че е кукла, просто и тя си търсеше и ето как стана работата

Th3MaN
06-09-2007, 10:11
Ми аз на едно новогодишно парти :D

rakiQ
06-09-2007, 12:16
навън

malky`bebi{P}
06-09-2007, 13:06
В един сайт за запознанства..като неговият брат излизаше с моята сестра...и решихме някой път и ние да се видим :D и оттогава сме неразделни :mrgreen:

MoHuTo
06-09-2007, 15:09
Ами с първата си истинска любов се запознах съвсем случайно, аз го знаех по физиономия и име, но не го познавах лично, нито той мен, но един път с две приятелки бяхме на кафе и той беше там, видял ме харесал ме и после вечерта ми се включи в mIRC и така стана всичко ;) оттогава мина цяла една година... 8-[

Klefuci
06-09-2007, 16:09
сестрата на най-добрия ми приятел, бяхме комшии, следователно у тях

tedinkata_
06-09-2007, 16:16
kolkoto i tupo i stranno da zvu4i zapoznaxme se ot edin sait xaxxa :::

Vikitooo
06-09-2007, 19:54
Sled 6meseca chat i edna godina "palno zatamnenie" nai posle se vidqhme ,stanahme gadjeta i v posledstvie razbrahme che dalgite bezsamni noshti pred pc-to sum chatila s nego.. :oops: Smeq da kaja,che tova beshe parvata lubov.. 8-[

marin4itu
06-09-2007, 20:11
Бях се преместила в нов квартал и като за начало се запознах с две момичета, а после и с много още хора и той беше сред тях.Първоначално не ми направи кой знае какво впечатление, но в последствие..и така..Аз мн го обичах и ни беше много яко, но за жалост вече не сме заедно..

~LiPs oF aN aNGeL~
06-09-2007, 20:20
Първата ИСТИНСКА любов срещнах в МсDonalds.С приятелке решихме да ходим до морето,но една огромна вълна ни заля,целиге бяхме мокри и решихме да отидем там да поизсъхнем малко.Бях мокра,рошава,гримът ми се беше размазал,чехлите ми джвакаха и бях просто в окаяно състояние.Но явно дори и в този вид,той намери нещо в мен,което си заслужава... :D

aP0kAlIpSiS
06-09-2007, 20:42
Запознахме се на скамейката пред блока.Един приятел го беше довел със себе си и отначало ми се стори много задръстен тип. После, след една година ни се наложи да излезем няколко пъти с тяхната компания. Той ми откраднал номера и ми се обади в един през нощта. Първия път го напсувах и му затворих,но той пак се обади и така в продължение на месеци си говорихме по 5-6 часа през нощта. И така един ден бяхме на дискотека и аз реших да го поканя на танц... И от там се почна всичко...И после свърши...

gangstata
06-09-2007, 22:54
mm zapoznahme se v y4ili6te. be6e v drygiq klas i mi napravi vpe4etlenie,otidoh i se zapoznah s nego.taka stanahme mn dobri priqteli iii sled izvestno vreme se okaza 4e i dvamata sme se haresvali,oba4e nikoi ne e kazal na drygiq.vse o6te mi e nai-dobriq priqtel :)

Djinkyto0o
06-10-2007, 08:09
VkuS^Na_UstNi каза:
в училище... но се опознахме в чата ии стана каквото стана

и аз така! :) \:D/

Радото
06-10-2007, 09:36
с моята първа любов се запознахме когато тя дойде да ме пита дали било верно че съм искал да бия една нейна прятелка(което беха пални глупости) :D

misSsX
06-10-2007, 09:57
emi s pyrviqt si priqtel se zapoznah pred daskalo ot byrzane se blysnah v nego i az neznam kade sym gledala :D kato se setq i me napu6va smqh a s pyrvata mi lub se poznavahme o6te ot kakto sme se rodili ama ve4e ne sme zaedno a sys sega6nata :) zaqjda6e se s moi fr po internet i tnt

mademoiselle_de_Soleil
06-10-2007, 15:06
mi, s purviqt mi priqtel ..... zapoznaxme se na trenirovki ;) posle stanaxme dobri frs, posle trugnaxme, i sega pak sme dobri frs

sasha_90
06-10-2007, 15:12
Първата любов? :cry: Бях с мои пиятелки в едно училище, една от която си чакаше гаджето...Така моята фр се срещаше с нейния а пък аз няколко дена след като го видях(моята любов)се запознахме.И така,,,,,