PDA

View Full Version : Izneveri mi pred o4ite :(



sisssska
06-05-2007, 17:48
[color=red]Nqma da razkazvam s podrobnosti...samo 6te kaja 4e bqhme na ekskurziq i az mu pozvolih da flirtuva s koqto poiska,no samo da flirtuva.,kogato slqzohme v diskotekata go vidqh da se celuva s edna moq biv6a "priqtelka" i vednaga potyrsih nqkogo za da mu go vyrna...no pyk razbrah kvo e 4ustvoto da vidi6 4oveka koito obi4a6 da se celuva s drug i go napravih taka 4e da ne moje da vidi ,a nqkoi da ide da mu kaje...taka i stana..samo 4e az syjalih za tova vednaha i sednah da izpu6a edna cigara na masata i si kazah 4e 6te otida pri nego i 6te mu kaja 4e ne moga da go gledam..toi se e celunal az s1m se celunala-kvit sme..da sprem do tuk..Da ama...trygvam da go tyrsq...i pak go vijdam... :smt009 togava mi ide6e nzm kvo da napravq..prosto s edna duma da umra..!!!
Ka4ih se do gore da si vzema cigarite i da izlqza navyn na 4ist vyzduh da preosmislq ne6tata...i ko da vidq..to4no si zapalih cigarata i poglednah napred...vijdam gi pak te :cry: ..syvsem slu4aino...bez az ili te da me sledqt..e togava ve4e ne izdyrjah i drypnah edin ot dvamata ,a tq iz4ezna za nqkva 4astica ot sekundata...Problema mi e tam 4e go celunah..ne mojah da se sdyrja...Naistina go obi4am.. :cry: ZNAM 4e i toi me obi4a.. ](*,) no prosto mu trqbva nqkakvo raznoobraziq...Kato se pribirahme mu obe6tah 4e tva 6te e za posledno...no znam 4e ako go napravi pak..az nqma da si trygna ot nego..Ot 3 dena ne spa...postoqnno piq kafeta...po4ti ne qm...i postoqnno reva...ne mi se govori s nikoi...postoqnno gledam brutalni kartini,a tova nikak ne e normalno...neizbejno e prosto.. ](*,)

A v4era razbrah 4e vyprosnoto momi4e e planuvalo dadenata situaciq..za da si go vyrne za tova 4e se bqhme sdyrpali pedi godina...i malko be6e....nali....posinena... :mrgreen:

Milo,ako i ti slu4aino popadne6 na tazi stranica,iskam da znae6 4e mnogo te obi4am,tova kakto ti kazah ,za men e edna golqma rana,koqto 6te zarastne ,no 6te ostane beleg... :smt010

koalka
06-05-2007, 18:03
Той наистина е прекалил.Флиртове-ок, ама той и се е целувал, до колкото разбрах 2 пъти.Не знам за това колко време бих се сърдила.Не мисля, че ако бях на твое място бих го скъсала, но трябва да си понесе последствията.

sisssska
06-05-2007, 18:12
Samo da mojeh da skysam s nego..Samo tezi koito sa razbrali kakvo e da obi4a6..samo te 6te me razberat,za6to sym o6te s nego...

I neq ve4er sa se celuvali i po prednata...a sled 1-vata im celuvka toi cqla ve4er leja do men(trqa6e da spim...ama...ne ni se spe6e...) i me geveze6e,kato malko bebe ,prave6e tova koeto iskam.....i mi povtarq6e 4e me obi4a..i na mene mi be6e hubavo,4ustvah se vse edno synuvam...i na sledva6tiq den mi servira tova..ne se tyrpi...no ostanah s nego..vypreki 4e sega ne e sy6toto... :cry: :cry: Prosto ne moga...da s1m sy6tata...

koalka
06-05-2007, 18:15
Подмазвал ти се е, защото се е чувстал гузен.Но голяма работа след като те е наранил толкова.

LGPz
06-05-2007, 18:19
НАЕЖИ СЕ!!!

sisssska
06-05-2007, 18:21
ne ne...ne e taka...toi vinagi e mil s men...no prosto sega ni se be6e otvorila vyzmojnost da bydem cqla ve4er zaedno...Do nqkyde si prava...no....Ne e to4no taka... [-X toi mrazi podmazvaneto i ne pravi izkliu4enie...e samo malko pri gospojite..ama tova e prostimo :mrgreen:

Ne znam..6te otka4a... ](*,) Tova e edna mnogo golqma dupka v men...

mechtaq_za_teb
06-05-2007, 18:32
Mnogo dobre te razbiram,4e go obi4a6,4e te e qd na nego,no prosto ne mojesh bez nego.E tova e gadnoto na lubovta pff.Kakto i da e.Ta kazvash trqbva vi raznoobrazie.Ami napravete si takova. ;) Napravi mu nqkakva iznenada,zavedi go nqkyde :D

experiment_m
06-05-2007, 18:36
Хубаво е когато има компромиси в една връзка така, че тя да продължава. Но не е добре да го оставяш да си прави всичко, което иска. Толкова ли много държиш някой да те наранява. Покажи му, колко много те е наранил и му дай да разбере, че така няма да продължи още дълго връзката ви, ако продължава да те наранява по този начин. И да не мислиш така е по-добре да го постреснеш мъничко, за да се усети, но не прекалявай. Аз не бих търпял подобно отношение от гаджето си въпреки, че не съм много ревнив.

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 18:38
Izvinqvai,no ti ne go obi4a6 6tom si mu pozvolila da flirtyva s drygi momi4eta i 6tom si se celuvala s dryg!Patka! :smt012 :smt017 :smt013

06-05-2007, 18:40
Izvinqvai,no ti ne go obi4a6 6tom si mu pozvolila da flirtyva s drygi momi4eta i 6tom si se celuvala s dryg!Patka! :smt012 :smt017 :smt013Ne moga da razbera na tebe kaf ti e problema , 4e obijdash momi4eto?

sisssska
06-05-2007, 18:44
az mu pozvolih da e pred men..a ne da se kriq...6toto to se vijda6e a i idvaha da mi kazvat...ama kakvo li ti se opravdavam..qvno tvoeto syrce e studeno! A moito e izpylneno s liubov :smt007

GaNgStAz
06-05-2007, 18:46
Що си му позволила да флиртува..уоу.. тфа ми е мноо чудно, но все пак тфое решение.. таа.. кофти е напраил пича, ама и ти не падаш по долу.. смисал кофти си напраила като уж си му го върнала.. за кфо ти е да се целуаш с друг като го обичаш ?.. ама се пак и тфа си е тфое решение..
"...Problema mi e tam 4e go celunah..ne mojah da se sdyrja..." - тфа.. смисал кой си целунала - гаджету ти или.. ? ако е гаджету ти, що да ти е проблем че си го напраила ? даже още по дууре...
Нормално, че ако го напраи пак няа да си тръгнеш, все пак.. го обичаш и си готова да му простиш кфото и да било.. ама все пак сичко си има граници :)
"Ot 3 dena ne spa...postoqnno piq kafeta...po4ti ne qm...i postoqnno reva...ne mi se govori s nikoi...postoqnno gledam brutalni kartini.." - недей така, тфа което го праиш е супер зле.. разбирам те, че ти е кофти и то мноо, ама чак толкоа недей се увреждай.. от личен опит ти каам - до никъде няа да стигнеш така, просто се вземи ф ръце и му кажи кфо ти е и вземете се разберете кфо мое да праите и кфо немое.. смисал сеш се ;) щом му дааш да флиртуа.. и така.. надяам се да се опраиш :) успехчета

_PuNk`PrInCeSs_
06-05-2007, 18:47
циганин!!!простак...лиглю...п Ф НЕ те заслужава!! :-({|= \:D/ O:) :shock:

Cvetito_master
06-05-2007, 18:52
ooo mn shit maci.ami i az taka s edno mom4e ot disko,ve4e 7-8 mes go poznavam ama ne bqhme mn blizki,a toi samo me gleda,naro4no se byta,edin put se skara zaradi men s edna 6tot samo se zaqjda6e taq s men(mai i tq go haresva6e)iii mn go lufff tfa mom4e mislq 4e i toi ne be6e bezrazli4en ama po4ti vseki put kat se skif v disko se celyva6e s nekfi i nai-gadnoto be6e 4e poe4eto puti go kat se kiss teq me gleda6e i mn gadny.mislq 4e o6te ns um go zbaraila tfa mom4e(na6ta istoriq e cql roman de)ta mn kofti ama i az ako bqh na tfoe mqsto ne bih go skusala,6tot mn boli...

desperate
06-05-2007, 18:54
i az mu pozvolih da flirtuva s koqto poiska,no samo da flirtuva., e как тогава искаш да не е боли после ? Все едно да подаваш на куче салам а то само да го души :) .... незнам но определено и ти си имаш вина .Обичате се...добре ,всеки има разнообразие но това ли е начина? Може да разнообразите връзката си по много други начини. На колко години си ако не е тайна ?

sasha_90
06-05-2007, 19:00
Тоя е голям идиот!Как може да е толкова гаден.Ай разбирам 1 път ма той направо е прекалил.
Моят съвет е да го оставиш!Започни да мислиш за себе си и кое е добро за теб-този господинчо определено не е за теб!