PDA

View Full Version : mom4etaaa



mdaa
06-05-2007, 17:51
момчета като прайте секс с приятелките си или там с който праити :-D колко издържате примерно средно ,, значи аз и моя приятел около 15-20 мин и една френдка ми каза 4е нейния около 10 и аз едва ли не се ядосах 4е толкоз бързо 6отот сигурно нейния приятел мн с възбужда от нея !!! та аз си викам начи аз моя не го мноуу.. и така да питам така мое ли се мисли мм верно ли е тфа и колко общо взето свършвате??

Sam90
06-05-2007, 17:53
15-20 минути правите секс?!!?!?!?! Ебаси :-D Много малко ве :) Еми зависи - аз съм издържал по час-час и половина с мааалки почивки за малко свирки ала бала....пък веднъж и повече, ма бях П тогава...

love_girls
06-05-2007, 17:56
:smt018 :smt018 :smt018
Не се притеснявай, просто приятеля на твоята приятелка е по-малко опитен от твоя ;)
Аз примерно с мойта караме по няколко часа,но не цялото време е секс, като се старая възможно най-много да й доставям удоволствие и без това вие жените имате нужда от повече възбуждане и секс за да свършите ;)
Няма нищо в приятеля ти и не се притеснявай, че не го възбуждаш, чувстваш ли го твърд през цялото време значи си го възбудила и това е важното ;)

Schnitzer
06-05-2007, 18:34
:smt018 :smt018 :smt018
Не се притеснявай, просто приятеля на твоята приятелка е по-малко опитен от твоя ;)
Аз примерно с мойта караме по няколко часа,но не цялото време е секс, като се старая възможно най-много да й доставям удоволствие и без това вие жените имате нужда от повече възбуждане и секс за да свършите ;)
Няма нищо в приятеля ти и не се притеснявай, че не го възбуждаш, чувстваш ли го твърд през цялото време значи си го възбудила и това е важното ;)И кое му е по-опитното?Че свършва по-бързо?

foxy-to
06-05-2007, 18:43
15-20 min? ti na tva sex li mu kazva6? a na kolko si ako moga da popitam 6tom ne znae6 tezi ne6ta, nz kak moje da ti hrumne tova. misli6 kato dete! sig si i takova..... kakto i da e. p1rvo malko se poobrazovaite i 4ak togava minavaite k1m sexa.da ne te vidim utre kak pi6e6 tema "bremenna s1m, pomo6t"

06-05-2007, 19:07
Ми ако се интересуваш ми по около час час и полвина мога непрекъснато но можем да изкараме с приятелката ми 3-4 часа с прекъсване и дълга любовна игра :-D
А тоя да не е на 14-15 че е толкова бърз :lol: