PDA

View Full Version : Da praq li sex s biv6iq...???



06-05-2007, 18:02
Hora momi4e sam i sam na 14 god po4ti na 15. Mn 4esto si mislq za sex s edno mom4e s koeto hodeh i posledno vreme mn ama mn si gov s nego za tva taka i ne go napraihme dokato hodihme i sa sam naprao po6turqla po nego mn go obi4am i toi mene o6te no ne iska da si priznae. I vyprosa mi e da praq li sex s nego 6toto o6te ot predi bqh mn gotova ama nz prosto ne sa slu4i....Sega toi hodi s edno momi4e koeto mu e samo za ebaneo i go e strah 4e ako trygni pak s mene sex nikoga nqma da polu4i. Sexa bi li go vyrnal pri mene kajete 4e sam ot4aqna mn go obi4am

sweety*
06-05-2007, 18:07
Hora momi4e sam i sam na 14 god po4ti na 15. Mn 4esto si mislq za sex s edno mom4e s koeto hodeh i posledno vreme mn ama mn si gov s nego za tva taka i ne go napraihme dokato hodihme i sa sam naprao po6turqla po nego mn go obi4am i toi mene o6te no ne iska da si priznae. I vyprosa mi e da praq li sex s nego 6toto o6te ot predi bqh mn gotova ama nz prosto ne sa slu4i....Sega toi hodi s edno momi4e koeto mu e samo za ebaneo i go e strah 4e ako trygni pak s mene sex nikoga nqma da polu4i. Sexa bi li go vyrnal pri mene kajete 4e sam ot4aqna mn go obi4am

Mi 6tom se obi4ate 6tom i dvamata go iskate ne vijdam kude e problema :-s

your_fantasy
06-05-2007, 18:08
ako naistina 'o6te te obi4a no ne 6te da si kaje' odavna da se e vurnal pri teb, ako my e samo za e*aneto i ima koq da 4*ka v momenta nqq da trugne da se vru6ta pri teb....
no ako se sumnqva6 4e toi ima nqkakvi 4yvstva govori s nego, kato razbere6 kakvi sa im otno6eniqta s negovata priqtelka, i kakvo misli toi za teb, togava moje6 da misli6 za sexa..
tui spored men de..

06-05-2007, 18:21
your_fantasy am taka e praa si ama problema e tam 4e toi ne6te da gvo nikoga za 4uvstvata si ama az i negovite fr go poznavame mn dobre i to prosto si mu li4i na 4oveka mn pyti sme govoreli za tva i ne stigame do konsensus nz kvo e tva mejdu nas... ujasno e naprai si smetka da mu stani dokata ste na plaj zaedno da sa natiskate bez negovata da znai..poznavam go kat zybite si ...mersi ina4e

CuRly_Doll
06-05-2007, 18:39
ako 6e se vra6ta pri teb za ediniq sex.......kolkoto i da go obi4a6,q po dobre si zadai vaprosa dali togava toi 6e e s teb zaradi samata teb ili vrazkata 6e e kato tazi sas sega6noto mu gadje......i sled tva si pomisli kva vrazka to4no iska6.....!!! :wink:

foxy-to
06-05-2007, 18:49
az p1k pitam: kak taka si na 15 i ve4e obi4a6????? vaob6te znae6 li kvo govori6 i za kvo stava vapros? aidi porasni malko(e, ne malko o6te mn ti trqbva...) i 4ak togava govori za obi4 k1m drugiq pol. o6te si malka i b1rka6 priv1rzanostta ili lubopitstvoto k1m sexa s obi4. vnimavai kakvo re6enie 6te vzeme6, za da ne sajalqva6 posle mn.

malka_sladuranka
06-05-2007, 18:53
Ако подновите връзката си и наистина се обичате според мен няма нищо лошо да правите секс.

your_fantasy
06-05-2007, 18:56
za lubovta nqma vuzrast...

06-05-2007, 19:09
Hora momi4e sam i sam na 14 god po4ti na 15. Mn 4esto si mislq za sex s edno mom4e s koeto hodeh i posledno vreme mn ama mn si gov s nego za tva taka i ne go napraihme dokato hodihme i sa sam naprao po6turqla po nego mn go obi4am i toi mene o6te no ne iska da si priznae. I vyprosa mi e da praq li sex s nego 6toto o6te ot predi bqh mn gotova ama nz prosto ne sa slu4i....Sega toi hodi s edno momi4e koeto mu e samo za ebaneo i go e strah 4e ako trygni pak s mene sex nikoga nqma da polu4i. Sexa bi li go vyrnal pri mene kajete 4e sam ot4aqna mn go obi4am
Секса никога не трябва да се превръща в нещо, което събира двама човека, никога не трябва да се допуска грешката той да стане тема номер 1 във вашите разговори, ако това се допусне ще значи, че нещата между вас няма да са искренни, а те ще се базират само на физическа основа. Според мен в такъв случай ще имаш сексуален парньор, но не и гадже, което да те подкрепя и да се обичате много, както ти него. Секса не е начин да го върнеш. Трябва да си поговорите съвсем искренно и честно по между си и да си изясните създалата се ситуация. Има вероятност той да не те обича и ако поемеш тактиката да го върнеш чрез сношение и успееш, то тогава това ще думите ми ще се окажат основателни. Секса е израз на любовта между двама влюбени, той е нещо изключително силно преживяване, което разбира се не важи за хората с "лека" принадлежност. Ти трябва да вземеш решението, което ще реши отношенията ви. Това са моите наблюдения и мнение, дано съм успял да ти окажа съдействие.

06-06-2007, 17:10
foxy-to moji da sam na 15 ama ot edna godina sam lapnala po nego i ne mislq za ni6to drugo toi e edinstvenoto mom4e za koeto sam plakala i za koeto ne spiram da govorq.Zn li kolko mn mom4eta me haresvat a az samo gi naranqvam 6toto iam o4i samo za nego....I ako mi kaite kak po to4no da govorq s nego 6te e dobre posledno vreme sme mn iznerveni kogato govorim samo sa zaqjdame i vinagi se karame...Nz ne6to i az i toi ne sme nared dete6ka raota ma mn go obi4am

dunapren
06-06-2007, 17:11
даваййй аз ще помагам ако трябва

lusimomila
06-06-2007, 18:13
Hora momi4e sam i sam na 14 god po4ti na 15. Mn 4esto si mislq za sex s edno mom4e s koeto hodeh i posledno vreme mn ama mn si gov s nego za tva taka i ne go napraihme dokato hodihme i sa sam naprao po6turqla po nego mn go obi4am i toi mene o6te no ne iska da si priznae. I vyprosa mi e da praq li sex s nego 6toto o6te ot predi bqh mn gotova ama nz prosto ne sa slu4i....Sega toi hodi s edno momi4e koeto mu e samo za ebaneo i go e strah 4e ako trygni pak s mene sex nikoga nqma da polu4i. Sexa bi li go vyrnal pri mene kajete 4e sam ot4aqna mn go obi4am

не вярвам,че той ще те заобича заради 1 секс
може да си го върнеш но... :|

ThePainIsReaL
06-06-2007, 18:17
:-s Секс с бивш, за да си го върна - да духа супата !!!

1. Трябва да си много наивна да вярваш на такива неща!
2. Та ти си на 14, каква толкова голяма нужда имаш от секс?
3. Щом те обича, защо те е оставил от липса на секс?
4. Ае да го духа тоя, а ?!

Adwokat
06-06-2007, 18:21
ako iskash pravi s cqlata maxala...

06-06-2007, 21:13
Айде цялата махала да му духа, той на нея, тя на махалата и да се вземат, че ми е писнало от ходещи масички за бира.

alkobalko
06-07-2007, 04:17
Ако наистина те обичаше толкова много щеше да се върне при теб без да се замисля.
Ако толкова много те обичаше няма да е с друго момиче.
Ако толкова те обича би трябвало да те изчака докато си готова, а не да се страхува, че няма да види секс.
Ако ти си мислиш, че секса ще го върне жестоко се заблуждаваш. Просто ще си поредната бройка, с която да се забавлява от време на време. На 14 години не ми се вярва нуждата от секс да е толкова силна. По-добре не се занимавай с него и изчакай още малко за секса.

young_rich_famous
06-07-2007, 08:55
ako iskash pravi s cqlata maxala...


:smt041

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
06-07-2007, 09:52
Ако наистина те обичаше толкова много щеше да се върне при теб без да се замисля.
Ако толкова много те обичаше няма да е с друго момиче.
Ако толкова те обича би трябвало да те изчака докато си готова, а не да се страхува, че няма да види секс.
Ако ти си мислиш, че секса ще го върне жестоко се заблуждаваш. Просто ще си поредната бройка, с която да се забавлява от време на време. На 14 години не ми се вярва нуждата от секс да е толкова силна. По-добре не се занимавай с него и изчакай още малко за секса.
На същото мнение съм! :D