PDA

View Full Version : Nemoga da se otpusna



06-05-2007, 18:44
zna4i! Imam si mn fr ... istnski! Sas tqh po otdelno si bubrime vsqkakvi rostotii i sum si suvsem vesela ..... vinagi si govorime! Oba4e suberat li se mn hora - i fr i drugi vse nemoga da se otpusna i sega kat' pun i duma ne obelvam - samo se hila! Mn e gadno! Te si govorat za hora koito ne poznamav! A i .... nz ... nz kakvo da kaja! Prosto nqma kfo da kaja!
Ne 4e me e sram ...... nqkfo mn stranno!
Suvet? Predlojenie? ideq? 8-[

06-05-2007, 18:45
zna4i! Imam si mn fr ... istnski! Sas tqh po otdelno si bubrime vsqkakvi rostotii i sum si suvsem vesela ..... vinagi si govorime! Oba4e suberat li se mn hora - i fr i drugi vse nemoga da se otpusna i sega kat' pun i duma ne obelvam - samo se hila! Mn e gadno! Te si govorat za hora koito ne poznamav! A i .... nz ... nz kakvo da kaja! Prosto nqma kfo da kaja!
Ne 4e me e sram ...... nqkfo mn stranno!
Suvet? Predlojenie? ideq? 8-[
Aaa i zabravih da kaja - momi4e na 14 sum ;)

BlueAvalanche
06-05-2007, 18:48
Ами запознай се с тези " непознати ", опитай се да говориш с тях, ако си по-срамежлива ( като мен :wink: ) им вземи скайповете и там се запознайте, така ще намериш и доста приятели
Ще се отпуснеш! Ако излизаш с приятели и техни приятели, които ти не познаваш с времето ще започнеш да общуваш с тях и така...

06-05-2007, 19:15
i pri men e sa6toto. nastina e mn gadno i te razbiram,no ne znam kak da ti pomogna :(

mysi
06-05-2007, 20:06
Милички..просто си представете ,че познавате всичките...Радвайте се ,че сте от хората,които могат да попадат в големи копании и имат среда.Ослушвайте се за какво си говорят,ако знаете нещо намесете се в разговора.Нито много Нахално Нито много скромн...дискутирайте,смейт е се,забавлявайте се...Вярвайте не е тоолкова трудноо.... :smt083