PDA

View Full Version : iskam si go obratno :(:(:(



06-05-2007, 19:26
lele znam 4e nikoi sigurno nqma da moje da mi pomogne no pone iskam da kaja na nqkoi kvo mi e 6tot nqma na koi drug...vsu6tnost ima no..abe ne znam...ta istoriqta e slednata zapoznaxme se s edno mom4e naskoro nqkude 3-4 mesetza..i v na4aloto toi me xaresva6e ili pone taka sudex ot jestovete i durjanieto mu,no az ne posmqx da mu kaja 4e i az go xaresvam i sega vsqka ve4er go gledam s druga i napravo se poburkvam.te ne xodat oba4e s neq se dyrji taka kakto s men predi i napravo poludqvam edvam se sdurjam.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tolkova syjelqvam 4e ne si razkrix 4uvstvata navreme,a sega sigurno ve4e e kusno.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) vse pak ako nqkoi moje da mi kaje nqkakvo re6enie 6te sym mu blagodarna :(:(:(:(:(:(:(

миднигхт
06-05-2007, 19:54
az bih te posuvetvala da pokani6 vuprosnoto mom4e na kafe prosto kato priqteli i v procesa na razgovor leko da mu namekne6 4e ima6 simpatii kum nego i se 4udi6 dali i toi ima kum teb i taka....mislq 4e 6te pomogne

experiment_m
06-05-2007, 19:55
Още не е късно да го викнеш някъде на кафе и да му разкриеш чувствата си, ако разбира се мислиш, че все още изпитва нещо към теб. Другата алтернатива е да се примириш със сегашното си положение.

lovers
06-05-2007, 19:58
az bih te posuvetvala da pokani6 vuprosnoto mom4e na kafe prosto kato priqteli i v procesa na razgovor leko da mu namekne6 4e ima6 simpatii kum nego i se 4udi6 dali i toi ima kum teb i taka....mislq 4e 6te pomogneСъгласна съм!Не по-добре че не си си разкрила чувствата! [-X Можеше да се направи на големия Playboy!

06-06-2007, 13:18
Ne razigravai mom4eto...Nali si mu kazala ,4e ne izpitva6 ni6to kym nego...kakvo iska6 ..da hodi podir gaza ti i da ti se moli li??Emi mn qsno 4e 6te se zaribqva..a i moje da ti go pravi naro4no...za da revnuva6..vypreki 4e e lape6ko..ama ne te znam i na kolko si...Abe pokani go ili mu se vmykni malko v kompaniqta za da razbere6 ima li smisyl izob6to da se unijava6... :smt008 No ako naistina go haresva6 i ako te boli da go gleda6...Napravo mu go kaji..-tva e nai-dobroto..bez zavyrtulki.... :-$ 8)

sweety*
06-06-2007, 13:24
Ne razigravai mom4eto...Nali si mu kazala ,4e ne izpitva6 ni6to kym nego...

Tq ne mu e kazala ni6to a ne 4e ne izpitva ni6to..Mila nai dobre naistina go pokani na kafe i pogovorete kakto kazaha drugite uspeh... :wink:

Presley
06-06-2007, 13:30
А эащо просто не му кажеш?То по-добре късно ,токлокото никога!Опитай,може пък да останеш доволна.Недей да се оплакваш беэ дори да си опитала да оправиш нещата!

koalka
06-06-2007, 15:31
Не можеш да го виниш, опитал е с теб, но като е видял, че не му отвръщаш и се е отказало момчето.
Сега няма смисъл да се измъчваш за минали неща, а гледай напред. :wink:

victoriq
06-06-2007, 15:39
Още не е късно да го викнеш някъде на кафе и да му разкриеш чувствата си, ако разбира се мислиш, че все още изпитва нещо към теб. Другата алтернатива е да се примириш със сегашното си положение.
Дам,съгласна съм!Пробвай!Само можеш да спечелиш от това...