PDA

View Full Version : Как бихте реагирали, ако ви кажат, че сте леко понапълняли?



what_the_bleep
06-05-2007, 19:29
Как бихте реагирали, ако ви кажат, че сте леко понапълняли? В смисъл, леко пълничка - за момичетата. И нека влезем в съществото.
Искам да кажа на приятелката ми да започне да спортува нещо, но ме е страх как ще реагира тя, защото 'леко' е напълняла.
Е, момичета, какъв съвет ще ми дадете, кое е най-разумно да направя?

_[LiFe-StiLe]_F
06-05-2007, 19:32
ако ми го каже приятеля ми (както съм цапната в устата) най-много да му кажа "ми като не ти харесвам намери си друга" :wink:

а ти толкова като я обичаш ще я харесваш каквато и да е :?

rakiQ
06-05-2007, 19:37
ми ше каааа
"мнооо ясно"
:smt005

what_the_bleep
06-05-2007, 19:43
стига де, от скоро сме заедно и ако и кажа 'искам да поотслабнеш' тя ще си каже същото 'ти ако ме харесваш ще си с мен каквато съм'
ми окей, така си е, но си имам право да изразя мнение
да и кажа 'искаш ли да поспортуваме двамата' ?
или да и направя диета. . .


айде де момичета, очаквам подкрепа и насока от вас

lovers
06-05-2007, 19:50
Кажи и го като намек "Трябва да поспуртуваме че туко виж сме качили някое излишно килце!" :mrgreen: А и да и кажеш директно нз каде е проблема ти и помагаш...Е тва е приятел мисли и за другите. =D> Тя трябвя дя се радва че и го казваш!

Barbie
06-05-2007, 19:50
Не й прави диета [-X

Но можеш да я помолиш да ходи с теб на фитнес или да тичате заедно, или да играете тенис примерно - можеш да го направиш като някакво ново общо занимание - тъкмо нещо интересно във връзката ви.

Тя най-вероятно знае, че е напълняла, ако е забележимо и най-вероятно сама ще вземе мерки в някакъв момент. Не я стресирай излишно.

Iv4eTy
06-05-2007, 20:14
_F]ако ми го каже приятеля ми (както съм цапната в устата) най-много да му кажа "ми като не ти харесвам намери си друга" :wink:

а ти толкова като я обичаш ще я харесваш каквато и да е :?

Съгласна съм. Ако наистина я обичаш няколко килца няма да ти пречат..пък и тя няма как да не е забелязала напълняването си и сама може да се стегне.

dinosaur
06-05-2007, 20:19
амии... примерно кажи на някоя твоя фр (за която си сигурен,че няма да каже че ти си и казал.. О.о) да ходят заедно на фитнес... и некви такива... и тя да се стегне така ;) пък ако ли не.. просто я кани да спортувате заедно.. примерно да бягате сутрин или да ходите на фитнес и т.н.

AliceSw
06-05-2007, 20:45
зависи

или диета или една майна

dinosaur
06-05-2007, 21:05
зависи

или диета или една майна

тва е грубо.... той човека я обича.. и заради това да я зареже е супер тъпо!

nasty_f
06-05-2007, 21:32
Еми,аз лично няма да се обидя.Може да ми стане кофти,но аз съм си виновна.А и дори ще се зарадвам,че приятеля ми го казва,защото иска да изглеждам добре и ми казва,кое харесва и кое не-искрен!Кажи й.Ако е нормален човек няма да ти се сърди,а ще предприеме нещо,за да отслабне.Ако е някоя лигла ще почне да се цупи и аз такива колко мразя.Ако бях момче и ичах такава приятелка бързо щеше да влезне в строя :-D .

MoHuTo
06-05-2007, 21:32
_F]ако ми го каже приятеля ми (както съм цапната в устата) най-много да му кажа "ми като не ти харесвам намери си друга" :wink:

а ти толкова като я обичаш ще я харесваш каквато и да е :?

Съгласна съм. Ако наистина я обичаш няколко килца няма да ти пречат..пък и тя няма как да не е забелязала напълняването си и сама може да се стегне.
Напълно съм съгласна... :wink:

Vikitooo
06-05-2007, 21:35
Ehee ti pak mnogo pretenciozen bre :-D Sega ako iskash manekenka e drug vapros... :lol: Za nqkolko kilca , si sklonen da riskuvash vrazkata Vi. Ne e li tupo?! :-k No pak ako tova naistina ti prechi, kaji i go...

lLady_MooN_RaiN
06-06-2007, 03:31
Е то пък и ти едва ли си Аполон...

Важното е тя да се харесва както е. Ако ти си тръгнал с нея заради външния й вид си послядния простак. Защото красотата, младостта са временни неща. Душата е вечна. Ако твърдиш, че я обичаш заради вътрешната й красота, тогава изобщо не трябва да ти пука колко килограма е.!

what_the_bleep
06-06-2007, 07:48
lLady_MooN_RaiN , дам , бия на него :wink:

dinosaur , много ми хареса мнението ти
дам може и да я накарам да потичаме или някоя нейна приятелка
добър вариант, в никакъв случай няма да и го казвам, само с тези действия ще и го намекна
ок де, а ако и казвам думи от сорта 'ей мекичката ми' , 'поничката ми' , 'коремченцето ми' - 'ооо ма корем ли имам, започвам да го свалям' ... ахххх а и от друго се притеснявам, да каже че я мързи да тича или спортува и си хапва каквото си иска (гадните нездравословни храни) и при положение, че е с мен сега има две възможности - да се промени, защото вече е обвързана или напротив - 'оо супер, намерих си някой и няма нужда да се напъвам сега да свалям'

а момиченца?

~egoistiC~sister
06-06-2007, 07:50
Ми прилъжи я заедно да ходите да тичате или на фитнес 8-[

Sladko_Izkushenie
06-06-2007, 07:59
Прочетох мненията тук и тези да им предложиш да спортувате заедно ми се виждат най - добре.

malkoto_sladur4e
06-06-2007, 09:46
Ако моя приятел ми го каже,ще откача!Ще почна да си мисля,че не ме харесва вече,ще рева като луда ден и нощ,ще ми се скапи самочувствието и ще ми идва да умра :(

mysi
06-06-2007, 09:55
КАто се чудите какво да правите..предложи и да отиде някъде на джогинг..така звучи по официално и забавно Предложи и да си направите пикник след като потичате,ако имате колела ще е супер,предложии и като се стопли времето да отидете да покарате На Витоша,В Южен Парк..ако и хареса(почти съй сигурна,че ще и хареса,факта ,че искаш да си с нея повече време,и да правите това,а н е обиновенното Кафе,Кино или Секс :lol: )ще почнете по-редовно да го правите..
Умирам си да се занимавам с разходки ,бягания ,колела,и всякакви ей такива УСПЕХ!!! \:D/

efito_f
06-06-2007, 11:47
_F]ако ми го каже приятеля ми (както съм цапната в устата) най-много да му кажа "ми като не ти харесвам намери си друга" :wink:

а ти толкова като я обичаш ще я харесваш каквато и да е :?

Съгласна съм. Ако наистина я обичаш няколко килца няма да ти пречат..пък и тя няма как да не е забелязала напълняването си и сама може да се стегне.
Напълно съм съгласна... :wink:

Аз също! :)

blue_magic
06-06-2007, 12:11
Ako obicha da si pohapva, zapochni da i govorish kolko nezdravoslovni neshta qde i kak te i trovqt organizma, no ne q ogranichavai i nikakvi dieti... che losho.. xax. A inache tova sus sportuvaneto zaedno e dobra ideq.
Na men lichno, ako mi kajesh, che sum napulnqla i vse pak sum hubava, az nqma da se nacupq nikoga i sama shte pochna da svalqm kilcata, no vuzmojnostta da reshi da ne svalq, shtom i taka e hubava e mnogo golqma! No ako mi go kajesh direktno otgovora shte bude: "o, q u levo" :-D

Presley
06-06-2007, 12:23
Емии няма да се трогна особено :-D

sasha_90
06-06-2007, 12:31
Ако ми кажат че съм напълняла малко?Малко-ако е до 5кг няма дерт щот сега съм 44...Ще кажа толкова ли зле изглеждам?Зависи кой ми го казва де :)

Deni4ka93
06-06-2007, 12:45
Ако моя приятел ми го каже,ще откача!Ще почна да си мисля,че не ме харесва вече,ще рева като луда ден и нощ,ще ми се скапи самочувствието и ще ми идва да умра :(

Е,като си тъпа много ясно...Ама спокойно миличка няма да ти го каже.Нали знаеш редовната диета много секс малко ядене и сичко е ОК.

Deni4ka93
06-06-2007, 12:47
Предложи и сутрин да тичате заедно или пък и кажи,че искаш да спазваш диета,но сам неможеш да се справиш,затова за морална подкрепа ще е добре и тя да я спазва с теб.

koalka
06-06-2007, 15:30
Може да й предложиш да ходите да спортувате заедно.

iliqnfenka
06-06-2007, 15:47
тя ако се харесва така едва ли ще "поспортува" с теб :)) най-много да ти тегли ма*ните :P а ако и тя иска да отслабне ще го направи и без да и казваш ;)

malkoto_sladur4e
06-06-2007, 15:58
Deni4ka93 ако тфа за тъпата беше отправено към мен,само мога да кажа,че ти си тъпата! :-D

cskagirl
06-06-2007, 16:00
При нас имаше обратен проблем. Приятеля ми беше леко пълничък. След като му писна да се заяждам с коремчето му и да се забивам пръстчетатат там да видя колко потъват взе че отслабна, а иначе тренирахме заедно, за да сме повече време един с друг. Просто й кажи, че ще й е по-добре ако поспортува малко.

BeBsItO
06-06-2007, 17:02
:roll: of i az sa sam ka4ila kam 4,5 kilca i men me pritesnavat :( ama ne a se obidq ako mi kaje taka direktno :) prosto 6e gleam se popravq:)

Leksi23
06-06-2007, 17:21
Не й прави диета [-X

Но можеш да я помолиш да ходи с теб на фитнес или да тичате заедно, или да играете тенис примерно - можеш да го направиш като някакво ново общо занимание - тъкмо нещо интересно във връзката ви.

Тя най-вероятно знае, че е напълняла, ако е забележимо и най-вероятно сама ще вземе мерки в някакъв момент. Не я стресирай излишно.
podkrepqm

Leksi23
06-06-2007, 17:23
Ако моя приятел ми го каже,ще откача!Ще почна да си мисля,че не ме харесва вече,ще рева като луда ден и нощ,ще ми се скапи самочувствието и ще ми идва да умра :(
oi miloto ti qvno si mnogo emocionalna
P.S. ako i priqtelkata ti e takava v nikak1v slu4ay ne i go kazvai direktno

alkobalko
06-06-2007, 17:26
По принцип, ако я обичаш истински това няма да ти прави такова впечатление.
Лично аз не бих се засегнала. С приятелят ми сме се разбрали винаги да си казваме истината. Понякога на него не му харесва прическата ми, това, което съм облякла и той ми го казва. Аз също му казвам, ако не ми харесва какво е облякъл или ако прави нещо, което ме дразни.
Ако си мислиш, че приятелката ти няма да го приеме леко се опитай да и го намекнеш. Покани я да спортувате заедно или да ходите на фитнес.

bloodybaby
06-06-2007, 18:40
Как бихте реагирали, ако ви кажат, че сте леко понапълняли? В смисъл, леко пълничка - за момичетата. И нека влезем в съществото.
Искам да кажа на приятелката ми да започне да спортува нещо, но ме е страх как ще реагира тя, защото 'леко' е напълняла.
Е, момичета, какъв съвет ще ми дадете, кое е най-разумно да направя?
Като го чух това - че съм пълничка(а не бях), се заинатих и за месец свалих 18 кг.
Е след това се носех като вейка няколко месеца, но ... вече свикнах :-D

malkoto_sladur4e
06-06-2007, 18:48
Ако моя приятел ми го каже,ще откача!Ще почна да си мисля,че не ме харесва вече,ще рева като луда ден и нощ,ще ми се скапи самочувствието и ще ми идва да умра :(
oi miloto ti qvno si mnogo emocionalna
P.S. ako i priqtelkata ti e takava v nikak1v slu4ay ne i go kazvai direktno
mhm :smt010 :smt009

Soy_tu_mujer
06-06-2007, 18:52
Emi zavisi koi mi go kazva.Ama 4estno kazano vuobshte nqmashe da se zasegna,naprotiv.Padam si malko slabi4ka i se mu4a da ponapulneq i shte se radvam da go 4uq:P
Inu4e mojesh da namerish takti4en i podhodqsht na4in da i go kajesh.
Ako naistina iskash da i go kajesh..
Ako moq priqtel mi go kaje nqma da se zasegna, daje shte se zaradvam, 4e e otkroven s men (kakto vinagi..)
Dosta ligavo e da ti se razsurdi za podobno neshto ne mislish li?

P.S: No vse pak ako se reshish da i go kajesh i go kaji takti4no:)

Uspeh

Deni4ka93
06-06-2007, 19:05
Deni4ka93 ако тфа за тъпата беше отправено към мен,само мога да кажа,че ти си тъпата! :-D

WoW Какъв хумор?!

what_the_bleep
06-06-2007, 22:28
момичета, момичета, не се заяждайте, мога да ви организирам
някоя спаринг-среща, но не е там въпросът
има си и такива като malkoto_sladur4e които си имат своите съответно добри и лоши (разглезенки) качества и тези като
Deni4ka93

а аз сега да ви питам, на коя от вас мога да се доверя, че не го познавам (ако ми каже от къде е) , да й пратя снимка на приятелката ми
и съответно да ми каже дали наистина е толкова пълничка колкото аз съм се разбъбрил, симпатичничка или пък проблемът е в моята притенциозност
е хайде .. :-({|=

06-06-2007, 22:33
hei sladur, siguren li si 4e momi4eto ti naistina ima nujda da otslabne ? Gore dolu kolko kg e bila i kolko e ka4ila ? Ili dai da q vidim de

asi_basi
06-06-2007, 22:38
hei sladur, siguren li si 4e momi4eto ti naistina ima nujda da otslabne ? Gore dolu kolko kg e bila i kolko e ka4ila ? Ili dai da q vidim de

cacegka_3a_cekc
06-06-2007, 22:53
Как бихте реагирали, ако ви кажат, че сте леко понапълняли? В смисъл, леко пълничка - за момичетата. И нека влезем в съществото.
Искам да кажа на приятелката ми да започне да спортува нещо, но ме е страх как ще реагира тя, защото 'леко' е напълняла.
Е, момичета, какъв съвет ще ми дадете, кое е най-разумно да направя?


emi kaji i 4e iska6 da hodite zaedno na fitness...zn li :roll: to i as sam malko napalnqla :smt016 i 6te hoda s moq na fintes :-D

Deni4ka93
06-07-2007, 10:51
момичета, момичета, не се заяждайте, мога да ви организирам
някоя спаринг-среща, но не е там въпросът
има си и такива като malkoto_sladur4e които си имат своите съответно добри и лоши (разглезенки) качества и тези като
Deni4ka93

а аз сега да ви питам, на коя от вас мога да се доверя, че не го познавам (ако ми каже от къде е) , да й пратя снимка на приятелката ми
и съответно да ми каже дали наистина е толкова пълничка колкото аз съм се разбъбрил, симпатичничка или пък проблемът е в моята притенциозност
е хайде .. :-({|=


От Враца съм...Мейла ми е jeni_21@abv.bg...
Ако искаш прати с удоволствие бих помогнала... :smt051

what_the_bleep
06-07-2007, 12:12
ready за купона, сега Deni4ka93 ще ни разясни ;]

Th3MaN
06-07-2007, 13:42
Ако някой ми каже така ще го убия :D

NeNaSiTnA_TA
06-07-2007, 14:07
tova qvno teb mn te pritesnqva :wink: vse pak se nadqvam da si s neq ne zaradi tqloto i.no konkretno na vaprosa ti otgovarqm taka:za edno momi4e e mn gadno nqkoi da i kaje 4e e napalnqla 6te q raztroi6 izli6no,tq sas sigornost e zabelqzala i bez tvoq pomo6t 4e e napalnqla taka 4e ako preceni samo 6te zapo4ne da sportuva ili nqkakva dieta

SW_madi
06-07-2007, 16:38
e 4akai sega ,ako ste si dobri priqtelki tq ne bi trqbvalo da ti se obidi! a ina4e moje6 da q nakara6 da se razhojdate po 4esto i taka hem 6e topi kilca,hem 6e si veselite :smt006

Th3WildAng3l
06-07-2007, 16:58
Тииии ... това да кажеш на момиче че е напълняла е почти равносилно на самоубийство. Зависи и от момичето и как се възприема тя де. Аз дори и да надебелея ми стои добре (реклама) :P
Ако наистина е напълняла предполагам че и сама го вижда и сигурно работи по въпроса. Ако не - както и другите казаха - нещо от типа "Ще ходя да бягам .. искаш ли да дойдеш с мен за да се изфукам със секси приятелка?" ..

what_the_bleep
06-07-2007, 17:16
както се казва на английски 'so far so good' иначе , до тук добре
дам този вариант 'ела с мен да потичаме за да видят секси приятелката ми' , доста допада . . .
но нали знаете, че само със спорт не става!
защото лесно ще тичаме, а после като хапва, обича и сладко и чипсове гадни мазни ? ? . . .
не знам за вас, на мен това ми изглежда сериозен проблем в днешно време

ех, окей на по-сигурните давам пикчета да ме посъветват за самото момиченце

be3by
06-07-2007, 17:39
em s nqk1v namek...

BuBi008
06-07-2007, 17:47
Haide stiga s tezi gluposti che kato q obichal takava shte q haresva gluposti ...to nali kato q obicha trqbva da haresva vsichko v neq eto za tova predi e izglejdala po dobre a pak i tq e momiche kakvo tolkova imame takiva problemi pone az de a i se vijda v ogledaloto. Nqma znachenie dali shte qde chipsove i takiva neshta tezi kalorii sushto se svalqt samoche s povechko tryd i po bavno estetsfno...Taiche hvashtai q da tichate i gotovo....nqma ot kakvo zavisi koi i po kakyv nachin mi go kazva vse pak se vijdam i az v ogledaloto

leko_otkachena
06-07-2007, 18:37
абе ти наред ли си с мозъка бе човек,как ще кажеш на гаджето ти това

06-07-2007, 18:42
както се казва на английски 'so far so good' иначе , до тук добре
дам този вариант 'ела с мен да потичаме за да видят секси приятелката ми' , доста допада . . .
но нали знаете, че само със спорт не става!
защото лесно ще тичаме, а после като хапва, обича и сладко и чипсове гадни мазни ? ? . . .
не знам за вас, на мен това ми изглежда сериозен проблем в днешно време

ех, окей на по-сигурните давам пикчета да ме посъветват за самото момиченце

Лишаването от храна също не помага а точно обратното. Просто трябва да се намери индивидуален начин, съобразно организма на човека.. но вече навлизаме в друга тема.

what_the_bleep
06-07-2007, 19:10
както се казва на английски 'so far so good' иначе , до тук добре
дам този вариант 'ела с мен да потичаме за да видят секси приятелката ми' , доста допада . . .
но нали знаете, че само със спорт не става!
защото лесно ще тичаме, а после като хапва, обича и сладко и чипсове гадни мазни ? ? . . .
не знам за вас, на мен това ми изглежда сериозен проблем в днешно време

ех, окей на по-сигурните давам пикчета да ме посъветват за самото момиченце

Лишаването от храна също не помага а точно обратното. Просто трябва да се намери индивидуален начин, съобразно организма на човека.. но вече навлизаме в друга тема.

... която ми е пределно ясна нали в началото на темата спомеханме,че съм аполончо =D>

bqsna_teenagerka
06-07-2007, 20:15
оооо тва да кажеш на моми4е (още пове4е на гаджето ти) 4е е понапълняла направо ще я убие! не го прави...виж сега
кажи така :ох..мале много съм напълнял а и трябва да правя мусколи искаш ли да ходим да бягаме? не искам да бягам сам....а и така пове4е време ще сме заедно?" :P ако каже ооо неее марзи ме
помоли й се кажи й "моооляя те вси4ки други ми отказаха!..."
и така ходете да бягате и тя сама ще се стегне! или просто й кажи "хайде да ходим да спортуваме заедно и да се стегнем!" лятото идва! :wink:

Barbie
06-07-2007, 20:24
както се казва на английски 'so far so good' иначе , до тук добре
дам този вариант 'ела с мен да потичаме за да видят секси приятелката ми' , доста допада . . .
но нали знаете, че само със спорт не става!
защото лесно ще тичаме, а после като хапва, обича и сладко и чипсове гадни мазни ? ? . . .
не знам за вас, на мен това ми изглежда сериозен проблем в днешно време

ех, окей на по-сигурните давам пикчета да ме посъветват за самото момиченце

Лишаването от храна също не помага а точно обратното. Просто трябва да се намери индивидуален начин, съобразно организма на човека.. но вече навлизаме в друга тема.

... която ми е пределно ясна нали в началото на темата спомеханме,че съм аполончо =D>

Започваш да ме съмняваш. Какво си се вторачил в теглото на момичето? Или я харесваш, или не. И-мейлът ми е barbiek6@yahoo.com .... дай да видя какво и е, за Бога, на тая девойка, че толкова отчаяно искаш да поставиш на хранителен режим. :-s

Skramizavar
06-07-2007, 20:43
... която ми е пределно ясна нали в началото на темата спомеханме,че съм аполончо =D>
По-добре правете секс постоянно... А като не ти харесва, не бъди с нея, намери си друга...

AliceSw
06-07-2007, 20:51
зависи

или диета или една майна

тва е грубо.... той човека я обича.. и заради това да я зареже е супер тъпо!

мне, не е грубо

ако съм качила повече от 5 кг, ще го забележа вероятно и ще ги сваля

ако съм качила 2 обаче и някой, който ме "обича" тръгне да ми разправя, че съм надебеляла, извинявай, ама това си е чиста проба човек, който се заяжда и си търси скандала + зарязването

what_the_bleep
06-08-2007, 10:54
нека чуем заключителната реч на Barbie
обзалагам се, че ще е добре, аз май съм се втурнал не където трябва, според нейните думички хехе

една диетка много ми допадна, която някой от вас написа по-рано
'много секс и малко ядене'

хм, вече съм много слънчев . . . и обещавам да предприема нещо O:)

благодаря на всички, абсолютно и нека с тази тема съм проворикал някои от вас да се позамислят за здравословното хранене и спорта